quote:
Op woensdag 13 april 2011 06:20 schreef Onnozelaar het volgende:Nou, ik weet niet. Is dat niet raar? Ik ken hem namelijk echt nog maar heel kort. En als ik dit dan zo uitleg, wat kan hij daar dan mee?
Het stomme is dat ik er ook heel erg in schommel zeg maar. Nu voel ik me namelijk al best wel weer rustig en lijkt het een stuk minder eng/benauwend.
Vroeger had ik dat ook. Maar als ik dan weer wat meer contact kreeg, of ging afspreken met de desbetreffende jongen, raakte ik weer zo in de stress dat ik me weer steeds meer terug ging trekken, tot de stress weer gezakt was en ik me weer wat hoopvoller ging voelen en het opnieuw probeerde. En zo ging het door. Tot het zo erg werd dat ik het helemaal niet meer zag zitten en nooit meer iets van me liet horen.
Dat kan ik wel allemaal leuk aan hem uit gaan leggen, maar ik ben bang dat dat verder weinig zal veranderen en dat hij zich er ook niet bepaald beter door zal gaan voelen...
Blegh. Het voelt echt als een situatie waar geen juiste oplossing voor is.

Ik zie je probleem, het lijkt me ook lastig. Je vraag 'is hij nou leuk genoeg' is eigenlijk ook niet te beantwoorden nu, want als je gevoel van benauwdheid níet door een gebrek aan liefde komt, dan is het juist iets wat het nu voor jou heel moeilijk maakt om nog te weten wat je voor hem voelt, aangezien alles overschaduwd wordt door dat benauwdheids-gevoel.
Ik zou er echt gewoon over praten. Misschien loopt het daardoor mis, misschien kan hij er niks mee, misschien verandert het niets, maar als je niets doet loopt het sowieso mis. Daarbij is het voor iemand die je leuk vindt gewoon heel erg klote om ineens niets te horen. En nog lastiger om mixed signals te krijgen (je leek hem leuk te vinden, dan laat je ineens even niets horen, wat later spreek je miss zelfs toch weer af, maar dan krijg je het weer benauwd en neem je afstand). Dat kan de ander echt pijn doen.
Als hij het weet, begrijpt hij misschien ook dat je soms even niets laat horen, omdat je het op dat moment even als benauwend ervaart. En misschien geeft dat alleen jou dan ook al ademruimte, omdat je niet het gevoel hebt dat je móet reageren of móet afspreken op zo'n moment (wat je gevoel van benauwd zijn alleen maar zou versterken).
Heb je wel eens nagedacht wat er achter zou kunnen zitten? Ben je ergens bang voor, bijvoorbeeld dat het toch niet leuk genoeg gaat worden, dat t tegenvalt, of misschien heb je gewoon heel sterk het gevoel dat als iemand (meer dan jij) van zich laat horen of voorstellen doet om af te spreken, jij 'verplicht' bent dat allemaal te doen, ook als je er even geen behoefte aan hebt?