Natuurlijk niet, dat is rond 2100u afgelopen. Maar ze blijft daar slapen, en aangezien die cursus (blijkbaar) behoorlijk intensief is, en de volgende ochtend gewoon weer om 0830u begint, wil ze liever haar rust pakken.quote:Op vrijdag 15 april 2011 12:49 schreef AlphaOmega het volgende:
Je vriendin heeft examentraining op vrijdagavond? Geloof je het zelf?
Oh ja... ik snap het.quote:Op vrijdag 15 april 2011 13:26 schreef Gewoonomdathetkan92 het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, dat is rond 2100u afgelopen. Maar ze blijft daar slapen, en aangezien die cursus (blijkbaar) behoorlijk intensief is, en de volgende ochtend gewoon weer om 0830u begint, wil ze liever haar rust pakken.
Kan ook inderdaad, maar ik ben al heel lang niet op Fok! geweest, en zag dat dit board (FHF) nieuw is, dus bij wijze van uitproberen...quote:Op vrijdag 15 april 2011 14:08 schreef Tietvlag het volgende:
Waarom loop je niet een random cafe/pub/club binnen en probeer je daar nieuwe mensen te ontmoeten?
Nergens voor nodig hoor, maar dat mag. Ik zie het eigenlijk ook meer als een soort van 'blind date' (en dan gewoon een vriendschappelijke date uiteraard). Je weet niet wie je voor je krijgt, in tegenstelling tot in de kroeg.quote:Op vrijdag 15 april 2011 14:37 schreef StraalZeik het volgende:
toch vind ik het nog steeds sneu voor je
Troll, iedere man wil seks. Natuurlijk. Echter, daar heb ik mijn vriendin voor. Dat jij bij je rechterhand bent blijven steken is niet mijn probleem.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |