Halo nooit gespeeldquote:Op woensdag 13 april 2011 15:47 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Erger dan Halo op Legendary zal het wel niet worden
quote:Op woensdag 13 april 2011 13:53 schreef HostiMeister het volgende:
Wat is nou de dikste grafische instelling? Gamer, Hardcore of (Brutal dacht ik?)
halo 2 bedoel je dan,quote:Op woensdag 13 april 2011 15:47 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Erger dan Halo op Legendary zal het wel niet worden
Ik speelde die alleen op Legendary en dan was het pittig maar uiteindelijk wel gehaald.quote:Op woensdag 13 april 2011 19:04 schreef pugehenis het volgende:
[..]
halo 2 bedoel je dan,
halo 3 en reach waren heel goed te doen op legendary, al helemaal met coöp.
Waarom niet eerst op Veteran?quote:Op woensdag 13 april 2011 20:52 schreef AQuila360 het volgende:
Net Crysis 2 uitgespeeld! Toch wel vet moet ik zeggen alleen in het midden kakt het even in maar dan wordt het weer goed.
Kan ik nu beter nieuwe campign doen op supersoldier of gewoon replay levels?
Moet ik hem 3 keer spelenquote:
quote:Op donderdag 14 april 2011 12:44 schreef HenkPel het volgende:
Ik vind de missies met je marine buddies niet zo tof, ik hoop dat ze snel dood gaan.
Het geweer bedoel je? Best snel al maar ik gebruikte die niet echt geloof ik.quote:Wanneer kom je voor het eerst een Grendel tegen?
Ik waardeer het spel ook meer op Super Soldierquote:Op donderdag 14 april 2011 17:17 schreef AQuila360 het volgende:
Super Soldier is wel toffer opzich nog. Iets meer long range schietactie speel ik nu
Maar in ieder geval na de eerste pinger, toch?quote:Op donderdag 14 april 2011 13:52 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
[..]
Het geweer bedoel je? Best snel al maar ik gebruikte die niet echt geloof ik.
Maar niet op de 1e run moet ik zeggen.quote:Op donderdag 14 april 2011 17:48 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Ik waardeer het spel ook meer op Super Soldier
Weet niet precies meer. Hoezo wil je dat weten eigenlijkquote:Op donderdag 14 april 2011 18:25 schreef HenkPel het volgende:
[..]
Maar in ieder geval na de eerste pinger, toch?
MP of SP? Ik heb er nog geen last van gehad iig.quote:Op vrijdag 15 april 2011 01:59 schreef static het volgende:
Loop regelmatig tegen een nare bug aan (PC versie), de cross-hair uit mijn scope verdwijnt bij het inzoomen. Maakt het snipen e.d. toch een stuk lastiger.
Haha nice!quote:Op vrijdag 15 april 2011 10:46 schreef SonicVolcano het volgende:
Een van de mooiste reacties ever. Wel Crysis Warhead, maar blijft briljant![]()
![]()
Vanaf 1:16
SP. Erg vervelend zonder handmatige saves, moet nu doorploeteren tot een checkpoint en opnieuw starten.quote:Op vrijdag 15 april 2011 10:06 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
MP of SP? Ik heb er nog geen last van gehad iig.
Anders wordt het wel héél makkelijk. Dat is een van de slechtste dingen die je een een spel kan stoppen, die quicksaves.quote:Op vrijdag 15 april 2011 14:11 schreef static het volgende:
[..]
SP. Erg vervelend zonder handmatige saves, moet nu doorploeteren tot een checkpoint en opnieuw starten.
Echt geen last van gehad, maar dan ook uitgespeeld voor de laatste patch. Wellich dat dat scheelt...quote:Op vrijdag 15 april 2011 14:11 schreef static het volgende:
[..]
SP. Erg vervelend zonder handmatige saves, moet nu doorploeteren tot een checkpoint en opnieuw starten.
Wtfquote:Op vrijdag 15 april 2011 11:37 schreef SonicVolcano het volgende:
Deze gast maakt altijd van dit soort filmpjes. Briljant
Mooier qua close range textures en ook gewoon qua omgeving. New york is wel nice, maar ik weet niet, ik mis iets. Ik had niet zoals ik bij Crysis had toen ik het opstartte van "Wow, dit ziet er écht fucking nice uit". Denk dat het ook persoonlijke smaak is, ik mis ook gewoon dat ik een .50 heb en alle cover kapot kan schieten enz.quote:Op vrijdag 15 april 2011 22:48 schreef Skull-splitter het volgende:
Definieer mooier. Ik vind de art-direction op die twee zo onzettend verschillend dat enige vergelijking al snel scheef loopt. Wel oog C2 veel meer mainstream, maar IMO zonder aan eigenheid in te boeten.
Weet ik. Maar als e.e.a. niet volledig werkt is het gewoon lastig.quote:Op vrijdag 15 april 2011 21:54 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Anders wordt het wel héél makkelijk. Dat is een van de slechtste dingen die je een een spel kan stoppen, die quicksaves.
Dat is wel jammer ja.quote:Op vrijdag 15 april 2011 22:50 schreef Smoofie het volgende:
Denk dat het ook persoonlijke smaak is, ik mis ook gewoon dat ik een .50 heb en alle cover kapot kan schieten enz.
Het verhaal doet me helemaal niets op de een of andere manier. Normaal lees ik ook altijd wel dingen die tegenkomt enzo maar hier laat ik die mailtjes ook links liggen.quote:Op zaterdag 16 april 2011 15:23 schreef Ninilith het volgende:
Wat een gaaf spel zeg!
Wat ik wel een tegenvaller vond is dat ik absoluut geen steek wijzer ben geworden van de verhaallijn, dat was echt wel jammer....
Extraction en Assault heb je verder nog. Die zijn wel geinig maar eigenlijk speel ik enkel Crash Site, het Headquarters van COD voor wie dat heeft gespeeld. Die laatste MP modes zijn wat complexer, dus erg lastig als je niet echt in teamverband speelt. Bij Extraction moet het ene team twee items jatten van het andere team, bij Assault moet het ene team 4 terminals hacken ofzo. Bij Assault heeft slechts een team een nanosuit, en het andere team heeft betere wapens.quote:Op maandag 18 april 2011 19:47 schreef pugehenis het volgende:
iemand trouwens al de latere gametypes geprobeerd? ik doe elke dag een paar potjes dus ik level niet echt snel. kan nu tot en met capture the relay doen.
quote:A new Crysis 2 PC patch is coming next week and we'd like to give you a preview on some of the changes that will be included.
PC Changes:
•• Vote-kicking feature added.
•• Added a reserved slot system for server admins.
•• Further improvements to anti-cheat measures.
•• Objectives are returned if they end up in forbidden areas.
•• Fix for Nanosuit Modules that could not be leveled in some circumstances.
•• Fix for some instances of errors logging into multiplayer that would report "Could not connect to Gamespy".
•• Fix for unlock tokens failing to be awarded if a player quit a game in which they leveled up before the end of the round.
•• Fix for inconsistencies with weapon zooming.
•• Fix for outdated stats being saved when a client leaves mid-game.
•• Fixes to the Nanosuit Reboot option available at level 50.
•• Fixed several weapon exploits.
•• Fixed a rare issue where auto-aim, stealth kill and grab would not work on an AI.
•• Reduced memory footprint of sound.
•• Optimized full screen effects on some graphics cards.
•• Optimized SSAO on some graphics cards.
Please note this list is not yet finalized and there may be more changes added before release. Thank you for your patience and we look forward to your feedback on the game once the patch is out.
- MyCrysis Team
Mooi, vote-kick! Alleen jammer dat er aan de "connection lost to opponent"-bug nog niets wordt gedaan...quote:
ook als ik niet midden in een potje stop, vergeet hij/zij soms wat ik unlockt heb.quote:•• Fix for unlock tokens failing to be awarded if a player quit a game in which they leveled up before the end of the round.
Yeah, maar wel op de PC dan he!quote:
Oke cool ik dacht dat jij nooit MP's speeldequote:Op donderdag 21 april 2011 20:24 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Yeah, maar wel op de PC dan he!
quote:Hi everyone!
We've been monitoring weapon performance over the last few weeks and have made several balance adjustments. Below you'll find a list of changes that have already been rolled out to both 360 and PS3 and are ready for you to check out right now! The PC will receive these changes in the upcoming patch, due next week.
Weapons:
AY69: Increased recoil
DSG1: Reduced fire rate
Feline: Increased recoil
Hammer: Reduced recoil
Jackal: Reduced full auto spread, Increased single shot spread
Jaw: Reduced damage, Reduced rocket speed
Kvolt: Increased damage
LTag: Increased fire rate, Increased damage
Mk60: Reduced recoil
Scar: Increased recoil
Scarab: Increased recoil, Increased spread
Gauss attachment: Increased clip size, Removed damage falloff
Light shotgun attachment: Increased clip size, Reduced damage
Frag grenade: Increased damage
HMG: Removed crouch accuracy bonus
Modules:
Air Stomp: Reduced recovery time
Nano Recharge: Reduced recharge rate
Detonation Delay: Reduced delay
Energy Transfer: Reduced tier 3 transfer amount
Point Fire Enhance: Reduced spread further
Weapon Pro: Increased reload and ironsight speeds further
Mobility Enhance: Increased energy costs
Other:
Nanosuit 2.0: Reduced armour bonus
Headshot damage modifier reduced
Let us know what you think once you've tried them out! Any further changes you guys could suggest, let us know
- MyCrysis Team
Van veel games niet, maar van (op dit moment) Crysis 2, Halolz en Bad Company 2 welquote:Op donderdag 21 april 2011 22:22 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Oke cool ik dacht dat jij nooit MP's speelde
?quote:Op zaterdag 23 april 2011 19:59 schreef Arguru het volgende:
Damn, ben nu bezig met de Single Player. Ben bij die laatste spore waarmee je moet 'interfacen', maar die aliens zijn echt moeilijk daar.
Ergens begrijp ik je wel ook al heb ik Crysis niet eens gespeeld maar meer vrijheid maakt een game wel toffer.quote:Op zondag 24 april 2011 01:21 schreef Arguru het volgende:
En hij is klaar. Wat een kutspel in vergelijking met deel 1. Sowieso vond ik die jungle-setting vele malen vetter, ook sprak de verhaallijn me veel meer aan. En de graphics hadden toen nog die WOW-factor, nu ook niet echt meer eigenlijk.
Tja, Crysis 1 en Warhead vond ik gewoon vele malen leuker om te spelen en heb ik ook meerdere keren gedaan. C2 zal ik niet snel nog een keer doen.
Crysis 2 voelde erg lineair aan. Vrijwel alles wat je moest doen wordt je gewoon voorgekauwd. Waar ik in Crysis nog moest nadenken hoe ik die paar Koreanen op die toren kon neersnipen zonder dat iemand me zag, had ik dat in C2 helemaal niet. Ook de wapenkeuze vond ik absoluut niet boeiend, heb bijna het hele spel met de SCAR gedaan. In C1 had ik altijd nog een Gauss Rifle achter de hand voor aliens en vaak een FY71 voor de rest. Hele spel moest ik denken of ik die sniper rifle nu niet in moest ruilen voor een SMG of niet.quote:Op zondag 24 april 2011 19:11 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ergens begrijp ik je wel ook al heb ik Crysis niet eens gespeeld maar meer vrijheid maakt een game wel toffer.
Je hebt ook wel gelijk. Al is Crysis 2 nog steeds wel tof maar ik miste die vrijheid ook wel.quote:Op zondag 24 april 2011 19:20 schreef Arguru het volgende:
[..]
Crysis 2 voelde erg lineair aan. Vrijwel alles wat je moest doen wordt je gewoon voorgekauwd. Waar ik in Crysis nog moest nadenken hoe ik die paar Koreanen op die toren kon neersnipen zonder dat iemand me zag, had ik dat in C2 helemaal niet. Ook de wapenkeuze vond ik absoluut niet boeiend, heb bijna het hele spel met de SCAR gedaan. In C1 had ik altijd nog een Gauss Rifle achter de hand voor aliens en vaak een FY71 voor de rest. Hele spel moest ik denken of ik die sniper rifle nu niet in moest ruilen voor een SMG of niet.
Vind het echt te makkelijk geworden qua tactiek en het is meer een shooter geworden a-la Quake 2. But that's just me.
quote:360 Changes:
Stability improvements.
Fixed player losing Nano Catalyst points after restarting the game.
Objectives are returned if they end up in forbidden areas.
Fixed various weapon exploits.
Fixed exploit where player is able to continuously pick up and return the relay.
Fixed a rare issue where autoaim, stealth kill and grab would not work on an AI.
Fix for invites being accepted during level loading.
Fix for mute settings not being retained.
Fixed an issue where Deflection bonus would carry over into the next round.
Fixed an issue where players would sometimes remain stuck in a blank screen after accepting a game invite.
Fixed an issue where some unlocked items would be locked on subsequent SP campaigns.
Fixed an issue with weapon skins on the customise weapon menu.
Fixed an issue where weapon zoom would sometimes not work correctly.
Thank you for your patience and we look forward to your feedback on the new patch. To check you've got the latest version, please start the game, click on Multiplayer and in the top left corner should say 1.1.1.8003.
We are aware that this patch does not include a fix for the grain bug that many of you are experiencing but we are working on this issue and will hopefully have it resolved soon.
lol echt? Grappig danquote:Op woensdag 27 april 2011 20:54 schreef pugehenis het volgende:
zit m'n moeder bouwval gezocht () te kijken, komen er minimaal 3 nummers van de crysis 2 soundtrack voorbij
Viel mij ook al opquote:Op woensdag 27 april 2011 20:54 schreef pugehenis het volgende:
zit m'n moeder bouwval gezocht () te kijken, komen er minimaal 3 nummers van de crysis 2 soundtrack voorbij
Fixed exploit where player is able to continuously pick up and return the relay.quote:Op woensdag 27 april 2011 21:04 schreef KoningStoma het volgende:
Vandaag is er een update uitgekomen voor de Xbox.
[..]
Inmiddels offline gehaald, DX11 patch komt met twee extra vrijwillige patches: een patch met geometry die klaar is gemaakt voor tesselation en een high resolution texture pack (64-bit OS en 1 GB grafische kaart voor nodig)quote:
Ja, beetje domme fout idd!quote:Op woensdag 22 juni 2011 14:01 schreef Skull-splitter het volgende:
Tjah, het wordt er wel beter op, maar tegen welke prijs?
Overigens, dat screenshot van dat raam: die stenen sluiten niet aan, wat slordig!
Ja, maar daar doet een patch niets aan, dat zijn design beslissingenquote:Op woensdag 22 juni 2011 16:09 schreef MrDrako het volgende:
graphics waren idd al goed in orde, de physics waren extreem matig helaas, en het vastgestelde pad dat je moest doorlopen..
Tot die tijd start ik het spel sowieso niet meer, zoals eigenlijk de afgelopen twee maanden al niet meer.quote:Op woensdag 22 juni 2011 16:38 schreef WhiteLightning het volgende:
hier staan de patches ook. http://www.techpowerup.com/downloads/Games/Patches/
DX11 werkt waarschijnlijk nog niet , totdat de 1.9 patch volgende week uitkomt.
Joh ik wist niet eens dat de patches zelf al online stonden, ik zag alleen maar niet-werkende linkjes.quote:Op woensdag 22 juni 2011 16:38 schreef WhiteLightning het volgende:
hier staan de patches ook. http://www.techpowerup.com/downloads/Games/Patches/
DX11 werkt waarschijnlijk nog niet , totdat de 1.9 patch volgende week uitkomt.
Nja dat heeft dus geen zin want dan heb je dus geen energy meer over voor armor mode.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 20:57 schreef Skull-splitter het volgende:
Snel wisselen, schieten en weer verstoppen.
Dat is niet hoe ervaren spelers het doen kan ik je vertellen.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 20:57 schreef Skull-splitter het volgende:
Snel wisselen, schieten en weer verstoppen.
Nou, vooruit.quote:
quote:Op donderdag 24 november 2011 13:23 schreef pugehenis het volgende:
Fotorealistisme komt steeds dichterbij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |