Flashbox begrijp dat je er van baalt, rond De Gouden Kooi waren er ook van dat soort momenten.quote:Op woensdag 30 maart 2011 21:30 schreef Flashbox het volgende:
Ik kijk het nog een paar dagen aan, mochten ze zo door gaan met die streamlocks ben ik er klaar mee. Ik stop dan echt met kijken, en er zullen dan ook geen filmpjes meer gemaakt worden. Het is gewoon een waardeloos programma geworden, dat ze geen kijkers hebben ligt puur aan hun zelf.
Missmistreated echt super bedankt voor al je filmpjes!!! Ga zo door! ;quote:
Yes! Had deze actie gisteravond gemist, bedankt Flash!quote:Op vrijdag 1 april 2011 13:35 schreef Flashbox het volgende:
Schuin links naar beneden vanaf het logo 5 zie je Bart op zijn muil gaan.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Geweldigquote:Op vrijdag 1 april 2011 13:35 schreef Flashbox het volgende:
Schuin links naar beneden vanaf het logo 5 zie je Bart op zijn muil gaan.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Volgens mij heb ik die....ik kijk van t weekend ffquote:Op zaterdag 2 april 2011 02:33 schreef SabineeB het volgende:
Heeft iemand misschien een filmpje van de openingsdans op de bruiloft van Laura en Alex?
Daar was ik ook heel benieuwd naar inderdaad!! Vond veel momentjes die avond wel echt super mooi om te zien ben benieuwdquote:Op zaterdag 2 april 2011 10:52 schreef missmistreated het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik die....ik kijk van t weekend ff
ja vooral dat stukje na de uitzending, ze kapten het zo af omdat de tijd om was. de reacties wou ik wel even zien.quote:Op zaterdag 2 april 2011 13:37 schreef Chelle23 het volgende:
Is er ook een filmpje met het gehele verhaal van Sharon of was er toen streamlock?
Oke ik hoop het:)quote:Op zaterdag 2 april 2011 10:52 schreef missmistreated het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik die....ik kijk van t weekend ff
Niets gebeurd, leek er op.quote:Op zondag 3 april 2011 10:19 schreef Mellietje19 het volgende:
Laura en Alex waren geloof ik ook niet geheel onschuldig vannacht.... zijn daar ook bewegende beelden van??
Ik heb hier beelden van: 03:50 - 05:50uur (hollandse tijd), ben bezig met converteren.quote:Op zondag 3 april 2011 10:19 schreef Mellietje19 het volgende:
Laura en Alex waren geloof ik ook niet geheel onschuldig vannacht.... zijn daar ook bewegende beelden van??
Super! Jammer dat je de beelden van de openingsdans niet heb kunnen vinden... misschien dat Flashbox dat nog op zijn pc heeft staan... van donderdag/vrijdag rond een uur of 11/12 Nederlandse tijd denk ikquote:Op zondag 3 april 2011 12:51 schreef missmistreated het volgende:
[..]
Ik heb hier beelden van: 03:50 - 05:50uur (hollandse tijd), ben bezig met converteren.
p.s De beelden van de openingsdans heb ik niet kunne vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |