Bronquote:Vlak voor de return in de kwartfinale van de Europa League wedstrijd tussen Zenit Sint Petersburg en FC Twente is Zenit getroffen door een tragedie.
De vrouw van doelman Malafeev van Zenit is vanmorgen vroeg bij een auto-ongeluk om het leven gekomen. Dat meldt de club op de website. De wedstrijd gaat vanavond wel door. Er wordt een minuut stilte gehoouden en beide clubs spelen met rouwbanden. Dat zou al gebeuren vanwege de ramp in Japan. De wedstrijd begint vanavond om 19.00 uur.
Inderdaad, kan ook niet goed zijn voor de moraal op 't veld..quote:Op donderdag 17 maart 2011 10:15 schreef GodsSon het volgende:
Damn, zoiets hakt er aardig in. Ben benieuwd of hij dan zelf keept, lijkt me niet eigenlijk.
Inderdaad, zeker. Overigens een prima keeper!quote:Op donderdag 17 maart 2011 10:15 schreef GodsSon het volgende:
Damn, zoiets hakt er aardig in. Ben benieuwd of hij dan zelf keept, lijkt me niet eigenlijk.
Triestquote:Op donderdag 17 maart 2011 10:41 schreef Syd het volgende:
Op FOK!sport stond dat Zenit om uitstel had gevraagd maar dat deze is geweigerd, tja geld he.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 17 maart 2011 18:58 schreef Ruud het volgende:
[..]
Triest
How HighSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Helaas door de FOK! picture policy kan ik de betere versie niet gebruiken
Maar OT: Ondanks dit bericht speelde Zenit nog aardig goedGelukkkig zijn we door, zul je net zien dat we nu tegen spartak moeten
3x Rusland
Russische dames rijden altijd hard.quote:Op donderdag 17 maart 2011 22:51 schreef Chewbalhaar het volgende:
Ze zou dan ook belachelijk hard hebben gereden...
Hoe treurig het ook is, dit is natuurlijk geen reden voor een uitstel.quote:Op donderdag 17 maart 2011 10:41 schreef Syd het volgende:
Op FOK!sport stond dat Zenit om uitstel had gevraagd maar dat deze is geweigerd, tja geld he.
Nee, ze is met 230 tegen de stadionmuur gereden!quote:Op donderdag 17 maart 2011 22:36 schreef The_Sperminator het volgende:
[..]
Hoezo? Ze stond toch niet in de basis?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |