Niks mis met Heineken!quote:Op vrijdag 18 maart 2011 11:09 schreef eQuaL het volgende:
HeinekenVerder wel lekker J&W nummer
Rubdown btw ook wel okee, maar lijkt te veel op de vorige releases![]()
Gisteren toen ik keek stond gewoon zn volledige naam nog in zn profiel, samen met nog een zooi gegevens. Kon niet lastig zijn om hem te matchen aan een transactiequote:Op vrijdag 18 maart 2011 10:42 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Ibo zit bij de PF crew dus kan ook verborgen gegevens zien
Geen idee, maar las het net pas op Twitter.quote:
owh nice eindelijk een andere plek vraag me af hoe dat gaat uitpakken maar alles is beter dan die bout plek van de vorige jaren.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 15:18 schreef NLS04 het volgende:
Dit jaar met Queensday eindelijk een fatsoenlijke locatie in Arnhem : http://partyflock.nl/party/199186:Hardstyle_Queensday.html
Ze vragen nu 5 euro maar komt ook een betere line up met in ieder geval: HHZ, Pavo en scope lees ik net. Naar mijn idee alleen maar goede ontwikkelingen omdat het nu ook minder tuig zal aantrekken die je vaak bij gratis evenementen ziet. Ook leuk dat het maar 5 minuten van mijn huis lopen is. Minder leuk dat ik dit jaar met Queensday moet werken
* ReMcOrE banjert mee, deze intro klapt er lekker op!quote:Op donderdag 17 maart 2011 21:49 schreef Da_Ripper het volgende:
heerlijk wandelen over deze memory lane![]()
Iemand zin om een stukje mee te banjeren?
optie geplaatstquote:Op vrijdag 18 maart 2011 15:18 schreef NLS04 het volgende:
Dit jaar met Queensday eindelijk een fatsoenlijke locatie in Arnhem : http://partyflock.nl/party/199186:Hardstyle_Queensday.html
Ze vragen nu 5 euro maar komt ook een betere line up met in ieder geval: HHZ, Pavo en scope lees ik net. Naar mijn idee alleen maar goede ontwikkelingen omdat het nu ook minder tuig zal aantrekken die je vaak bij gratis evenementen ziet. Ook leuk dat het maar 5 minuten van mijn huis lopen is. Minder leuk dat ik dit jaar met Queensday moet werken
Beter juist, meer liefhebbers. Niet van dat verdwaalde house volk/oranje malloten.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 19:58 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Overdag was het goed te doen, maar aan het einde van de middag werd het wel té druk ja. Toch had die plek wel wat, zeker omdat het gewoon in het centrum was. Ik weet niet wat ik van die nieuwe plek moet denken... zover verwijderd van de rest.
Maar ik wil tussendoor ook wel even verdwalen tussen dat house volk/oranje malloten, maar dat kan dan niet echt, of je moet de bus pakkenquote:Op vrijdag 18 maart 2011 19:59 schreef 16meter het volgende:
[..]
Beter juist, meer liefhebbers. Niet van dat verdwaalde house volk/oranje malloten.
Ik ben erbijquote:Op vrijdag 18 maart 2011 15:18 schreef NLS04 het volgende:
Dit jaar met Queensday eindelijk een fatsoenlijke locatie in Arnhem : http://partyflock.nl/party/199186:Hardstyle_Queensday.html
2 brothers on the 4th floorquote:
laatst nog live gezien, feest der herkenning van oude knallersquote:Op vrijdag 18 maart 2011 21:04 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
2 brothers on the 4th floor
remix...mwah
Dat zeker, maar het album laat me tot nu toe koud, en het is al de 18e... Wel leuk om te zien.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 21:08 schreef Levitas het volgende:
Ik vind het hele toffe filmpjes van Coone.. Dosis humor erin, altijd wel iets interessants te zien (en te horen) maar vooral: Ik krijg bij elk filmpje weer zoiets van "Deze gasten vinden het echt geweldig wat ze doen, en dat stralen ze uit". Ik word er wel vrolijk van
doet me beetje denken aan het nummer Psyko punkz - Not an addictquote:
Dat vind ik dan wel een helden remixquote:Op vrijdag 18 maart 2011 22:15 schreef sveno1990 het volgende:
[..]
doet me beetje denken aan het nummer Psyko punkz - Not an addict
hier ben ik t wel mee eens. K luister t eerst n keer voor n oordeel. Preview zegt ook niet alles....quote:Op vrijdag 18 maart 2011 23:35 schreef Utca het volgende:
Denk dat het album van Coone nog best leuk kan uitpakken. Blijft afwachten natuurlijk maar ik geef t zeker een kans nav wat ik tot nu heb gehoord.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |