Niks ervan! Eerst die pisnicht!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 12:27 schreef mYsca het volgende:
[..]
Wanneer niet....
Met beetje geluk kan ie er donderdag uit
Dit gaat hem echt niet helpen met blijven op donderdag, de enige die willen dat hij blijft vinden dat omdat hij actie in het huis brengt, maar dat is nu ook over!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 12:29 schreef Flashbox het volgende:
De volgende zoutzak hebben ze ook weer gevonden met de camera
[ afbeelding ]
nee zijn grapjes zijn gewoon raar en flauw , net als hij zelf , ridder !quote:Op dinsdag 15 maart 2011 12:29 schreef marky het volgende:
Die grapjes van Faalex zijn ook niet echt leuk die komen niet echt aan.
En stiekem maakt dat het nu juist wel weer grappig.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 12:29 schreef marky het volgende:
Die grpajes van Faalex zijn ook niet echt leuk die komen niet echt aan.
Nee joh, Die relnicht erin zodat Karim gaat ontploffen. Gewoon om nog iets meer irritatie bij mensen op te wekken.quote:
nee karim is lief ! die wil ik niet zien ontploffen... gewoon eruit met de pisnichtquote:Op dinsdag 15 maart 2011 12:30 schreef mYsca het volgende:
[..]
Nee joh, Die relnicht erin zodat Karim gaat ontploffen. Gewoon om nog iets meer irritatie bij mensen op te wekken.
Doet ie alleen maar om Joan te neten. Niet zielig maar juist leuk!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 12:31 schreef Dutchguy het volgende:
Hoeveel uur zit Philip al bij de telefoon. Wordt beetje zielig.
AMEN!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 12:31 schreef Stability het volgende:
[..]
nee karim is lief ! die wil ik niet zien ontploffen... gewoon eruit met de pisnicht
Met z`n allen aanloopje nemen en massaal op em storten en roepen "groepshug"!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 12:32 schreef Stability het volgende:
als ik in dat huis was kiepte ik die rode bank ff hard om
Ik ben voor!!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 12:33 schreef pepper_961 het volgende:
[..]
Met z`n allen aanloopje nemen en massaal op em storten en roepen "groepshug"!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |