quote:
Op zondag 6 maart 2011 19:58 schreef patfee het volgende:Leidingen zitten in het beton op de begane grond. Zit een epoxyvloer overheen, dus als het lekt gaat het de kruipruimte in... denk ik. Muren waarlangs de leidingen lopen zijn ook niet vochtig trouwens.
Mn expansievat heb ik getest door effe te checken of er nog lucht in zat via het ventiel aan de onderkant. Heb het systeem ondertussen al een stuk of 6 keer van bijna nul naar 2 bar opgevuld, dus als het membraan stuk zou zijn had er denk ik wel water uit gekomen toch?
Dus je weet niet hoeveel voordruk er nog over is......
Het enige wat je nu weet is dat het membraan nu niet gescheurd is, maar je weet dus absoluut niet of de voordruk nog goed is, voor hetzelfde geld is deze nog maar 0,1 bar.
In de vloer liggen daar kunststof leidingen of metalen leidingen?
En indien kunststof welk type ligt er dan in?
Als het vat nog goed is, dan is de hoeveelheid water uit je condens erg weinig, aan de andere kant is dit nog restwater wat afgevoerd moest worden of niet, afhankelijk van het hoe en wat met buiten bedrijf stellen van je ketel zou het condenswater moeten stoppen, maar dit hoeft niet gelijk te zijn.