Ongeacht dat kleurenblindheid af en toe best problemen kan opleveren TS, en dat ik begrijp dat het leven soms zwaar is, kan ik je 1 ding verzekeren: jouw grootste probleem is niet je kleurenblindheid, maar jouw houding in de wereld.
Ik heb een koemelkallergie. Dat betekent dat ik *alle* verpakkingen kan ga nalopen om te kijken of er geen lactose in zit. Ben ik nu zielig? Nee. Ik loop die verpakkingen niet na, ben ik te lui voor, dan maar af en toe diarree, ik heb lol in het leven.
Een praat groepje om technieken e.d. met elkaar te bespreken kan helpen, en als je daar behoefte aan hebt, vooral doen, maar je posts lijken een erg groot de-hele-wereld-is-tegen-mij-wie-begrijpt-me-en-helpt-me-gehalte te hebben. Als dat meer is dan alleen schijn, doe *daar* dan eerst wat aan, want zo bereik je niets in het leven.
Hoeveel linkshandigen hoor je klagen over rechtshandige muizen?
"Dit? Dit zijn mijn oorlogswonden, heb jarenlang oorlog gevoerd met mezelf, maar ik heb gewonnen!"