Op donderdag 21 april 2011 20:42 schreef Liaantje-74 het volgende:De situatie is als volg;
Ik ben sinds bijna 3 jaar gescheiden en heb/had nu mijn 1e "relatie" na de scheiding.Ik kreeg iets met een vriend van mij,die ik al 11 jaar kon.Hij is 20 jaar getrouwd en heeft 2 grote kinderen.
Hij had al een poosje gevoelens voor mij,maar dat heb ik zelf eigenlijk nooit gezien/willen zien??Pas achteraf werd ik mij daarvan bewust.Maar goed.Ik heb hem gezegd dat ik gevoelens voor hem had en hij bekende ook gelijk.
We hebben er een hele avond over gesproken en hij heeft de volgende dag aan zijn vrouw mede gedeeld dat hij van haar wou scheiden en met mij verder wilde.Nou,zo gezegd zo gedaan....
Na 4 maanden begon hij te twijfelen of hij de juiste beslissing had genomen en is toen 2 weken naar haar terug gegaan.
Na die 2 weken kwam hij weer naar mij toe,want hij miste mij en wou met mij verder.Nou,na die keer is hij nog 4 x terug gegaan naar haar.Hij miste zijn 2 kids ook verschrikkelijk(waar ik alle begrip voor heb.hij zag ze nu nog maar 1 x per 2 weken)
Tussen ons ging het opzicht goed.Maar telkens als hij ruzie(GROTE RUZIE!!) had met zijn vrouw ging het hier mis en ging hij telkens weer twijfelen.
Nu afgelopen zaterdag ging hij zijn kindjes halen en bleef wat lang weg.Dus ik bellen wat er was en toen viel hij toch tegen mij uit!!Niet normaal zeg!
Uiteindelijk is hij die middag met zijn 2 kids naar zijn ouders gegaan en 's avonds belde hij mij op om zich te verontschuldigen voor zijn gedrag en vroeg hij of hij langs mocht komen.
Nou 5 minuten later was hij er en hij verontschuldigde zich nogmaals voor zijn gedrag en smeekte mij een half uur lang of ik hem de aller-aller-aller laatste kans wou geven.Hij wou hulp gaan zoeken bij een psycholoog voor zijn woede uitbarstingen enzo.
ik heb met veel pijn in mijn hart vol gehouden dat ik hem geen laaste kans meer wou geven.Want als er over een paar dagen/weken daar weer herrie was,ik dan net zo ver van huis ben.Hij is toen weggegaan.Ik heb ook niks meer van hem gehoord.
Nou,ik de volgende dag maar bellen en sms-en,maar ik hoorde niks van hem.Nu belde hij me het 's avonds en zei dat hij in het ziekenhuis lag met aan de rechterkant uitval(verlammings verschijnselen)Het was nu te laat voor hem en het is over en uit.
De dag erna heb ik hem weer gebeld en ge sms-t en hij zei ik moest hem met rust laten en het is over.Ergens in de loop van die ochtend/middag heeft hij zijn telefoonnummer opgezegd en een nieuw nummer gepakt.Dus ik kan nu geen contact meer met hem zoeken.
Ik weet dat hij 2 of 3 dagen in het ziekenhuis heeft gelegen.
Hij is nu weer bij haar en de kinderen en op zijn hyves en facebook pagina staat weer getrouwd.Ik ga hier echt kapot aan!!!
Mijn gedachte achter het stellig NEE volhouden was,dat hij ook echt ging inzien dat ik ook gevoel heb en dat je zo niet met mensen en hun gevoelens kunt omgaan.We waren alles bij mekaar 8 maanden samen.
ik heb zoiets van dat huwelijk kan echt niet meer gelijmd worden,want hij houdt niet echt van haar.Anders was hij ook geen 8 maanden weg geweest.
Hij weet dat hij mij hier ontzettend veel pijn mee doet.Ikzelf heb een chronische depressie en ben een borderliner.ik heb hem laatst al eens uitgelegd dat voor mij die klappen extra hard aankomen,maar blijkbaar begrijpt hij dat toch niet.
Ikzelf denk,dat hij over een paar dagen wel tot het besef komt dat hij niet bij haar wilt zijn maar bij mij.Maarja,dat is eigenlijk wat ik hoop natuurlijk.En ik weet ook dat iedereen nu zegt,wat moet je met die eikel,laat hem barsten en ga verder met je leven....
Als hij niet van mij hield was hij ook niet al die tijd bij mij geweest maar bij haar.Ik denk,dat het daar nog niet klaar is en dat hij er van zelf wel achter komt en dan terug komt naar mij.Ik vind,je moet toch eerst iets goed kunnen afsluiten en dat had hij niet gedaan.
wat ook nog meespeelt is dat hij een hele bemoeizuchtige familie heeft en oja,niet onbelangrijk,zijn vrouw is laats maar een relatie aangegaan met zijn bloedeigen broer???Hoe verzin je het???Natuurlijk om hem jaloers te maken,maar goed,broer lief staat nu ook weer aan de kant,want hij geeft zijn zegen aan hun natuurlijk.Maar goed en ikke nu dan???