Prijs lijkt inderdaad wel redelijk te doen. Heb jij dat spul in huis? Kwalitatief ook goed?quote:Op maandag 4 april 2011 19:20 schreef TheOneAndOnly het volgende:
Draadloos systeem hangen, Powermax of iets dergelijks, makkelijk te bestellen via internet en door laten melden naar je gsm... Kan je zelf eventueel nog iemand anders bellen mocht je ver van huis zijn...
Als je 2 rechterhanden hebt is het makkelijk zelf te doen...
Als ik over zou gaan tot het beveiligen, dan wil op z'n minst twee camera's er bij hebben, mocht een hondekop proberen in te breken, dan wil ik een beetje het gevoel hebben dat er nog een pakkans is.quote:Op maandag 4 april 2011 20:07 schreef announcement het volgende:
Hier na een inbraak het huis voor een vermogen laten beveiligen. Draaiklinken, haken met sloten, dievenklauwen, anti-inbraakstrips, bouwlampen met bewegingssensor, stalen rolluiken achterzijde etc. etc.
Vervolgens is er in de 10 jaar daarna nog twee keer ingebroken. Gewoon met een koevoet o.i.d. aan de voorzijde een kompleet raam eruitgebroken die met haken en sloten dichtzat. En dat overdag in een woonwijk. Als ze naar binnen willen lukt dat toch wel.
Ik ga dit topic wel even volgen.
Als de inbrekers geīnteresseerd zijn in een stapel bijbels en 6 kinderfietsjes dan hoef ik me inderdaad geen zorgen te maken. Nu maak ik me ook nog geen zorgen, ik wil alleen voorkomen dat er een onbenul het gemunt heeft op mijn huis en dat is niet ondenkbaar.quote:Op maandag 4 april 2011 20:23 schreef VjenneKloetn het volgende:
Gewoon zorgen dat je het beter hebt beveiligd dan de buren, dan gaan ze daar wel heen
Ik heb het zelf niet hangen thuis, ik heb nog steeds mijn salarisstrook voor het raam hangen dus kunnen ze meteen zien dat hier niks te halen valt...quote:Op maandag 4 april 2011 20:19 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Prijs lijkt inderdaad wel redelijk te doen. Heb jij dat spul in huis? Kwalitatief ook goed?
[..]
Als ik over zou gaan tot het beveiligen, dan wil op z'n minst twee camera's er bij hebben, mocht een hondekop proberen in te breken, dan wil ik een beetje het gevoel hebben dat er nog een pakkans is.
Het is inderdaad zo dat ze echt wel naar binnen kunnen als ze dat willen. Ik hoor mij veel te vaak dat ze juist de bewoners nog ff een bezoekje in de slaapkamer komen brengen om de pincode los te timmeren. Ze zijn voor niets en niemand bang.
Mja, een hond is wel leuk, maar een hond nemen als je fulltime werkt is geen optie. Maar ik geloof meteen dat dat preventief werkt, alleen al een "Hier waak ik" bordje.quote:Op maandag 4 april 2011 22:00 schreef djamoro het volgende:
Bij vrienden van ons hebben ze een aantal jaren geleden ingebroken via een bovenlicht.
Een auto weg en spaarpot van de kinderen en nog een zooitje.
Het ergste van die inbraak was,dat ze ook in de gang onder aan de trap spullen hebben weggestolen en dus vlakbij de kinderen waren.
De politie vond na een buurtonderzoek een brief met straatnamen en huisnummers en ook een note met "wel een hond,geen hond".Ik denk dat er geen betere beveiliging is dan een hond.
Maar allebei is nog beter.
Plus zo nu en dan een blafbandjequote:Op maandag 4 april 2011 22:13 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Mja, een hond is wel leuk, maar een hond nemen als je fulltime werkt is geen optie. Maar ik geloof meteen dat dat preventief werkt, alleen al een "Hier waak ik" bordje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |