quote:Op woensdag 6 april 2011 15:49 schreef willllll het volgende:
alex wil zijn vrouw niet alleen laten dan gaan ze toch lekker samen!!!!!!!!
veel beter ja doe wequote:Op woensdag 6 april 2011 15:49 schreef willllll het volgende:
alex wil zijn vrouw niet alleen laten dan gaan ze toch lekker samen!!!!!!!!
Nee het is onderdeel van het meesterplan, opgaan in de massa, om aan het einde de slag te slaan!quote:Op woensdag 6 april 2011 15:51 schreef Capt1caveman het volgende:
Alex stelt zich weer weer afhankelijk van Flauwra op.....
Een fout die hij dagelijks maakt, dus hij is consequent.....
om ons te laten denken dat flexxie naar huis gaatquote:Op woensdag 6 april 2011 15:51 schreef bixs het volgende:
maar waarom moesten WIJ ook hier naar kijken
je kijkt zelf en je doet je zelf aan..ik lees hier alleen nog maar mee..ik keek de eerste 2 uitzendingen..toen vond ik het al genoeg...toen 2 in de week..op dinsdag en donderdag...dat ook in de klote door dat stomme wicht bart die een lachbui kreeg omdat er iemand sext(hoe oud ben je dan..en ga maar lekker goed praten voor de jeugd om half 8 dat je moeten neuken als je 6 weken sexloos was...eikel!!!)..dus nu alleen nog maar donderdag kijken..in de hoop dat die botox non..lau en flipo er uit vliegt..en ik kijk niet om de reguliere tijd..want dan verdienen ze..ik betaal nog liever 50 eurocent om programma gemist te kijken zo dat ze kijkcijfers te kort komen in de live showquote:Op woensdag 6 april 2011 15:47 schreef Ginosa het volgende:
Jeeeeezzz Louise....... doe mij dan maar gewoon een SL. Wat een zielige vertoning, nog erger dan die "bruiloft". Ik heb gewoon last van plaatsvervangende schaamte voor alle leden van de redactie/regie wie er dan ook bij betrokken is. Dit is echt van een tenenkrommende stupiditeit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |