de 187 is de grote brede van MAC en dies 45 euro, althans dat moest ik er toen voor betalen dus ga er van uit dat dat nog steeds zo zal zijnquote:Op maandag 7 maart 2011 15:34 schreef SpaceInvaders het volgende:
Ik wil een mac mini duo fibre brush
maar 40 euro![]()
volgens mij is het de 188 maar niet zeker
Dat is niet helemaal waar want er zit ook o.a. iemand in die hoogbegaafd schijnt te zien + er zit iemand van Adel in enzo..quote:Op zondag 6 maart 2011 22:37 schreef Poumelie het volgende:
Heb secret story in totaal 2 minuten gekeken maar het IQ van de bewoners was me te laag dus zapte ik weg, de 2 minuten waren lang genoeg om het concept te snappen en het is gewoon een dom programma met domme mensen.
Om maar even verder te ramblen over natuurlijke (huishoud) middeltjes voor de huid, ik ga zoveel mogelijk proberen!
Heb nu ook olijfolie (extra virgine) op mijn lijstje staan, appel ciderazijn (als toner), toverhazelaar (als toner) en ehh, voor de rest nog nietsOh jawel, castor olie, zag het toevallig net ook in de ingredientenlijst van mijn TBS tonic staan (naast alle parabenen -.-) En ik ga er nog meer op mijn lijstje zetten maar nu even geen zin meer in.
Misschien moet ik er maar eens een topic over openen, dan hoef ik hier niet telkens te brabbelen erover, gaik vandeweek eens doen!
Dat is wel erg zondequote:Op maandag 7 maart 2011 18:46 schreef SpaceInvaders het volgende:
Ik heb er best wel 40 euro voor over als het doet wat ik wil dat hij doet. En MAC, die gaan vet lang mee. Ik heb nu boozykwasten (set voor 50euro) nog geen half jaar en kan sommige kwasten zo van hun handvat aftrekken
Een wat?quote:Op maandag 7 maart 2011 18:49 schreef SpaceInvaders het volgende:
Ik heb een foundationkwast van 25 euro en die doet zijn werk geweldig! Mijn boozyfoundationkwast daarentegen is heel slap zodat je vet snel strepen krijgt.
Iemand hiero met een beautyblender trouwens?
LOLquote:Op maandag 7 maart 2011 18:53 schreef GotC het volgende:
[..]
Een wat?
* GotC krijgt visioenen van een keukenblender met make up erin
Ohquote:Op maandag 7 maart 2011 18:54 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
LOL
een roze ei
*zoekt plaatje
[ afbeelding ]
Het is idd wel onwijs schattigquote:Op maandag 7 maart 2011 19:06 schreef SpaceInvaders het volgende:
Ik wil er twee
eentje voor cream blush en een voor foundation
Die kerel is zooo foutquote:
Ja, naar dat ding was ik idd ook wel benieuwd! Lijkt super te werken, maar heb toch het idee dat zo'n spons veel product opneemt, meer dan een kwast... Of heb ik het mis?quote:Op maandag 7 maart 2011 18:49 schreef SpaceInvaders het volgende:
Ik heb een foundationkwast van 25 euro en die doet zijn werk geweldig! Mijn boozyfoundationkwast daarentegen is heel slap zodat je vet snel strepen krijgt.
Iemand hiero met een beautyblender trouwens?
HAHAHAHA jaquote:
Ik gebruik hem nat. Ik laat hem eerst helemaal nat worden (vocht opzuigen) en dan knijp ik hem heel goed uit.quote:Op maandag 7 maart 2011 19:29 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
En je gebruikt hem gewoon droog? Niet nat?
Sounds logicalquote:Op maandag 7 maart 2011 21:34 schreef Poumelie het volgende:
Hij zuigt niet zoveel op omdat je hem eerst nat moet maken (uitknijpen) de spons heeft dan al vocht opgenomen en zal niet veel meer opnemen
Ik vind hem ook best wel knap hoor, zou "het er best op kunnen" zeg maarquote:Enkore is trouwens zo ontzettend schattig! Geweldige man, en die stem!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben te lui om 's ochtends dat ding meteen schoon te maken en zie al een schimmelig of crusty sponsje voor me liggen, brrrrquote:Weet niet of de beautyblender zijn geld waard is daarom weet ik niet of ik hem moet kopenheb er wel eens naar zitten kijken.
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
Niccccccccccce!quote:Op maandag 7 maart 2011 22:18 schreef Enfermera het volgende:
Oké, epic fail op mn geen-makeup-meer-kopen-deal.
Zat wat rond te kijken op youtube en ik vond Ecotools,schijnen hele goeie brushes te zijn. Dus ik op zoek, natuurlijk niet in Europa te koop.
Dus; eBay!Yup, te vinden. EN VOOR GEEN GELD MAN!
[ afbeelding ]
Dit setje, Bamboo 5 Piece Brush Set:
1x Mineral Powder Brush
1x Concealer Brush
1x Eye Shading Brush
1x Body Kabuki
1x Hemp Linen & Cotton Cosmetic Bag
Voor maar, hou je vast, ja, zitten jullie? ELF DOLLAR! Ja, $11,-!! INCL verzendkosten!
Dus gelijk besteld(had nog wat gezichtskwasten nodig namelijk
)
Oke. Enige wat ik nu echt nog wil is het naked palette![]()
![]()
Oh coolquote:Op maandag 7 maart 2011 22:22 schreef Beije het volgende:
Ik heb de beautyblender sinds vorige week en gebruik hem sindsdien elke dag voor het opbrengen van mijn foundation. Voor mijn gevoel zuigt hij wel wat foundation op, maar het resultaat is echt heel erg mooi. Foundation opbrengen met een kwast duurt me te lang en dit is echt een perfecte tijdwinnerIk heb hem trouwens besteld bij de hier gevreese Boozyshop. Samen met een sigma blending brush waar ik verliefd op ben! Zooo zacht!
Klinkt goedquote:Op maandag 7 maart 2011 22:26 schreef BBQ-kip het volgende:
Ik heb vandaag een snel maandagochtend make-upje opgedaan.
Avocadoolie op mijn gezicht en extra onder mijn ogen. Daarna Bare Minerals concealer onder mijn ogen aangebracht met een fluffy blending kwast (HEMA).
Toen met mijn korte smudgebrush (Sephora) Catrice "I'm a coal girl" aangebracht als gesmudgde eyeliner. Dik aangezet boven mijn oog, met name aan de buitenkant/hoek (richting oor, omdat ik amandelvormige ogen heb) en toen licht onder mijn onderste wimperrand. Dit ook met name aan de buitenkant/hoek.
Als laatste mascara opgedaan, de Atomic van Sephora, best wel tevreden over, maar Masterpiece is toch fijner, de Atomic geeft meer volume, maar wordt ook hard op mijn wimpers, je voelt het dus echt zitten. Wel goed zwart, separeert goed, fijn borsteltje en geen klonten, alleen dus harde wimpers.
Maar goed, voor die 3,33 euro, ga ik niet klagen
Thanks!quote:Op maandag 7 maart 2011 22:28 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Niccccccccccce!
Die shading brush is qua soort en maat kwast ook ideaal om je ogen af te poederen of om zoals ik dus doe poederconcealer onder of boven je ogen aan te brengen.
En als er dan nog wat aan mijn kwast zit, tip ik ook meteen wat rode puistjes/vlekjes aan of tip wat rond mijn neusvleugels (altijd rood daar).
Ik heb weleens geprobeerd foto's te maken, maar dat lukt me echt niet...quote:
Ja, dat zijn zekers goede uitvindingen!quote:[..]
Thanks!![]()
Ja iddZoiets dacht ik ook al.
Geweldig.
Precies![]()
Erg he, heb ik ook vaak idd.Thank god for foundation/concealer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |