quote:marisca91 marisca
Echt nu al een super show .Zo lang naar uit gekeken en echt boven mijn verwachtingen ! #3fm is een topzender !! #3fmawards @michielveenstra
Wat jank je.quote:
Da's iemand die grof betaalt bij een driesterrenrestaurant en dan bij het krijgen van een bord lauwe Brinta naar de keuken rent om de chef te complimenteren.quote:
ik wilde je net verbeterenquote:Op donderdag 14 april 2011 20:48 schreef BBQSausage het volgende:
Hoeveel heeft die gast op joh![]()
Oh wacht, zo issie altijd.
Nee, als ik tweet, dan is het immer geniaal.quote:
quote:Op donderdag 14 april 2011 20:47 schreef Cee het volgende:
[..]
Da's iemand die grof betaalt bij een driesterrenrestaurant en dan bij het krijgen van een bord lauwe Brinta naar de keuken rent om de chef te complimenteren.
MOSSSSSSSSSSSSSSSSquote:Op donderdag 14 april 2011 20:49 schreef Cee het volgende:
Deze mag Dazzled Kid winnen. Of De Staat. De eerste is eigenlijk helemaal niet zo Alternative. Maar ach. Oh, Moss mag ook winnen.
een mauwende kat is het!quote:
jij luistert geen 3fm normaal gesproken?quote:
vrijwel elke dag, maar die namen zeggen me niet veelquote:Op donderdag 14 april 2011 20:51 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
een mauwende kat is het!
[..]
jij luistert geen 3fm normaal gesproken?
Op 3fm vinden ze dit de belangrijkste muziekprijzen van het jaar maar volgens mij hebben niet-3fm luisteraars van meer dan de helft nog nooit gehoord.quote:
Alternative zijn ze zeker niet nee. 3Fm bepaald gewoon wat er doorbreekt en dat is met name mainstream, en aders wordt t door 3fm wel mainstream.quote:Op donderdag 14 april 2011 20:51 schreef ConscienceNL het volgende:
Zo Alternative was het nou ook weer niet. Eigenlijk merk je al dat 3FM steeds minder rock en meer pop/mainstream wordt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |