quote:
Kut voor jequote:
dat heeft ook bepaald niet mijn voorkeur. afgelopen weekend een brugse zot van t vat gehad... in Brugge.. dat was lekkerquote:Op donderdag 31 maart 2011 21:03 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Wegens een verjaardag stond er nog Heineken... niet mijn bier... maar voor 1 april moest ie op... dat lukt mij wel
quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:09 schreef L-E het volgende:
Zo.
Had wat goed te maken met Peuter dus hij mocht lekker opblijven met een tekenfilmpje en een schaaltje chips.
Alle vragen en vervelende gevoelens die ik had over onze tijd samen zijn weg genomen, het was fantastisch.quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:10 schreef missbehavin het volgende:
[..]
![]()
He maar wat was dat nou voor mail?
quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:11 schreef L-E het volgende:
[..]
Alle vragen en vervelende gevoelens die ik had over onze tijd samen zijn weg genomen, het was fantastisch.
En wat een timing, dit had ik echt even nodig.quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:12 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Wow, wat fijn zeg! Wonders never cease
Ja het is je gegund hoor meisjequote:Op donderdag 31 maart 2011 21:13 schreef L-E het volgende:
[..]
En wat een timing, dit had ik echt even nodig.
Helaas zo vaak kom ik niet in Belgiëquote:Op donderdag 31 maart 2011 21:09 schreef clevy het volgende:
[..]
dat heeft ook bepaald niet mijn voorkeur. afgelopen weekend een brugse zot van t vat gehad... in Brugge.. dat was lekker
ik ook niet.. en zeker niet zo ver.. dus dan moet je t er van nemen als je daar bent hequote:Op donderdag 31 maart 2011 21:14 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Helaas zo vaak kom ik niet in België
Dank je.quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:13 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ja het is je gegund hoor meisje
true en daarom vond ik mijn bezoek aan Brussel vorig jaar zo tof..... YUMYUMquote:Op donderdag 31 maart 2011 21:15 schreef clevy het volgende:
[..]
ik ook niet.. en zeker niet zo ver.. dus dan moet je t er van nemen als je daar bent he
met wie in gedachten?quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:16 schreef Samzz het volgende:
Still loving you, damnit wat een heerlijk nummer
Ja snap ikquote:Op donderdag 31 maart 2011 21:16 schreef L-E het volgende:
[..]
Dank je.
Kan ik dat eindelijk eens echt gaan afsluiten, in de wetenschap dat ik toen wél een goed mens ben geweest.
daar moet ik ook nog eens ooit gaan kijken.. en in Gent ook.quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:17 schreef -Engel- het volgende:
[..]
true en daarom vond ik mijn bezoek aan Brussel vorig jaar zo tof..... YUMYUM
In Brussel zeker naar het biercafe gaan... hmmmmmmmmmmmm mjamquote:Op donderdag 31 maart 2011 21:18 schreef clevy het volgende:
[..]
daar moet ik ook nog eens ooit gaan kijken.. en in Gent ook.
Ligt eraan.quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:36 schreef JoeBravo het volgende:
het is mooi als de muziek die je luistert je raakt, maar ook vermoeiend
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |