ik moet elke keer een tt bedenken en daar ben ik niet zo goed inquote:
quote:Op zondag 20 maart 2011 00:04 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
ik heeeeel graag een mintlikeurtje!!
ik ook niet, ook niet goed in een vervolgtopic aanmaken, wordt ik helemaal nerveus vanquote:Op zondag 20 maart 2011 00:05 schreef jesje1982 het volgende:
[..]
ik moet elke keer een tt bedenken en daar ben ik niet zo goed in
Ik ook niet hoor... ik vind jouw TT's prima.quote:Op zondag 20 maart 2011 00:05 schreef jesje1982 het volgende:
[..]
ik moet elke keer een tt bedenken en daar ben ik niet zo goed in
ik doe toch gewoon voor jou als ik online benquote:Op zondag 20 maart 2011 00:06 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
ik ook niet, ook niet goed in een vervolgtopic aanmaken, wordt ik helemaal nerveus van
maar ik denk het niet ik kan hetquote:
Ik denk dat we ons nerveus laten maken. Moeten we niet doen. Gewoon F5-en nummertje ophogen en het eerste invoeren wat er in je opkomt. 99% van de keer dekt de TT de lading van dat moment wel. Als mensen 12 uur later gaan lopen miepen over een TT jammer dan.quote:Op zondag 20 maart 2011 00:06 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
ik ook niet, ook niet goed in een vervolgtopic aanmaken, wordt ik helemaal nerveus van
Ik heb je toch niet van de dansvloer naar je bed gejaagd toch? truste Pietquote:
Daarom dus Style HipHop specialiteit breaking en popping... Kan je een ver mee komen hoor.quote:Op zondag 20 maart 2011 00:07 schreef bollokus het volgende:
[..]
maar ik denk het niet ik kan het [ afbeelding ]
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |