quote:
Voor de Xbox 360 toevallig?quote:Op woensdag 28 december 2011 13:59 schreef Gezicht het volgende:
Ga toch weer een Fallout game in huis halen om even uit die Skyrim-dip te komen...Denken jullie dat ik beter Fallout 3 of New Vegas kan halen? Heb allebei gehad maar ik vond Fallout 3 toen toch iets leuker aanvoelen dan New Vegas... Maar New Vegas is wel weer uitgebreider.
Liever voor PS3 aangezien ik daar al een aantal trophies op verdiend heb voor New Vegas... Overigens kost hij maar 15 euro op bol.com, stelt ook niks voor.quote:Op woensdag 28 december 2011 14:46 schreef FS1986NL het volgende:
[..]
Voor de Xbox 360 toevallig?
Ik verkoop nog mijn Fallout 3 GOTY en Fallout New Vegas voor de Xbox 360.
Ik heb ze nu zelf voor de PC.
Ik heb dezelfde vraag..quote:Op woensdag 28 december 2011 13:59 schreef Gezicht het volgende:
Ga toch weer een Fallout game in huis halen ...blablabla... Denken jullie dat ik beter Fallout 3 of New Vegas kan halen? ...blablabla...
Ja.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 13:32 schreef maxmit het volgende:
[..]
Ik heb dezelfde vraag..
Waarschijnlijk gaat het Vegas worden. Is het de moeite waard om op de Ultimate Edition te wachten?
Nee, de dlc zul je moeten spelen voordat je de MQ wil beëindigen. Einde MQ = einde game.quote:De DLC spelen zich ook deels na completen van main game af dacht ik toch?
In Fallout 3 is veel beter nagedacht over het level design (Bethesda specialiteit) en de gameplay is gewoon veel meer fun met echt epic momenten erin die ik in New Vegas niet zo kon ontdekken van hetzelfde kaliber.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 13:32 schreef maxmit het volgende:
[..]
Ik heb dezelfde vraag..
Waarschijnlijk gaat het Vegas worden. Is het de moeite waard om op de Ultimate Edition te wachten? De DLC spelen zich ook deels na completen van main game af dacht ik toch?
Voor pc trouwens...
Bethesda heeft inderdaad uitstekende leveldesigners. Dus de combinatie van die prachtig vormgegeven werelden + de soundtracks van Jeremy Soule/Inon Zur en je hebt voor mij al een reden om de games toch te spelen...quote:Op zaterdag 21 januari 2012 21:31 schreef ButcherPete het volgende:
In Fallout 3 is veel beter nagedacht over het level design (Bethesda specialiteit)...
Ik weet niet hoe je hierbij komt, want de gameplay is precies hetzelfde, alleen uitgebreider, zoals upgrades voor je wapens + ironsights, betere levelscaling e.d. Wat ik denk dat jij bedoelt, is dat de quests in F3 wat groter opgezet waren dan in NV, waar het veelal kleinere quests zijn.quote:...en de gameplay is gewoon veel meer fun met echt epic momenten erin die ik in New Vegas niet zo kon ontdekken van hetzelfde kaliber.
Die loot is wat voor te zeggen; er zijn inderdaad minder 'unique weapons' in NV. Al wordt dat met de Gunrunner's Arsenal ruimschoots goed gemaakt.quote:Fallout 3 beloond ook meer om op verkenning uit te gaan met betere loot en random encounters.
Er is ook een mod die Fallout 3 en New Vegas samenvoegt, dan heb je helemaal een dik spelquote:Op zondag 22 januari 2012 20:01 schreef FS1986NL het volgende:
Echt vet man weer!
Ben nu opnieuw begonnen aan Fallout New Vegas op de PC, maar dan met mods. Dat kan ik je echt aanraden mocht je een beetje een krachtige PC hebben.
Je kan het spel zoveel mooier en warmer maken, je kan veel meer vijanden laten spawnen, je hebt een ander radio station, je hebt nu ook s'nachts als het echt donker wordt licht op straat.
En dat is nog niet alles.![]()
Zelf ben ik nog meer mods aan het checken, maar het is zo vet man. Er bestaat ook een mod dat je door kan gaan met je spel nadat je de Main Quest hebt gehaald.
Nogmaals, speel je hem op de PC, gebruik dan zeker weten mods.
Oh?quote:Op zondag 22 januari 2012 20:41 schreef Robbiee het volgende:
[..]
Er is ook een mod die Fallout 3 en New Vegas samenvoegt, dan heb je helemaal een dik spel
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |