nouja, blush heeft ook 2 namen, dus ik moest het ff vragenquote:Op maandag 14 maart 2011 21:59 schreef Assiej het volgende:
[..]
Nee, anders hadden ze niet 2 aparte namen he...
Foundation is vaak vloeibaar > cream > minerale poeder..
en 'gewone' poeder is of compact poeder of losse poeder
compact poeder wil zeggen dat het losse poeder geperst is in een 'pannetje'
ik neem aan dat je bedoelt ' Rouge ' ?quote:Op dinsdag 15 maart 2011 09:49 schreef Mirjam het volgende:
[..]
nouja, blush heeft ook 2 namen, dus ik moest het ff vragen
QFTquote:
Ohhh mooiii!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 20:11 schreef GotC het volgende:
Vandaag eindelijk effe beetje gemutst met m'n 88 warm palette
En heb besloten dat dit m'n dagelijkse werk make-up gaat worden:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Simpel, maar kreeg t nooit voor elkaar
Sorry voor de gekke uitdrukkingen
Thanks!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 20:43 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Ohhh mooiii!Lekker neutraal idd
![]()
Nee, lukt het nooit? Ik vind het nu echt supermooi!
![]()
Misschien nog wel even je wenkbrauwen plukken voor het totaalplaatje?
(wellicht komt dat ook door de camera, ik weet hoe onflatteus die kan zijn voor je wenkbrauwen..)
Flesjes zijn gearriveerd!quote:Op maandag 14 maart 2011 12:50 schreef Poumelie het volgende:
[..]
Hahaha geweldig gequote.
Ik heb zojuist de flesjes verpakt in een prachtig bubbelenvelopje... die niet dichtging, dus deed ik er een roze envelop omheen, so they travel in styleEn nu ga ik naar de appie want daar zit m'n postkantoor (jawel)
Yeah, ik kan me er wel in vinden, dan lijkt het net alsof je bekeken wordt, zo met die plaatjes van die ogen, wel creepy tho.. Heb er nooit bij stilgestaan, maar ik ben ook nooit stout.
Ik vind ogen erg belangrijk, als iemand geen mooie ogen heeft, dan moet ik 'm niet. & i like blue eyes! Naast ogen vind ik bij vrouwen verzorgde handen/nagels belangrijk, (niet dat ik op vrouwen val ofzo hahah) maar ik zie liever mooie (gelakte) nagels dan afgekloven stompjes, vooral omdat ik het altijd op mezelf reflecteer en dan denk, autschj, dat lijkt me helemaal niet fijn voelen, dat bijten... M'n weekend bestond uit een flinke kroegentocht met alles wat daarbij hoort, oh en alle drankjes waren 1 euro, heb ik al genoeg gezegd?![]()
.
Heb vandaag weer de jojoba olie gebruikt, nog steeds 3 druppels. En heb gemerkt dat als ik het wat langer inmasseer hij dus meer intrekt. En nu is het precies goed, helemaal niet vettig ofzo
Mehh, ja, ik heb een grotere druiper![]()
Nog even over iemand die het hier over de MAC foundations heeft, het probleem kan ook zijn dat de foundation erg oxideert en dus donkerder wordt dan wanneer je hem net opbrachtMac nc/nw15 is voor mij sowieso iets t donker, mar als ik het op mijn hand heb gesmeerd en ik kijk er 15 minuten later naar issie helemaal oranje geworden (niet alle foundations, maar de meeste), dat bedoel ik dus met oxideren, dan ehh, ik weet niet wat er dan eigenlijk mee gebeurd? maar het suckt. Daarom adviseer ik iedereen ook altijd eerst even rond te lopen met de foundation om te kijken of hij niet oxideert voor je meteen een dure foundation aanschaft.
Ik kan nog steeds niet anders dan zeggen dat Bobbi Brown de beste foundations heeft voor de echte bleekhuidjes onder ons. Alabaster en Porcelain zijn de twee lichtste kleuren en dus ook echt echt licht! Daarnaast zijn ze ook niet té roze of gewoon helemaal niet roze, bobbi browns filosofie is namelijk dat er altijd een (beetje) gele ondertoon in de foundation moet zitten om rozehuidige wat minder roze te maken. Ik vind zelf dat de kleuren redelijk neutraal zijn, niet veel tot weinig roze ondertoon, niet te veel geel. Zelf ben ik ook rosehuidig *HAHA, kutwoord, bestaat niet eens* en ik moet zeggen, ik geef bobbi brown helemaal gelijk! Het ziet er prima uit.
Ik heb trouwens de foundation van Maybelline die genoemd werd in de lichtste kleur ivory uitgeprobeerd en dat is dus echt een epic fail, nog steeds veels te donker voor mij!
Nice!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:19 schreef GotC het volgende:
[..]
Thanks!
En lukte nooit..maar dankzij een youtube tutorial toch geluktBen wel tevreden
En idd, moet m'n wenkbrauwen weer nodig effe doenNogal laks in helaas, en erg druk gehad. Vind t bovendien moeilijk om echt de goede vorm te bepalen..nog tips?
Vriendlief is toch voetbal aan t kijken, dus heb alle tijd nu
Zou niet weten wat ik zonder de youtube guru's zou doen eerlijk gezegdquote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:41 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Nice!Ja handig he, die youtube tutorials
Echt ontzettend goeie gurus zitten er soms tussen met geweldige tips
Zulke handige dingen leer je daar
XD
Haha ja... is ook lastig. Vooral veel aan de onderkant epileren, beetje de natuurlijke vorm volgen, en eventueel aan de onderkant, wat meer naar de buitenkant, een soort hoekje maken, zoals dit;
[ afbeelding ]
Zo kan je de natuurlijke lijnen volgen van je gezicht zodat het er ook nog normaal uitziet naderhand zeg maar![]()
Snap je een beetje wat ik bedoel?
Fijn! Hoe vond je m'n roze envelopquote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:27 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Flesjes zijn gearriveerd!
Thanks voor het opsturen! De pipetdopjes zijn een stuk groter dan die van het flesje wat ik al had, dat verklaard dus goed waarom jij 3, en ik 5 druppels nodig hebt
Ik heb trouwens wel afgekloven nageltjes, maar da's gewoon mijn irritante tick
Nog iets leuks gekocht in A'dam vandaag?
Nou hequote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:48 schreef GotC het volgende:
[..]
Zou niet weten wat ik zonder de youtube guru's zou doen eerlijk gezegd![]()
En thanksIdd, had ik wel al gevonden..mja, heb het idee dat m'n wenkbrauw niet echt een natuurlijke vorm heeft
Meeste mensen hebben van die prachtige wenkbrauwen..ik heb gewoon een verzameling haren op 1 plek
![]()
Moet ik eigenlijk ook effe doenquote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:56 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Nou he![]()
Ik eik ook niet. Weet niet waar ik nu zou zijn zonder al die tips en aanwijzingen
![]()
HahaOh trust me, als ik ze niet pluk zien ze er ook niet uit. Anders laat je ze een keer doen door een schoonheidsspecialiste? Kan zij er wat vorm in maken, en dan hou je het vanaf daar zelf bij?
doehhhhh een anastasia brow treatment!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:57 schreef GotC het volgende:
[..]
Moet ik eigenlijk ook effe doenWeet alleen geen goede in Den Haag! Ben altijd bang dat ik met wenkbrauwen naar buiten loop die dit doen:
![]()
Helemaal met de 88 warm palettequote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:58 schreef Poumelie het volgende:
Ik hou wel van lange verhalen![]()
Heb t zelf alleen niet nodig, heb zelf nog een hele fles![]()
Ik vind je ooglook trouwens leuk! Is dat met je nieuwe 88 warm palette? Ik ga hem denk ik ook maar bestellen over een paar weekjes! Palletje erbij kan vast geen kwaad. ik gebruik bijna geen shimmer maar er zitten ook een stuk of 40 matte in dacht ik zo, fijnnnn
Goeie tipquote:Op dinsdag 15 maart 2011 22:00 schreef Poumelie het volgende:
[..]
doehhhhh een anastasia brow treatment!
mehhh, ik laat ze wel eens doen bij de schoonheidsspeccialiste hier ergens in de buurt - tegelijk met wimpers verven, jawel, 4x per jaar verf ik mijn wimpersEn dan harst ze mijn wenkbrauwen en dan 'n beetje bij epileren. Het is een beetje een oudere 'gewone' vrouw en die vertrouw ik m'n wenkbrauwen wel toe, gewoon naar de wenkbrauwen van de schoonheidsspecialiste kijken. ZIjn die van haar normaal, dan worden die van jou ook nromaal. Wat ik bedoel met een gewone oudere vrouw, het mag nog wel eens zo zijn dat van die jonge tuttebelletjes met een overdosis makeup wel de neiging hebben enkel een streepje van je wenkbrauwen over te laten.
Ik heb 'n ander palette, die 28 (27?) neutral palette. Nadeel is wel dat het niet compact is, en ie niet op het randje van de wastafel past, dus altijd een beetje geklootviool met vasthouden enzoquote:Op dinsdag 15 maart 2011 22:00 schreef GotC het volgende:
[..]
Helemaal met de 88 warm paletteVind t een erg fijn palette, je kan er echt alle kanten mee op qua zachte, warme kleuren. (joh, gek met een warm palette
)
Sta tot nu toe elke ochtend met die palette in m'n hand van![]()
ik weet niet welke ik vandaag op wil
. Gevolg vanmorgen: 3x opnieuw opgemaakt..dus ben wel blij met m'n 'vaste' look
Haha jaquote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:57 schreef GotC het volgende:
[..]
Moet ik eigenlijk ook effe doenWeet alleen geen goede in Den Haag! Ben altijd bang dat ik met wenkbrauwen naar buiten loop die dit doen:
![]()
Ook een erg mooie om te hebben!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 22:03 schreef Poumelie het volgende:
[..]
Ik heb 'n ander palette, die 28 (27?) neutral palette. Nadeel is wel dat het niet compact is, en ie niet op het randje van de wastafel past, dus altijd een beetje geklootviool met vasthouden enzoverder wel fijn, alleen zitten daar niet zo heeeeeel bizar veel matte kleuren in, verder wel mooi
Schijnen ook een aantal mac dupes in te zitten.
Heeft bij mij ook 'n tijdje geduurd voor ik met die palette een beetje een vaste look wist te maken. Eerst snapte ik uberhaupt niet hoe ik die oogschaduw overal moest aanbrengen en ik vind t nog steeds lastigamar lukt me ondertussen wel en nu heb ik ook wel eenvaste look met 3 kleuren die ik zonder nadenken kan maken xD
Iddquote:Op dinsdag 15 maart 2011 22:09 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Haha jaEn dat iedereen je aanstaart, en dat jij geen idee hebt wat er aan de hand is
Ik ga btw slapen, trusten allen!![]()
Oeehh, lekker Praag leegshoppenquote:Op woensdag 16 maart 2011 23:49 schreef Beije het volgende:
Tijdens een wandelingetje door de stad vanavond kwam ik langs een Douglas met Bobbi Brown, een megagrote MAC Store met nog genoeg artikelen van de Wonder Woman collectie én ik zag een grote Sephora! Er valt hier dus zeker wel te beauty shoppen!
Heeft iemand nog tips voor must haves? Of een verlanglijstje met spulletjes die ik mee moet nemen, haha.
Ik hoor in de filmpjes van misslipgloss daar wel over dus denkt dat ze wel fatsoenlijk zijn!quote:Op donderdag 17 maart 2011 00:44 schreef JanevM het volgende:
[..]
Oeehh, lekker Praag leegshoppenIk heb geen tips voor je, maar veel plezier in ieder geval!
Heeft iemand hier toevallig ervaring met Lotus Label kwasten? Zit er over na te denken om een kwastenset van ze te kopen, maar ik ben (afgezien van een paar losse kwasten) nogal een kwasten noobIk ben benieuwd!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |