Goede biefstuk kopen misschien.quote:Op zondag 17 april 2011 17:15 schreef Buitendam het volgende:
Wordt dat niet binnen no-time taai? Ik zou niet weten hoe ik zonder een pan, waar het vlees in boter zwemt, een biefstuk eetbaar zou krijgen.
Zo doe ik het ook.. Alleen je laatste zin over dat uitdrogen is bullshit.quote:Op zondag 17 april 2011 17:25 schreef mytec het volgende:
inderdaad goede biefstuk van de slager (webwinkel kan ook;P) een dikke steak dichtschroeien en nagaren in de oven, maar om het makkelijk te houden; klein beetje invetten (ik doe altijd roomboter bij biefstuk) MAX 1x omdraaien, niet onnodig verschuiven. natijd pas zout en peper anders droogt de steak uit.
Ik weet niet hoeveel zout jij op je biefstuk strooit maar om het vocht te ontrekken heb je bijna een pak nodig volgens mij.quote:Op zondag 17 april 2011 17:43 schreef mytec het volgende:
@Ace1 als je net voor het bakken strooit niet nee, maar als je het eerder inzout zal het vocht ontrokken worden uit het vlees.
Brandt het vlees dan niet aan?quote:Op zondag 17 april 2011 18:48 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik vet eigenlijk nooit het vlees in, noch de pan. Het werkt ook zonder.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |