quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:31 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Mijn moeder heeft er fanatiek extra bubbeltjespapier om gedaan![]()
En ze was helemaal verbaasd dat ik het adres kende
Hahahahaquote:Op donderdag 31 maart 2011 18:48 schreef Nune het volgende:
[..]
![]()
![]()
Het zal vast wel goed aankomen, vooral met dat extra bubbeltjespapier!
Jasmin zit erin en ik werk toch in een verzorgingstehuis? Zo ruikt het 's ochtends daar, naar pies.![]()
Oké Jasmin ruikt naar pies met bloemetjes dan.
Linkje!quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:01 schreef SpaceInvaders het volgende:
Ik heb nu weer een rare actie van iemand op lushforum
Wat zijn het ook een stel dwazen af en toequote:Op donderdag 31 maart 2011 21:07 schreef SpaceInvaders het volgende:
Neh PM
ze wil iets van me overnemen en dat is 70 gram, dus 3 postzegels. Zegt ze doe er maar 2 postzegels op want ik krijg toch nooit strafport. Ik zeg: dan zet ik mij niet als afzender erop en het is jouw probleem als het kwijtraakt. Zegt ze: HOEZO DAN
Lolquote:Op donderdag 31 maart 2011 21:00 schreef Murmeli het volgende:
Mijn vriendje mag mij ook wel lush geven. Maar ja, ik heb alles al.
OMGquote:Op donderdag 31 maart 2011 21:07 schreef SpaceInvaders het volgende:
Neh PM
ze wil iets van me overnemen en dat is 70 gram, dus 3 postzegels. Zegt ze doe er maar 2 postzegels op want ik krijg toch nooit strafport. Ik zeg: dan zet ik mij niet als afzender erop en het is jouw probleem als het kwijtraakt. Zegt ze: HOEZO DAN
Ooohhhquote:
Als je Royal Mail kiest, komt het via de regionale post. Soms Selektvracht. Bij mij was het een bedrijf dat Presikhaaf Post heet.quote:Op vrijdag 1 april 2011 21:19 schreef Etcetera het volgende:
Hoe kan ik voorkomen dat m'n UK pakketje (die nog niet besteld is) met DHL komt? Royal Mail invullen? Of maakt dat niks uit.
Ja hoorquote:Op vrijdag 1 april 2011 21:10 schreef Bamba het volgende:
[..]
OoohhhZou ik misschien van jou een proef mogen hebben? Ik ben zo benieuwd
Ik heb veul om te ruilen
quote:Op vrijdag 1 april 2011 21:42 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ja hoor
Ik moet alleen even kijken of ik nog van die kleine flesjes heb, maar dat komt wel goed![]()
Wat heb je allemaal![]()
Ik heb helaas geen Ghost.quote:Op zaterdag 2 april 2011 12:16 schreef automatic_ het volgende:
Ja, ik vind die ook lekker! Maar ik pak toch eerder Ghost, omdat dat makkelijker is
Hmm ben benieuwd. Ga het zo proberen.quote:Op zaterdag 2 april 2011 21:14 schreef te-brengla het volgende:
Ik heb wel eens Hair Doctor gebruikt. Ik vind hem erg fijn. De geur is heel sterk `pepermunt' en het voelt erg koel aan op je hoofdhuid en tintelt. Het is vooral een masker voor de hoofdhuid.
Heyyy! Ik las dat je blij was met t vloppiequote:Op zaterdag 2 april 2011 22:06 schreef te-brengla het volgende:
Ik ben ook benieuwd hoe je het vindt. Ik vind het een erg fijn masker.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |