Ik heb een paar maanden geleden enkele keren een kookworkshop gevolgd in China. Daar zaten dus wel wat leuke wokrecepten bij. Maar dat werkt dus alleen als je ook de hitte hebt voor een wok. En dan moet je echt een wokbrander hebben anders heeft een wok eigenlijk geen meerwaarde tov een gewone pan. Ja, er kan meer inquote:Op donderdag 14 april 2011 11:02 schreef _Loki het volgende:
Nou heb ik net een fijne wok sinds kort, en die wil ik vanavond gebruiken. Nu zoek ik er een leuk recept voor maar op internet zijn alleen van die net niet oosterse recepten te vinden met knoflookaardappels enzo![]()
Dus, wie heeft er een lekker origineel oosters recept voor me?
Voor wokken heb je echt meer hitte nodig, anders gaat het meer op stoven lijken.quote:Op donderdag 14 april 2011 11:31 schreef _Loki het volgende:
Fijn, dankjewel!
Een wokbrander heb ik inderdaad niet maar goed wokken lukt meestal wel als ik m'n gasfornuis op z'n hoogst laat staan, frituren en alles gaat dan gewoon.
Dat is eigenlijk minimaal nodig voor wokken. Maar ook dan maar met kleinere porties.quote:Op donderdag 14 april 2011 14:31 schreef Stansfield het volgende:
Ik heb gewoon een normale wokbrander in mijn kookplaat met de volgende omschrijving:
Krachtige wokbrander van 4,1 kW, links op de kookplaat
Is dat ook genoeg om een beetje echt mee te wokken?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |