Koninginnedag is echt niet te vergelijken met carnavalquote:Op zondag 17 april 2011 22:03 schreef Shispeed het volgende:
koninginnendag is trouwens sowieso een slap en ongezellig aftreksel van carnaval.
mensen die lopen te zeiken over carnaval, maar wel naar koninginnendag gaan__!
maar dan ben je ook superieurquote:Op zondag 17 april 2011 22:14 schreef Irritatie100 het volgende:
je superieur voelen want je viert niet koninginnedag
Neequote:
Probeerde ik te rijmen dan kneusquote:Op zondag 17 april 2011 22:19 schreef vanBinsberge het volgende:
[..]
koninginnedag vieren maar dan nog niet kunnen rijmen
Waar werk je dan? Koninginnedag is een officiële feestdag. Ik hoef niet te komen werken maar krijg wel betaald.quote:
mij daar op wijzen en geen punten gebruikenquote:Op zondag 17 april 2011 22:25 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Je superieur voelen maar geen hoofdletters gebruiken waar dat wel zou moeten
in de bloemenquote:Op zondag 17 april 2011 22:27 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Waar werk je dan? Koninginnedag is een officiële feestdag. Ik hoef niet te komen werken maar krijg wel betaald.
Blijf dan ook gewoon lekker in de mooiste stad van Nederland (beetje overdrevenquote:Op zondag 17 april 2011 21:56 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik vind het trouwens ook wel klachtwaardig dat je slechts 1 alcoholische consumptie pp mag meenemen. Voorheen doken wij altijd de AH in en kochten we een paar sixpacks om het lekker goedkoop te houden maar dat zal nu dus niet gaan
ik ookquote:
Probeer je je eigen bullshit nou goed te praten door maar weer eens te generaliseren?quote:Op zondag 17 april 2011 21:25 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk wel zeker dat bijna iedereen die met een leuke groep naar dingen als Koninginnedag gaat, het ook zelf leuk heeft.
Je merkt ook gewoon dat mensen die "uitgaan" niet leuk vinden negen van de tien keer toch de wat stillere minder sociale mensen zijn. Uit ervaring weet ik ook dat, wanneer je ze er wat actiever bij betrekt en een paar keer meeneemt, ze het dan ook leuk gaan vinden.
zit in de bloemen, die rozen nemen geen dag vrij met groeienquote:
Ik wil best accepteren dat mensen thuis blijven met Koninginnedag, als ze dan maar niet stug blijven volhouden dat ze het ook thuis 'leuk kunnen hebben' en niet aan zo'n 'pauperfeest' mee willen doen.quote:Op zondag 17 april 2011 22:51 schreef Stirneriaan het volgende:
[..]
Probeer je je eigen bullshit nou goed te praten door maar weer eens te generaliseren?
Accepteer gewoon verschillen in mensen en ga niet zo kinderachtig met een dag als Konniginnedag om.
Ditquote:Op zondag 17 april 2011 23:07 schreef Micson het volgende:
[..]
Ik wil best accepteren dat mensen thuis blijven met Koninginnedag, als ze dan maar niet stug blijven volhouden dat ze het ook thuis 'leuk kunnen hebben' en niet aan zo'n 'pauperfeest' mee willen doen.
Geef gewoon toe dat je een kneus zonder vrienden bent en het daarom niet viert, maar ga niet een beetje de stoere bink uithangen terwijl je je op Koninginnedag zelf huilend zit af te trekken
quote:Op zondag 17 april 2011 23:07 schreef Micson het volgende:
[..]
Ik wil best accepteren dat mensen thuis blijven met Koninginnedag, als ze dan maar niet stug blijven volhouden dat ze het ook thuis 'leuk kunnen hebben' en niet aan zo'n 'pauperfeest' mee willen doen.
Geef gewoon toe dat je een kneus zonder vrienden bent en het daarom niet viert, maar ga niet een beetje de stoere bink uithangen terwijl je je op Koninginnedag zelf huilend zit af te trekken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |