abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_95833982
Hallo iedereen,

Na lang twijfelen heb ik toch besloten om even hier iets neer te schrijven, misschien
lucht het wel op.

De laatste tijd (lees als de laatste drie jaar) voel ik me echt heel slecht. Het begon eigenlijk allemaal na een stukgelopen relatie die 2 jaar geduurd heeft. Het was mijn eerste vriendje en alles was fantastisch blabla... Kortom, het is uit geraakt nadat hij mij verschillende keren bedrogen heeft (inclusief seks, jaja). We hebben gedurende een jaar echter nog wel wat euh 'geprobeerd' maar helaas. Daarna had ik iets met een kerel die uiteindelijk enkel maar seks wilde (en me ook dik bedrogen heeft), en de laatste, ja die ga ik niet eens beschouwen als mijn toenmalige vriend :')

Dat is ondertussen een dikke 2 jaar achter de rug. Ik voel me eigenlijk nog altijd klote en heb verder geen relaties meer gehad. Sinds dat allemaal gebeurd is, ben ik mijn zelfvertrouwen totaal kwijt. Vroeger legde ik gemakkelijk contact met mensen, maar nu ben ik echt asociaal aan het worden. Nog erger is het gesteld met kerels, ik kan zebijvoorbeeld zelfs niet meer recht in het gezicht aankijken, hoe onschuldig de situatie ook is. Ook lijkt het, telkens ik iemand nieuw leer kennen, altijd fout af te lopen.

Het lijkt echt alsof ik niemand meer kan vertrouwen en ik heb er echt moeite mee om erover te praten met vriendinnen. Ik vind mezelf ook totaal kansloos, ronduit zielig omdat ik maar niet over mijn exen geraak. Ik huil ook constant, heb geen fut en ben constant aan het piekeren.

Ik schrijf het hier ook gewoon neer omdat ik aan bijna niemand mijn gevoelens durf vertellen. Mijn familie beschouwt tranen en ongelukkig zijn bijna als een ziekte en mijn vriendinnen val ik er niet graag mee lastig.

Ik weet dat het misschien een wat raar verhaal is, maar ik wilde gewoon eens weten of er ook mensen in deze situatie zijn/hebben gezeten.
pi_95834165
Ga eens naar je huisarts en vraag of hij iemand voor je weet om mee te praten. Hulp zoeken is geen schande :*
Ja doei.
  donderdag 21 april 2011 @ 23:44:28 #3
204320 Montelly
-|||-------|||-
pi_95834372
-edit- opzouten

[ Bericht 33% gewijzigd door Re op 22-04-2011 09:11:19 ]
Vergeet niet te liken en te abonneren op mijn vlog:
https://youtu.be/oavMtUWDBTM?t=25s
pi_95834598
ik zet dit ff hier gewoon puur omdat ik het me afvraag, maar..

en hoe beschouw jij dan de mannen die ook hier komen met posts zoals de jouwe, voornamelijk de mannen die alles over zouden hebben om een relatie te hebben enzo, die altijd lief en eerlijk zullen zijn etc.

Zijn dit ook de kerels die je niet in het gezicht kunt aankijken?

Sorry als ik bot overkom maar ik ben gewoon ff nieuwsgierig
pi_95834644
quote:
0s.gif Op donderdag 21 april 2011 23:40 schreef motorbloempje het volgende:
Ga eens naar je huisarts en vraag of hij iemand voor je weet om mee te praten. Hulp zoeken is geen schande :*
Huisarts is nogal een grote stap, vind ik...
pi_95834753
tsja, je hebt je levensverhaal ook al op het wereldwijde internet gezet :)
Ja doei.
pi_95834836
quote:
0s.gif Op donderdag 21 april 2011 23:49 schreef maron_ het volgende:

[..]

Huisarts is nogal een grote stap, vind ik...
De huisarts is er niet alleen voor de fysieke klachten. Ook voor andere zaken.
Hij of zij kan je ook doorverwijzen naar een iemand die ervaring heeft met zulke situaties.
"Charlotte Muis is een dief en heel Nederland weet het nu"
pi_95834941
quote:
0s.gif Op donderdag 21 april 2011 23:48 schreef Rovenaar het volgende:
ik zet dit ff hier gewoon puur omdat ik het me afvraag, maar..

en hoe beschouw jij dan de mannen die ook hier komen met posts zoals de jouwe, voornamelijk de mannen die alles over zouden hebben om een relatie te hebben enzo, die altijd lief en eerlijk zullen zijn etc.

Zijn dit ook de kerels die je niet in het gezicht kunt aankijken?

Sorry als ik bot overkom maar ik ben gewoon ff nieuwsgierig
Dat kan ik niet op voorhand weten, toch? En ik weet het, het is verkeerd om alle mannen over 1 kam te scheren, ze zijn zeker niet allemaal zakken. Maar op deze moment lukt het me gewoon niet om 'normaal' te doen.

quote:
0s.gif Op donderdag 21 april 2011 23:51 schreef motorbloempje het volgende:
tsja, je hebt je levensverhaal ook al op het wereldwijde internet gezet :)
Ja dat is ook wel weer waar...
pi_95835404
wat het is manon, ik begrijp je situatie,.. en je hebt even tijd nodig om van dat beeld af te komen,..

ik wilde je alleen helpen met je kijk te veranderen (en kwas gewoon serieus nieuwsgierig naar je reactie), want het is vaak hoe je tegen dingen aankijkt wat vaak leidt tot problemen zoals een laag zelfbeeld.

dus "weet" niet alleen dat je niet alle mannen over 1 kam kunt scheren, maar voel het ook echt in je hart (ja dat klinkt zoals in een film he? maar tis toch echt zo),..
na een beetje tijd, en als je kijk weer is teruggezet naar het reele goede oude kijk, dan zul je weer als van ouds zijn
  vrijdag 22 april 2011 @ 00:31:01 #10
204320 Montelly
-|||-------|||-
pi_95836656
-edit- opzouten

[ Bericht 95% gewijzigd door Re op 22-04-2011 09:11:59 ]
Vergeet niet te liken en te abonneren op mijn vlog:
https://youtu.be/oavMtUWDBTM?t=25s
pi_95841099
Ten eerste: Je hoort jezelf ABSOLUUT NIET 'niks waard' te vinden.

Dat je exen/scharrels de aanleiding voor dit gevoel zijn, is al helemaal absurd. Jij hebt niets verkeerd gedaan. Het is NIET jouw schuld. Sommige mannen zijn nou eenmaal klootzakken. Dat jij juist deze mannen hebt getroffen, is gewoon dikke pech.

Ik ken dat wantrouwgevoel (jammer genoeg) maar al te goed.
quote:
Nog erger is het gesteld met kerels, ik kan zebijvoorbeeld zelfs niet meer recht in het gezicht aankijken, hoe onschuldig de situatie ook is. Ook lijkt het, telkens ik iemand nieuw leer kennen, altijd fout af te lopen.
Dit komt omdat jij eerst 'dat gevoel' een plek moet geven/verwerken. Nu ben je gewoonweg 'niet klaar' om je open te stellen voor nieuwe mannen in je leven.
quote:
omdat ik maar niet over mijn exen geraak.
Waar ligt dit aan? Kom je deze mensen in het dagelijks leven nog met enige regelmaat tegen?
pi_95841706
Exen moet je grotendeels uit je systeem gooien. Je hebt er niets aan om telkens maar weer na te gaan denken over dat wat geweest is, waar je alleen maar verdrietiger van gaat voelen.

Verder heb ik niet echt iets bij te dragen.. sterkte hè. ;)
pi_95902848
vind het zielig voor je,,, maar niet iedereen is zo! hoop doet leven.

cliche ik weet t, veel en maar ook veel huilen of boos worden helpt je verwerken, en je zult sterker en beter worden, waardoor je in de toekomst bbeter kan handelen in dit soort situaties.....

nja je zult er niet veel aan hebben, maar ik gun je het beste

P
pi_95902902
je kunt in een veel dieper dal vallen, spreek ik uit ervaring. komt wel goed met je :)
  zaterdag 23 april 2011 @ 23:30:40 #15
330125 Hans_van_Baalen
Zondag naar de kerk
pi_95903221
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 april 2011 09:08 schreef Arriviste het volgende:
Ten eerste: Je hoort jezelf ABSOLUUT NIET 'niks waard' te vinden.
Absolute waarheid dit.

Gelukkig zijn is nergens meer van afhankelijk, dan van de eigen denkwijze. Iedereen om je heen heeft misschien een mening of oordeel over je, maar je daar druk om maken neemt je hele leven in beslag.

Prijs jezelf gelukkig en wees blij dat je niet zo bent als 'het vriendje' in de OP. Accepteer het dat er debielen zijn op deze wereld, dan komt het wel goed.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')