Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De telefoon gaat weg omdat ik liever met Android werk en nu een ander toestel heb gekocht. Android is trouwens wel te flashen op deze HD2, dit heb ik twee maanden gehad en werkt prima. De HD2 is nu echter helemaal ge-hard-reset.
De koop omvat het volgende:Origineel-HTC HD2
-Oplader en USB kabel
-Boekjes + kopie van de bon
-2GB geheugenkaartje
-HTC hoesje
Extra's bijgekocht-8GB geheugenkaartje van Sandisk
-tweede accu
-autohouder (specifiek HD2, dus niet universeel)
-zwarte case
Ik ben even vergeten deze accessoires op de foto te zetten. Mocht er vraag naar zijn dan doe ik dat alsnog.
Staat van de telefoonZoals ik net zei, de telefoon komt helemaal gereset. Alles doet het goed, d.w.z. software en knoppen. Heb er geen problemen mee gehad.
De buitenkant is wel wat beschadigd. Op het scherm zitten twee hele kleine krasjes die je eigenlijk niet eens ziet als het scherm aan staat. Voor de rest zijn er geen gebruikssporen. Wel is de backplate geschaafd. Deze backplate zou evt. vervangen kunnen worden, ik vond ze op internet voor 20 dollar. Op internet is ook te vinden hoe je de backplate eventueel kunt verchromen. Met de case om de telefoon zie je echter helemaal niks van de beschadiging.
Ophalen/verzendenIk heb liever dat hij wordt opgehaald. Dat kan doordeweeks in Utrecht centrum en in het weekend in Bergen op Zoom.
Mits hij toch verzonden moet worden, dan alleen aangetekend (kosten koper).
PrijsVraagprijs is
230 euro voor de complete koop. Ik verkoop het liefst niets los, mits er een goed bod komt.
Foto'sSPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nederlander in München, met voorliefde voor Taiwan en auti's gonna aut.