Wat heb je nog gevraagd betr. proefjes??quote:Op zaterdag 16 april 2011 10:45 schreef automatic_ het volgende:
Hattrick!
DHL bezorgt niet op zaterdag denk ik... Pakketje staat nu in Eindhoven.
Jouw zin maar aangepastquote:Op zaterdag 16 april 2011 11:13 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Wat heb je nog gevraagd betr. proefjes??
Ik DHL en een uur na mijn bestelling is hij al verzondenquote:Op zaterdag 16 april 2011 11:31 schreef Eef999 het volgende:
Dat is wel extreem snel, ik heb met Royal Mail laten verzenden en daar het ik een volle week op moeten wachten
Ik lig hier helemaal dubbel. Ik had echt ¤5,- verwacht!quote:
Tut, vandaag komt als het goed is je doosje aan, was je vergeten te PM'en gister.quote:Op zaterdag 16 april 2011 11:35 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik lig hier helemaal dubbel. Ik had echt ¤5,- verwacht!
Whoei! Heb je de trackcode of niet?quote:Op zaterdag 16 april 2011 11:35 schreef Nune het volgende:
[..]
Tut, vandaag komt als het goed is je doosje aan, was je vergeten te PM'en gister.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."It's good to be open-minded, but not so open that your brains fall out."
Ja, precies! En tijdens het douchen geniet ik er ook van.quote:Op zaterdag 16 april 2011 19:02 schreef automatic_ het volgende:
Nanook; de jouwe is er hoor! En die van Tamashii nog niet maar dat komt vast nog![]()
Eerst vond ik het ook zonde maar het moet toch een keer op... ;-)
Ja, dat heb ik ook wel. Lekkere douchegel gebruiken en dan een bodylotion erover hahaquote:Op zaterdag 16 april 2011 20:30 schreef Nanook24 het volgende:
Ik vind het soms wel eens zonde als ik heb gedoucht met iets lekkers en ik gebruik daarna nog Buffy of KoS maar als ik dat niet doe dan word ik de volgende dag gek van de jeuk.
Dankjewel Mur!quote:Op zondag 17 april 2011 12:26 schreef Murmeli het volgende:
Gothic blackie, je vlop ligt klaarik doe hem vandaag of morgen op de post
Fijnquote:Op zondag 17 april 2011 17:39 schreef automatic_ het volgende:
De buurman kwam Nune haar pakketje brengen
ohw balen!quote:Op zondag 17 april 2011 17:59 schreef Murmeli het volgende:
Ik heb ook weer goed gelusht
Ambrosia, the blonde, AC, dreamwash, banana moon, R&B, dreamcream, karma SP.
Moet nog ff Gorgeous doen, en enchanted eyecream, en wat voor mn handen.
Oh en ik begin officieel grijs te wordenpotverdrie!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Garlic cheese! Double death to you, you lactose intolerant vamp man!
Oh, wat balen. Helaas weet ik er alles vanquote:Op zondag 17 april 2011 17:59 schreef Murmeli het volgende:
Ik heb ook weer goed gelusht
Ambrosia, the blonde, AC, dreamwash, banana moon, R&B, dreamcream, karma SP.
Moet nog ff Gorgeous doen, en enchanted eyecream, en wat voor mn handen.
Oh en ik begin officieel grijs te wordenpotverdrie!
quote:Op maandag 18 april 2011 10:34 schreef automatic_ het volgende:
Ik heb net Coolaulin gebruikt, maar dat was niet zo'n succes![]()
Of naja, het spul zelf wel, maar de geur.... Ik ben gisteren zo ziek geweest door (o.a.) de Malibu Cola die ik had gedronken en ik werd spontaan misselijk toen ik Coolaulin rook en gebruikte
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |