Hoi allemaal,
even een berichtje om de mening van jullie te vragen en om simpelweg dit van mij af te schrijven. Ik zit met het volgende:
Een paar maanden geleden is het uit gegaan met mijn vriendin (ex hoe je het wilt noemen

) en sindsdien ben ik weer het contact met oude bekenden aan het aantrekken. Zo ook met een vriendin van me. Vroeger had ik wel eens geprobeerd om wat af te spreken maar dat is nooit gelukt en ik dacht eigenlijk dat dat kwam omdat ze contact over de msn prima vond maar me verder niet hoefde te zien. Nu bleek dat haar vriendje erg jaloers was en dat ze daarom nooit wat met me had afgesproken en nu dat het uit was kon ze weer wat afspreken

en zo hebben we nu alweer een paar weken contact en zien we elkaar weer.
Sindsdien zien we elkaar (te

) vaak. Ongeveer zo'n 3 - 4 keer in de week. De eerste keer dat we afspraken zei ze er meteen bij (op de msn en half als grap) dat het geen date was. Ik deed daar nog wat lacherig over omdat dat ook niet mijn bedoeling was. Sinds die keer is het erg gezellig en close geworden en vaak als ik met haar afspreek zit ik tot diep in de nacht bij haar en gaat alles perfect. We maken nog wel eens een opmerking dat we niks willen (bij een bepaalde aanraking

of situatie) en op die manier is het duidelijk dat we puur vriendschappelijk bezig zijn. En tot nu toe vond ik dat prima en was ik allang blij met het leuke contact dat we op dit moment hebben.
Ze verteld me ook dat ze op dit moment 2 dates heeft (

)en wat die allemaal goed en fout doen en daar hebben we gewoon leuke gesprekken over. Nu scoren de beide heren niet al te geweldig tijdens de dates

en heb ik soms het idee dat de avonden die ze met mij heeft meer gewaardeerd worden dan die ze heeft met haar dates.
Nu heeft ze of had ze een slecht beeld van mij. Ik ben de afgelopen 2 jaar naar Lloret

op vakantie geweest en ondanks dat daar niks is gebeurd ziet ze me hierdoor een beetje als een "O O Cherso" type terwijl ik zo absoluut niet ben.

De Lloret vakanties zijn juist geweest om even alles los te kunnen laten en gewoon lompe lol te hebben maar ik ben dus juist helemaal geen player die alle blonde meiden probeert te scoren. Daarnaast weet ik van mezelf dat ik nog wel eens "patserig" over kan komen terwijl dat juist helemaal niet wil. Hiermee score ik dus dikke min punten bij haar. Ik begin wel haar steeds meer te overtuigen dat ik zo niet ben (met voorbeelden van wat er daar is gebeurd en hoe mijn liefdesleven er uit heeft gezien) maar hierdoor is en blijft ze erg achterdochtig of ik geen poging aan het doen ben om haar simpel weg in bed te krijgen.
Half door een grapje zijn we dit weekend naar Parijs gegaan en hebben we 2 hele leuke dagen gehad. Wel was ze erg op haar hoede dat ik geen "pogingen" deed en elke aanraking werd met wantrouwen geaccepteerd. Het is dus ook een dame die ook vriendschappelijk niet omarmd zou lopen of (zoals ze zelf zegt) snel of graag een knuffel geeft als het geen goede vriend is. Dat is dus ook allemaal nog niet gebeurd en ik heb in Parijs dus ook niks geprobeerd (mede omdat als het daar fout gaat het wel een hele lange weg terug is). Toen we terugkwamen heb ik haar nog geholpen met de spullen in het huis te krijgen en toen ik weg wilde lopen kwam ze uit zichzelf mij een knuffel geven. En door dit laatste gebaar ben ik gaan twijfelen.
Ik vind haar geweldig en wat mij betreft mag er absoluut meer gebeuren maar ik zit heel erg te twijfelen. Zoals het nu gaat is het heel leuk en gezellig en dat wil ik absoluut niet kwijt maar als ik niks "probeer" zal er ook niks gaan gebeuren en zal ze (uiteindelijk) met een ander gaan. Moet ik dus deze vriendschap op het spel zetten voor een kansje op meer of moet ik het zo laten en accepteren dat het nooit meer zal worden dan dit.
Dus de grote vraag:
Vrienden of alles riskeren?
Alvast bedankt voor jullie reacties!