Is natuurlijk niet "zoals het hoort". Zoals het hoort is dat je je beestje gewoon houdt tot hij op een natuurlijke manier het leven laat na een lang en gelukkig leven. Wel is het zo dat er een paar goede redenen zijn waardoor je wel afstand moet doen van een beestje (zit op dit moment zelf ook met een vergelijkbare situatie alhoewel het bij mij om 2 opvang fretjes gaat die ter gezelschap van mijn eigen fret er zaten).quote:Op zaterdag 23 april 2011 09:57 schreef Mishu het volgende:
Naar het dierenasiel brengen. Zoals het hoort. Kost je wel wat geld.
quote:Op zaterdag 23 april 2011 10:01 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
Is natuurlijk niet "zoals het hoort". Zoals het hoort is dat je je beestje gewoon houdt tot hij op een natuurlijke manier het leven laat na een lang en gelukkig leven.
Fretten vrij in het wild laten lopenquote:Op zaterdag 23 april 2011 10:18 schreef kwiwi het volgende:
[..]Zoals het hoort is dat je beesten niet voor je eigen plezier in huis haalt maar vrij 'in het wild' laat rondlopen.
Precies. Met dank aan al die egoistische mensen die meenden dieren in huis te moeten gaan opsluiten voor hun eigen plezier.quote:Op zaterdag 23 april 2011 10:22 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
Fretten vrij in het wild laten lopenZe houden het in het wild nog geen 4 dagen uit. Zelfde geld voor parkieten, hamsters, cavia's, guppy's, en noem nog maar 100 huisdieren op. Veel huisdieren die wij tegenwordig in huis hebben zijn zo ontwikkeld dat ze in het wild nooit meer kunnen overleven.
Dat is een hele andere discussie. Ik vind ook dat we geen wilde dieren moeten willen domesticeren maar de beestjes die dat nu al zijn mogen van mij gewoon blijven en zolang ze op de juiste manier worden gehouden en verzorgt vind ik dat we best "plezier" en liefde van ze mogen krijgen en dit ook aan hun mogen geven.quote:Op zaterdag 23 april 2011 10:28 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Precies. Met dank aan al die egoistische mensen die meenden dieren in huis te moeten gaan opsluiten voor hun eigen plezier.
Niks mis mee om dieren uit eigen belang "gevangen" te houden zolang dat dier daar geen pijn, angst of stress van ondervindt.quote:Precies. Met dank aan al die egoistische mensen die meenden dieren in huis te moeten gaan opsluiten voor hun eigen plezier.
Een in het wild levende kat richt in Nederland grote schade aan vogels.quote:Op zaterdag 23 april 2011 10:18 schreef kwiwi het volgende:
Zoals het hoort is dat je beesten niet voor je eigen plezier in huis haalt maar vrij 'in het wild' laat rondlopen.
Dit dus. En dan sluit ik deze, want dan kunnen de grappenmakers weer terug naar waar ze vandaan kwamenquote:Op zaterdag 23 april 2011 10:09 schreef Oognip het volgende:
Waarom wil je van je kat af?
Je kan ook hier op fok! je kat, gratis aanbieden. Zie: Het aanbieden van dieren in Flora & Fauna! moet je het lijstje invullen en foto plaatsen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |