FOK!forum / Televisie / [RLS] SC#1157 Sinterklaas, Wie kent hem niet!!!!
Toverhekszondag 6 maart 2011 @ 00:13
Laysazondag 6 maart 2011 @ 00:14
11.gif11.gif11.gif
Toverhekszondag 6 maart 2011 @ 00:15
ja is D-K zijn schuld zit nu hardop mee te blerren met het Goede Doel *O*
Toverhekszondag 6 maart 2011 @ 00:16
hier moet ik ook nog steeds om lachen _O-

De_Kardinaalzondag 6 maart 2011 @ 00:17
Toverhekszondag 6 maart 2011 @ 00:19
_O- echt de tranen biggelen weer over me wangen ik zit ff paul en robert aan het kijken
De_Kardinaalzondag 6 maart 2011 @ 00:23
Geen wonder dat Calimero complexen heeft. Eerst wordt hij geboren en is mijn moeder pleitte en dan zegt zijn vader dat Calimero naar de maan kan lopen. Dan komt er een beest en die smijt voor de neus van Calimero wat eieren kapot. :{
Laysazondag 6 maart 2011 @ 00:24
Ik ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Toverhekszondag 6 maart 2011 @ 00:25
quote:
8s.gif Op zondag 6 maart 2011 00:24 schreef Laysa het volgende:
Ik ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
slaap lekker liev :W
Laysazondag 6 maart 2011 @ 00:25
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 00:25 schreef Toverheks het volgende:

[..]

slaap lekker liev :W
Kusje kroel :*
liesje1979zondag 6 maart 2011 @ 00:30
Heb een fijne avond gehad, naar de bioscoop geweest met Sp3c.
Dat moest ik even kwijt. :+
Toverhekszondag 6 maart 2011 @ 01:14
ik sluit de avond af met het mooiste nummer ooit........... slaap lekker :W :Z :W

Cooszondag 6 maart 2011 @ 02:19
Hondjes ik was vandaag in Wassenaar en naast me bij het stoplicht stond een Porche Panamera zelfde kleur en óók met rode remdingen. Ik nog kijken of jullie het waren. :o
Cooszondag 6 maart 2011 @ 03:31
:P

:X


zaterdag 5 maart 2011 door Youp

Louter losers
Natuurlijk is het erg wat Job gedaan heeft. Dodelijk zelfs. Die polonaise zal hem de rest van zijn leven achtervolgen. Joop den Uyl ging in 1974 in de tuin van het Catshuis ook in de fout, maar dat was anders. Toen viel er iets te vieren, was er gedronken, waren er voetballers bij, was het hele land euforisch lam. Nu was het ochtend, koffietijd. Koffie die je overigens niet rook. Alles speelde zich af in een geur van doordrenkte pampers.

Activiteitenbegeleidster Myrna Goossens had de leiding. Meneer Ribbens van kamer 23 zong nog één keer zijn oude hit. In die sfeer gebeurde het. Had Job geweigerd dan had men hem een zuurpruim gevonden. Hij deed het. Met besmuikt gezicht. Hij zag zichzelf lopen. Wist dat deze beelden eindeloos herhaald zouden worden. Welke spindoctor had eigenlijk voor dit muffe programma gekozen?

Natuurlijk is er een bejaardenberg en ik begrijp dat die oudjes mee moeten murmelen, maar de PvdA heeft toch wel iemand anders die zo’n klusje kan klaren. De koningin stuurt in dat geval altijd Pieter of Margriet.

Waarom Job in die polonaise liep?

Omdat hij domweg te aardig is. Opeens stond hij daar. To do or not to do. Hij nam de verkeerde beslissing. Hij deed het. Maar je moet voorkomen dat een man als Job zover komt. De spindoctors van de PvdA hadden hem een tijdje geleden ook al een keer in een soort poppenkast gezet. Die was toen door de partij zelf verzonnen. Het was een variant op Achterwerk in de kast, een VPRO-programma uit de tijd dat de bejaarden van Myrna nog aan de triatlon meededen. Wie verzint dit soort oubollige treurigheid in de tijd van Facebook? Zo heft de PvdA zichzelf toch op? Ze verhangen zich niet, maar het gaat pilletje voor pilletje. De PvdA is een bejaardenclub. Duizenden Myrna Goossens zingen En we gaan nog niet naar huis…..

Tragisch om te zien hoe politici zichzelf wurgen. Neem Maxime. Hij staat te boek als een roomse gluiperd en volgens mij is hij dat ook. Als hij ontkent dat ambtenaren verkiezingsspeeches van hem hebben moeten schrijven dan twijfelt iedereen. Misschien hebben ze dat inderdaad niet gedaan, maar wie gelooft Maxime? Ik durf trouwens te wedden dat ze het wel hebben gedaan.

Dat ze dat moesten van de roomse gluiperd. Maxime is klaar. Kan zelfs geen burgemeester van Juinen meer worden. Het is trouwens niet alleen klaar met Maxime, het is klaar met het hele CDA. Met die sneue Henk Bleker als curator. En dat faillissement komt niet door Dries van Agt, Veerman of Hannie van Leeuwen. Uitsluitend door Maxime. En niemand anders. Vergeet bijna collega-gluiperd Eurlings. Sorry Camiel.

Maar de grootste verliezer van deze week is Mark Rutte. Hij riep in zijn overwinningsroes: „We geven Nederland terug aan de Nederlanders!”

Maar dat meende je toch niet? Dat is toch tekst voor dat provinciesikje Machiel de Graaf? Dit schurkt toch tegen Janmaat aan? Dit zijn toch geen woorden van een echte liberaal? We zijn toch niet bezet Mark?

Dat je regeert bij de gratie van de PVV snap ik en dat je ze een beetje naar de rechtse bek moet praten begrijp ik ook. Maar Nederland is toch al van de Nederlanders?
Hoeft toch niet terug? Oké, we hebben wat meer kleuren gekregen. Er is een god bij gekomen. De zoete geur van oma’s appeltaart uit die veilige jaren vijftig gaat inderdaad nooit meer overheersen. Je ruikt pizza, shoarma, kebab en… appeltaart.

Het is een mengeling geworden. En ook niet nerveus over vluchtelingen roepen dat dat probleem in hun eigen regio opgelost moet worden. Vluchtelingen waren in het rijke Nederland toch altijd welkom? Daar ben ik juist zo trots op. Anders word je zo’n sneue Volendammer, die een onschuldig meisje haar hoofddoekje verbiedt, terwijl ze twee meter verderop toeristen voor miljoenen per jaar in debiele klederdracht staan te hijsen.

Kortom Mark, hou je in. Je partij is de VVD en niet de PVVD! Dus: gedraag je!

Dit verhaal is geplaatst op zaterdag 5 maart 2011 om 0:00 uur.

w/
PietjePuk007zondag 6 maart 2011 @ 09:46
quote:
14s.gif Op zondag 6 maart 2011 00:30 schreef liesje1979 het volgende:
Heb een fijne avond gehad, naar de bioscoop geweest met Sp3c.
Dat moest ik even kwijt. :+
Welke film dan?
hondjeszondag 6 maart 2011 @ 09:56
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 02:19 schreef Coos het volgende:
Hondjes ik was vandaag in Wassenaar en naast me bij het stoplicht stond een Porche Panamera zelfde kleur en óók met rode remdingen. Ik nog kijken of jullie het waren. :o
Wij waren niet in Wassenaar, ohhh ik ben nog nooit van mijn leven in Wassenaar geweest. :o
spuitjezondag 6 maart 2011 @ 12:59
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 09:56 schreef hondjes het volgende:

[..]

Wij waren niet in Wassenaar, ohhh ik ben nog nooit van mijn leven in Wassenaar geweest. :o
Nog nooit bij WA en Max op de thee geweest dus :)
liesje1979zondag 6 maart 2011 @ 13:01
quote:
11s.gif Op zondag 6 maart 2011 09:46 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]

Welke film dan?
Rango.
Marrijezondag 6 maart 2011 @ 13:08
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 12:59 schreef spuitje het volgende:

[..]

Nog nooit bij WA en Max op de thee geweest dus :)
nee, die komen altijd bij Hondjes langs op de thee.
Gertzondag 6 maart 2011 @ 13:38
Goedemiddag c_/

quote:
10s.gif Op zondag 6 maart 2011 13:01 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Rango.
Dat klinkt niet best! :D
Dementorzondag 6 maart 2011 @ 13:44
http://www.mediacourant.nl/?p=99702 uhuh.. :D
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 13:46
Echt huge!

Goedemiddag. Rango lijkt me een leuke film, klopt dat beeld Lieselotte?
Gertzondag 6 maart 2011 @ 13:50
Eens even checken...

O... weer zo'n animatie dinges. Hou ik niet van.
Gertzondag 6 maart 2011 @ 13:51
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 13:44 schreef Dementor het volgende:
http://www.mediacourant.nl/?p=99702 uhuh.. :D
Wat is er te uhuh-en? c_/
liesje1979zondag 6 maart 2011 @ 13:52
quote:
14s.gif Op zondag 6 maart 2011 13:46 schreef Copycat het volgende:
Echt huge!

Goedemiddag. Rango lijkt me een leuke film, klopt dat beeld Lieselotte?
Ik vond hem erg leuk, heb af en toe hard moeten lachen, maar ik vind animatiefilms vaak wel tof.
Dementorzondag 6 maart 2011 @ 13:54
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 13:51 schreef Gert het volgende:

[..]

Wat is er te uhuh-en? c_/
Enorm geloofwaardig allemaal.
Gertzondag 6 maart 2011 @ 13:56
quote:
14s.gif Op zondag 6 maart 2011 13:54 schreef Dementor het volgende:

[..]

Enorm geloofwaardig allemaal.
Noem eens een paar punten die volgens jou niet geloofwaardig zijn?
Gertzondag 6 maart 2011 @ 13:58
Oe gelukkig, er zijn nu ook Engelse commando's opgepakt in Libië. Is Nederland niet meer in z'n eentje het lachertje. Die Nederlanders waren niet eens commando's. :P
spuitjezondag 6 maart 2011 @ 13:59
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 13:58 schreef Gert het volgende:
Oe gelukkig, er zijn nu ook Engelse commando's opgepakt in Libië. Is Nederland niet meer in z'n eentje het lachertje. Die Nederlanders waren niet eens commando's. :P
Maar die schijnen dus opgepakt te zijn door de tegenstanders van de grote baas?
Gertzondag 6 maart 2011 @ 14:00
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 13:59 schreef spuitje het volgende:

[..]

Maar die schijnen dus opgepakt te zijn door de tegenstanders van de grote baas?
Yep. Want die zijn tegen buitenlandse inmenging omdat Khadaffi dat kan gebruiken om een "wij tegen hullie"gevoel te creëeren. Of zoiets.
Dementorzondag 6 maart 2011 @ 14:07
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 13:56 schreef Gert het volgende:

[..]

Noem eens een paar punten die volgens jou niet geloofwaardig zijn?
Het zogenaamde succes op internet.
Onder succes op internet versta ik o.a. een uit elkaar knallende twitter met een lokaal trending topic.
liesje1979zondag 6 maart 2011 @ 14:12
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 14:07 schreef Dementor het volgende:

[..]

Het zogenaamde succes op internet.
Onder succes op internet versta ik o.a. een uit elkaar knallende twitter met een lokaal trending topic.

Volgens mij geniet jij er gewoon van dat jij eens kritiek kan geven, in plaats van te ontvangen (bunkerperiode).
Gertzondag 6 maart 2011 @ 14:14
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 14:07 schreef Dementor het volgende:

[..]

Het zogenaamde succes op internet.
Onder succes op internet versta ik o.a. een uit elkaar knallende twitter met een lokaal trending topic.

Ik geloof best dat het redelijk populair is op internet. Maar dat zijn ze nu aan het stukmaken door veel streamlocks te beloven.
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 14:19
Redelijk succes of een húge succes?
Ik denk dat het succes niet veel verder reikt dan de usual suspects.
Dementorzondag 6 maart 2011 @ 14:20
quote:
10s.gif Op zondag 6 maart 2011 14:12 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Volgens mij geniet jij er gewoon van dat jij eens kritiek kan geven, in plaats van te ontvangen (bunkerperiode).
Ik had liever naar een keigoed programma gekeken.
Maar als je ziet dat zo'n monsterproductie dezelfde al dan niet ergere fouten maakt, ja dan lach ik wel mee.
Cooszondag 6 maart 2011 @ 14:43
Jammer van die wolkjes zo af en toe. Het is nu net niet lekker genoeg om in de tuin te blijven zitten. Het is ook maar zes graden.
Lavenderrzondag 6 maart 2011 @ 14:50
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 14:43 schreef Coos het volgende:
Jammer van die wolkjes zo af en toe. Het is nu net niet lekker genoeg om in de tuin te blijven zitten. Het is ook maar zes graden.
Ik vind het eigenlijk helemaal niet zulk lekker weer, nogal koud zelfs ~:)
Lavenderrzondag 6 maart 2011 @ 14:51
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 14:14 schreef Gert het volgende:

[..]

Ik geloof best dat het redelijk populair is op internet. Maar dat zijn ze nu aan het stukmaken door veel streamlocks te beloven.
Zonde hoor.
Laysazondag 6 maart 2011 @ 15:05
wij hebben net buiten gezeten in de zon uit de wind :s)
Lavenderrzondag 6 maart 2011 @ 15:20
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 15:05 schreef Laysa het volgende:
wij hebben net buiten gezeten in de zon uit de wind :s)
Op je dakterras? Lekker joh ;)
Gertzondag 6 maart 2011 @ 15:23
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 15:05 schreef Laysa het volgende:
wij hebben net buiten gezeten in de zon uit de wind :s)
Is (net) te doen zonder jas. 8-)
Toverhekszondag 6 maart 2011 @ 15:27
Het is heerlijk weer in Amsterdam, balkonnetje geschrobt ramen gelapt en de deur staat al de hele dag wagenwijdopen, is hier nu 23 gr. in de kamer met het zonnetje naar binnen.
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 15:32
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 15:27 schreef Toverheks het volgende:
Het is heerlijk weer in Amsterdam, balkonnetje geschrobt ramen gelapt en de deur staat al de hele dag wagenwijdopen, is hier nu 23 gr. in de kamer met het zonnetje naar binnen.
hoe hoog staat je verwarming?
Toverhekszondag 6 maart 2011 @ 15:33
quote:
11s.gif Op zondag 6 maart 2011 15:32 schreef Copycat het volgende:

[..]

hoe hoog staat je verwarming?
16 gr. zomers altijd maar achter dus eigenlijk voor keuken en slaaphok is erg koud, maar in de kamer te warm net de lamelle dicht gedaan
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 15:39
En dat zonder houtkachel. Lage stookkosten zul jij hebben.
Hier staat ie nog gewoon op een winterse 20 graden.
Dementorzondag 6 maart 2011 @ 15:40
Hier schijnt ook lekker het zonnetje.
Zojuist alle sedum spectabile ontdaan van de oude stengels, ik zie al nieuwe ogen de grond uit komen.
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 15:42
Plants vs Zombies?
Dementorzondag 6 maart 2011 @ 15:43
quote:
11s.gif Op zondag 6 maart 2011 15:42 schreef Copycat het volgende:
Plants vs Zombies?
Nee, met echte aarde enzo.
Toverhekszondag 6 maart 2011 @ 15:45
had in de winter heel af en toe op 22 graden de cv Cc, maar normaal op 19 de hele winter.
is 2e jaar met c.v. hier maar ideaal.
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 15:45
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 15:43 schreef Dementor het volgende:

Nee, met echte aarde enzo.
En groene vingers en grasvlekken op je jeans?
Respect bro'!
Gertzondag 6 maart 2011 @ 16:44
www.kaasenworst.nl%20Pompebled%20Smily.jpg
De_Kardinaalzondag 6 maart 2011 @ 17:38
Was br de iotocht weze jijke! Alaaf!
De_Kardinaalzondag 6 maart 2011 @ 17:51
Zo meteen lekker kip eten!
Toverhekszondag 6 maart 2011 @ 18:26
:P Zo alles weer spic en span, keuken kastje uitgezocht en gesopt en nu echt eens weg gegooid wat een mens eigenlijk bewaard maar nooit meer gebruikt, alles weer helder.fris en zelf de hoekjes en gaatjes maar eens mee genomen. *O*
De_Kardinaalzondag 6 maart 2011 @ 18:28
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 18:26 schreef Toverheks het volgende:
:P Zo alles weer spic en span, keuken kastje uitgezocht en gesopt en nu echt eens weg gegooid wat een mens eigenlijk bewaard maar nooit meer gebruikt, alles weer helder.fris en zelf de hoekjes en gaatjes maar eens mee genomen. *O*
Al die troep staat hier in de kelderbox :{
Cooszondag 6 maart 2011 @ 18:57
De middag maar gebruikt om mijn IB opgave maar eens bij elkaar te puzzelen. 8-)

1528 kilometers ivm medische zaken! 8)7 Dat is toch niet normaal!!!

Even een paar dagen laten bezinken en de zege van de grote Maraboet er over vragen en dan eind van de week maar eens opsturen. c_/
Cooszondag 6 maart 2011 @ 18:57
quote:
14s.gif Op zondag 6 maart 2011 17:51 schreef De_Kardinaal het volgende:
Zo meteen lekker kip eten!
Daar krijg je tieten van. :o
Laysazondag 6 maart 2011 @ 19:10
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 18:57 schreef Coos het volgende:

[..]

Daar krijg je tieten van. :o
Kippenborsten :P
De_Kardinaalzondag 6 maart 2011 @ 19:12
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 18:57 schreef Coos het volgende:

[..]

Daar krijg je tieten van. :o
Ik heb al een E. :'(
Deisyyzondag 6 maart 2011 @ 19:26

_O-
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 19:30
Nu wil ik dood.
Laysazondag 6 maart 2011 @ 19:38
Ik ben vandaag via ons raam op de steiger van de schilders gestapt om het raam te lappen >:O
hondjeszondag 6 maart 2011 @ 19:54
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 19:38 schreef Laysa het volgende:
Ik ben vandaag via ons raam op de steiger van de schilders gestapt om het raam te lappen >:O
:(
Cooszondag 6 maart 2011 @ 19:55
quote:
9s.gif Op zondag 6 maart 2011 19:30 schreef Copycat het volgende:
Nu wil ik dood.
RIP dan maar. :W
spuitjezondag 6 maart 2011 @ 19:57
quote:
9s.gif Op zondag 6 maart 2011 19:30 schreef Copycat het volgende:
Nu wil ik dood.
Wrom???
Laysazondag 6 maart 2011 @ 20:17
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 19:54 schreef hondjes het volgende:

[..]

:(
Boos? :D
Wel mn ramen kunnen lappen want bij 1 raam had ik nooit bij gekund anders :P
hondjeszondag 6 maart 2011 @ 20:21
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 20:17 schreef Laysa het volgende:

[..]

Boos? :D
Wel mn ramen kunnen lappen want bij 1 raam had ik nooit bij gekund anders :P
Schoon raam, maar wat als je naar beneden flikkert. :N
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 20:26
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 19:57 schreef spuitje het volgende:

Wrom???
Omdat ik op die YT klikte.
Vorig jaar hebben ze hier de buitenboel geschilderd en heb ik ook gebruik gemaakt van de schildersteigers om de buitenkant van de bovenramen te wassen. Ideaal.
Laysazondag 6 maart 2011 @ 20:32
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 20:21 schreef hondjes het volgende:

[..]

Schoon raam, maar wat als je naar beneden flikkert. :N
De schilders waren een stuk lomper en die bleven ook staan...en als ik,naar beneden was geflikkerd dan had ik wel pech gehad :D
k deed heel voorzichtig en het was al zenuwpezent genoeg met een op de bank mantra mompelende DK: doe niet zo stom doe niet zo stom doe niet zo stom doe niet zo stom :D :D
Laysazondag 6 maart 2011 @ 20:33
quote:
9s.gif Op zondag 6 maart 2011 20:26 schreef Copycat het volgende:

[..]

Omdat ik op die YT klikte.
Vorig jaar hebben ze hier de buitenboel geschilderd en heb ik ook gebruik gemaakt van de schildersteigers om de buitenkant van de bovenramen te wassen. Ideaal.
Ja...en 4 hoog was ook erg uitdagend....en aangezien ik niet meer in de achtbaan kan had ik ook weleens zin in een spannend zenuwgierend verzetje w/
Laysazondag 6 maart 2011 @ 20:34
Ik ga tv kijken...Tjoes :*
hondjeszondag 6 maart 2011 @ 20:37
Volgende keer niet meer doen en CC ook niet.
Je weet niet of die steiger vast staat, de schilders controleren eerst de boel.
Laysazondag 6 maart 2011 @ 20:37
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 20:37 schreef hondjes het volgende:
Volgende keer niet meer doen en CC ook niet.
Je weet niet of die steiger vast staat, de schilders controleren eerst de boel.
Nee doe ik niet meer :*
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 20:38
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 20:37 schreef hondjes het volgende:
Volgende keer niet meer doen en CC ook niet.
Je weet niet of die steiger vast staat, de schilders controleren eerst de boel.
Ze kwamen de volgende dag terug, lijkt me niet dat ze die steigers steeds weer los= en vastkoppelen. Een beetje durf moet!
hondjeszondag 6 maart 2011 @ 20:47
Ieder bedrijf heeft een dik boek met veiligheidsvoorschriften en moeten
ieder jaar examen doen.
Zowel de directie als de werknemers.
Handelen ze niet volgens de voorschriften, is de eigenaar de klos.
komt er een ongeluk , kan hij zelfs de gevangenis in gaan.

Ze hebben de werkplek verlaten, en morgen is het eerste wat ze moeten doen, de steiger
controleren volgens de voorschriften., voor ze mogen weken op de steiger.
Dementorzondag 6 maart 2011 @ 20:50
[Upd] Stefan / SunChaser in het ziekenhuis
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 20:52
De schilders vonden het ook een prima plan en verzekerden me dat het veilig was. Vanuit het raam sta je meteen een metertje lager op een steiger van een dikke meter breed. Geen rare capriolen nodig met een beetje lenigheid, ik leef nog.
Zou het ook zo weer doen. Maar denk niet dat ze dit of volgend jaar terugkomen, dus laat het daarom maar een glazenwasser doen.
Dementorzondag 6 maart 2011 @ 20:53
Wij hebben hier niet eens een glazenwasser, ik zou er eigenlijk eens eentje moeten bellen.
Het lijkt wel alsof ze die vent verjaagd hebben.
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 20:55
Ik heb hier een keer Stefan de glazenwasser gehad, die mafkees van de PvdT-stickers. Dat was een grotere liability dan ik ooit zou kunnen zijn :') .
Dementorzondag 6 maart 2011 @ 20:56
quote:
10s.gif Op zondag 6 maart 2011 20:55 schreef Copycat het volgende:
Ik heb hier een keer Stefan de glazenwasser gehad, die mafkees van de PvdT-stickers. Dat was een grotere liability dan ik ooit zou kunnen zijn :') .
Oh die gast die ongevraagd de auto's in de buurt had voorzien van een sticker?
BobdeStreamerzondag 6 maart 2011 @ 20:57
quote:
Fijn, dat het al iets beter met 'm gaat. Afschuwelijk voor hem.
spuitjezondag 6 maart 2011 @ 20:57
quote:
10s.gif Op zondag 6 maart 2011 20:55 schreef Copycat het volgende:
Ik heb hier een keer Stefan de glazenwasser gehad, die mafkees van de PvdT-stickers. Dat was een grotere liability dan ik ooit zou kunnen zijn :') .
Gos ja, die gast van SV :)
hondjeszondag 6 maart 2011 @ 21:00
Hier ook al jaren zonder glazenwasser, lijkt wel of ze door de plee getrokken zijn.

Nu komen de glazenwassers, die op kantoor de ramen doen. *O*
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 21:00
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 20:56 schreef Dementor het volgende:

Oh die gast die ongevraagd de auto's in de buurt had voorzien van een sticker?
Mijn glazenwasser was er mee gestopt en hij dacht de klandizie over te kunnen nemen. Ik had toegezegd, maar had er meteen spijt van toen hij die zaterdag aan kwam zetten. Zwabberend met zijn ladder, een klein emmertje vol vies water en maar slap ouwehoeren dat we echt een keertje samen moesten gaan eten. En mijn ramen waren achteraf zowat viezer dan voorheen.
Dat was eens maar nooit weer.
Laysazondag 6 maart 2011 @ 21:01
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 20:57 schreef BobdeStreamer het volgende:

[..]

Fijn, dat het al iets beter met 'm gaat. Afschuwelijk voor hem.
wel goed dat hij zn humor heeft....komt ie binnenkort weer lekker pesten op fok
Een positieve instelling scheelt echt.... :Y

Hebben ze jou al opnieuw gebeld vanuit Portugal?
Dementorzondag 6 maart 2011 @ 21:02
quote:
9s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:00 schreef Copycat het volgende:

[..]

Mijn glazenwasser was er mee gestopt en hij dacht de klandizie over te kunnen nemen. Ik had toegezegd, maar had er meteen spijt van toen hij die zaterdag aan kwam zetten. Zwabberend met zijn ladder, een klein emmertje vol vies water en maar slap ouwehoeren dat we echt een keertje samen moesten gaan eten. En mijn ramen waren achteraf zowat viezer dan voorheen.
Dat was eens maar nooit weer.
Je moet ook niet voor ieder raam gaan staan terwijl hij bezig is.
Daar raken dat soort lui zeemuwappig van.
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 21:03
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:02 schreef Dementor het volgende:

Je moet ook niet voor ieder raam gaan staan terwijl hij bezig is.
Daar raken dat soort lui zeemuwappig van.
Ze krijgen altijd een kopje koffie van me c_/ .
BobdeStreamerzondag 6 maart 2011 @ 21:04
quote:
12s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:01 schreef Laysa het volgende:

[..]

wel goed dat hij zn humor heeft....komt ie binnenkort weer lekker pesten op fok
Een positieve instelling scheelt echt.... :Y

Hebben ze jou al opnieuw gebeld vanuit Portugal?
Nee, ik heb ook geen reactie meer gehad op mijn voorstelling tot verbetering.
BobdeStreamerzondag 6 maart 2011 @ 21:06
Streamlocks, daar deden we niet aan in the Bunker :9
10erc51.png
http://www.123video.nl/playvideos.asp?MovieID=519081&rel=2
Laysazondag 6 maart 2011 @ 21:06
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:04 schreef BobdeStreamer het volgende:

[..]

Nee, ik heb ook geen reactie meer gehad op mijn voorstelling tot verbetering.
jammer -O-
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 21:06
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:04 schreef BobdeStreamer het volgende:

Nee, ik heb ook geen reactie meer gehad op mijn voorstelling tot verbetering.
De directie bemoeit zich er nu persoonlijk mee. Gaat helemaal goed komen daar.
Laysazondag 6 maart 2011 @ 21:07
quote:
14s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:06 schreef Copycat het volgende:

[..]

De directie bemoeit zich er nu persoonlijk mee. Gaat helemaal goed komen daar.
Ze staan zelfs al op de werkvloer :D
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 21:09
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:07 schreef Laysa het volgende:

Ze staan zelfs al op de werkvloer :D
Met de poten in de modder.
BobdeStreamerzondag 6 maart 2011 @ 21:12
quote:
14s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:06 schreef Copycat het volgende:

[..]

De directie bemoeit zich er nu persoonlijk mee. Gaat helemaal goed komen daar.
Ik gun ze het succes en een specialist op reality gebied als ik :)
Laysazondag 6 maart 2011 @ 21:15
quote:
14s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:09 schreef Copycat het volgende:

[..]

Met de poten in de modder.
in de shit
quote:
14s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:12 schreef BobdeStreamer het volgende:

[..]

Ik gun ze het succes en een specialist op reality gebied als ik :)
Wij ook :Y
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 21:18
Ik ben vooral benieuwd hoe ze dat nu denken te gaan doen. Ik heb er weinig vertrouwen in, maar zou het wel fijner vinden als het wel enigszins slaagt. Niet zozeer om SST zelf, maar om behoud van het genre.
liesje1979zondag 6 maart 2011 @ 21:22
quote:
10s.gif Op zondag 6 maart 2011 20:55 schreef Copycat het volgende:
Ik heb hier een keer Stefan de glazenwasser gehad, die mafkees van de PvdT-stickers. Dat was een grotere liability dan ik ooit zou kunnen zijn :') .
Whehehehehe! _O-
Ik moet gelijk weer lachen, wat een geweldige streams waren dat toch ook.
Deisyyzondag 6 maart 2011 @ 21:34
quote:
9s.gif Op zondag 6 maart 2011 19:30 schreef Copycat het volgende:
Nu wil ik dood.
Dat wilde ik vanmorgen ook :{

Deze is niet om je over het randje te helpen Cc :*

Maar als je denkt dat iets erg is kan het altijd erger.

Laysazondag 6 maart 2011 @ 21:37
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:34 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Dat wilde ik vanmorgen ook :{

Deze is niet om je over het randje te helpen Cc :*

Maar als je denkt dat iets erg is kan het altijd erger.

Een zadel dr op en gaan met dat paard w/
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 21:37
Die had me net al over het randje geduwd. Met z'n Maik boobs.
FANNvanhetlaatsteuurzondag 6 maart 2011 @ 21:38
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:34 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Dat wilde ik vanmorgen ook :{

Deze is niet om je over het randje te helpen Cc :*

Maar als je denkt dat iets erg is kan het altijd erger.

Gadverdamme :')

Hij heeft ook gewoon echt Tetten en ze hangen ook nog _O-
Copycatzondag 6 maart 2011 @ 21:38
Hij heeft al een ingebouwd zadel.
Deisyyzondag 6 maart 2011 @ 21:40
quote:
15s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:37 schreef Copycat het volgende:
Die had me net al over het randje geduwd. Met z'n Maik boobs.
Maar Maik had ze er toch af laten opereren? :o

Ik heb de eerste met open mond van verbazing zitten bekijken en bij de tweede heb ik me bescheurd :D
Laysazondag 6 maart 2011 @ 21:41
quote:
10s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:38 schreef Copycat het volgende:
Hij heeft al een ingebouwd zadel.
dan hoeft alleen het bit nog in
Marrijezondag 6 maart 2011 @ 21:42
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:34 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Dat wilde ik vanmorgen ook :{

Deze is niet om je over het randje te helpen Cc :*

Maar als je denkt dat iets erg is kan het altijd erger.

Dat is een hele troost.
FANNvanhetlaatsteuurzondag 6 maart 2011 @ 21:43
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:37 schreef Laysa het volgende:

[..]

Een zadel dr op en gaan met dat paard w/
Dat doet me denken aan iets wat ik laatst in een film hoorde,
ik weet niet meer de exacte tekst maar het kwam hier op neer... :')

De eerste keer dat iemand zegt dat je een dom paard bent moet je even
achter je oren krabben...

De tweede keer dat iemand zegt dat je een dom paard bent moet je echt
even hard gaan nadenken.

De derde keer dat iemand zegt dat je een dom paard bent wordt het
tijd dat je een zadel gaat kopen. _O-
Laysazondag 6 maart 2011 @ 21:44
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:43 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Dat doet me denken aan iets wat ik laatst in een film hoorde,
ik weet niet meer de exacte tekst maar het kwam hier op neer... :')

De eerste keer dat iemand zegt dat je een dom paard bent moet je even
achter je oren krabben...

De tweede keer dat iemand zegt dat je een dom paard bent moet je echt
even hard gaan nadenken.

De derde keer dat iemand zegt dat je een dom paard bent wordt het
tijd dat je een zadel gaat kopen. _O-
_O-
Deisyyzondag 6 maart 2011 @ 21:44
quote:
10s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:41 schreef Laysa het volgende:

[..]

dan hoeft alleen het bit nog in
Ik vind het meer een...

Nijlpaard.jpg
Laysazondag 6 maart 2011 @ 21:46
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:44 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Ik vind het meer een...

[ afbeelding ]
Alsof je daar niet een ommetje op kan maken!
Deisyyzondag 6 maart 2011 @ 21:47
quote:
10s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:46 schreef Laysa het volgende:

[..]

Alsof je daar niet een ommetje op kan maken!
Gelukkig gaan die niet zo snel :D
Laysazondag 6 maart 2011 @ 21:48
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:47 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Gelukkig gaan die niet zo snel :D
Wacht maar tot je een plas water tegen komt :D
Deisyyzondag 6 maart 2011 @ 21:50
In de COS daar kwam ik er ook 1 tegen :D

CoyHippo.gif
Laysazondag 6 maart 2011 @ 21:51
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 21:50 schreef Deisyy het volgende:
In de COS daar kwam ik er ook 1 tegen :D

[ afbeelding ]
Die zag ik ook :D
Dementorzondag 6 maart 2011 @ 22:09
nMaoQ.png

Omdat ik toevallig op Streamlock Story kwam heeft Zixon dit gemaakt. :D
Souryzondag 6 maart 2011 @ 22:46
Wat dom om op een steiger te gaan staan !!! Nog dommer om toestemming ervoor krijgen. Kan me dat eigenlijk niet voorstellen |:(
Laysazondag 6 maart 2011 @ 22:50
quote:
11s.gif Op zondag 6 maart 2011 22:46 schreef Soury het volgende:
Wat dom om op een steiger te gaan staan !!! Nog dommer om toestemming ervoor krijgen. Kan me dat eigenlijk niet voorstellen |:(
Ja dank voor je bijdrage ^O^
willem-jozefzondag 6 maart 2011 @ 23:28
quote:
11s.gif Op zondag 6 maart 2011 22:46 schreef Soury het volgende:
Wat dom om op een steiger te gaan staan !!! Nog dommer om toestemming ervoor krijgen. Kan me dat eigenlijk niet voorstellen |:(
wij gingen vroeger altijd naakt apenkooien met de koster, geen haan die er 3 keer naar kraaide :{w
steiger3.jpg
spuitjezondag 6 maart 2011 @ 23:29
quote:
11s.gif Op zondag 6 maart 2011 22:46 schreef Soury het volgende:
Wat dom om op een steiger te gaan staan !!! Nog dommer om toestemming ervoor krijgen. Kan me dat eigenlijk niet voorstellen |:(
Zie het probleem niet zo. Als dat ding toch voor je ramen staat kun je er net zo goed even gebruik van maken lijkt me.
willem-jozefzondag 6 maart 2011 @ 23:31
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 23:29 schreef spuitje het volgende:

[..]

Zie het probleem niet zo. Als dat ding toch voor je ramen staat kun je er net zo goed even gebruik van maken lijkt me.
zet ik een schietklaar kanon in je tuin " ooooh, hij staat er toch....dus ehh" :{w
Toverhekszondag 6 maart 2011 @ 23:51
Ik sluit de deur hier wel en doe het licht wel uit, wens iedereen slaap lekker :Z :W
met natuurlijk weer een mooi nummertje van Marvin.

Sourymaandag 7 maart 2011 @ 00:00
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2011 23:51 schreef Toverheks het volgende:
Ik sluit de deur hier wel en doe het licht wel uit, wens iedereen slaap lekker :Z :W
met natuurlijk weer een mooi nummertje van Marvin.

Yes mam _O-
FANNvanhetlaatsteuurmaandag 7 maart 2011 @ 00:22
:O ik gaat ook schaapjes tellen :z

funplaatjes40b740c6629c6_1.jpeg
PietjePuk007maandag 7 maart 2011 @ 10:11
mogguh c_/
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 10:29
c_/

Lekker zonnig weertje weer. Vandaag die 20 bier van het weekend er maar eens aflopen.

Gedeeltelijk dan, een uur hardlopen is geloof ik drie bier aan calorieën. :+
Copycatmaandag 7 maart 2011 @ 11:28
Goedemorgen!
Zo maar eens een flinke boswandeling met de leenhond.

En Soury: maak je niet druk, doe ik ook niet en ik verzin het ook niet.
CarOnlinemaandag 7 maart 2011 @ 13:46
Wat een ENORM lekker weer. Weer.
Daar was ik wel aan toe.
Copycatmaandag 7 maart 2011 @ 13:50
Ik wil ook weer terug naar buiten!
liesje1979maandag 7 maart 2011 @ 14:03
Ik mag zo betaald buitenspelen *O*
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 14:11
Net in de duinen gespeeld (onbetaald). Er hangt lente in de lucht. :9
Op de verwarmde terrasjes leek het wel een bejaardencentrum. Die komen allemaal hun holletjes weer uit!
spuitjemaandag 7 maart 2011 @ 14:39
Goedenmiddag. Ook hier lekker weer, ga zo even op de veranda zitten met mijn smoeltje in het zonnetje. Ze beloven hier trouwens voor de rest van de week ook mooi weer. Ik word er helemaal blij van! *O*
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 14:52
Ik zit op de foon nog even de resultaten te bekijken van het lopen vanmiddag. Daar zit ook een routekaart bij.

Groetjes,
Gert van Nazareth. 8-)

294rqew.jpg
Lavenderrmaandag 7 maart 2011 @ 14:58
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 14:52 schreef Gert het volgende:
Ik zit op de foon nog even de resultaten te bekijken van het lopen vanmiddag. Daar zit ook een routekaart bij.

Groetjes,
Gert van Nazareth. 8-)

[ afbeelding ]
Hoezo, zeulde je een kruis op je rug mee? Dan was het idd een flink parcours 8-)
De_Kardinaalmaandag 7 maart 2011 @ 15:00
Het is heet in het zonnetje! *O*
Weliswaar achter de ramen, maar ja!
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 15:06
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 14:58 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Hoezo, zeulde je een kruis op je rug mee? Dan was het idd een flink parcours 8-)
Nee en ik heb ook geen doornenkrans op m'n kop gezet. Maar kijk nou eens naar de route. Dat grote blauwe vlak is de zee (daar ligt Den Haag aan).

Volgende uitdaging: water veranderen in wijn. w/
Deisyymaandag 7 maart 2011 @ 15:11
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 14:58 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Hoezo, zeulde je een kruis op je rug mee? Dan was het idd een flink parcours 8-)
Gert heeft een gat in zijn hand ;)
Lavenderrmaandag 7 maart 2011 @ 15:15
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:06 schreef Gert het volgende:

[..]

Nee en ik heb ook geen doornenkrans op m'n kop gezet. Maar kijk nou eens naar de route. Dat grote blauwe vlak is de zee (daar ligt Den Haag aan).

Volgende uitdaging: water veranderen in wijn. w/
Ohh ja, ik zie het, ruim 4km aquajoggen , petje af _O_
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 15:18
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:11 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Gert heeft een gat in zijn hand ;)
Da's pas op goede vrijdag! ;)
Coosmaandag 7 maart 2011 @ 15:30
Zit al een tijd zonder jas in de tuin te kijken hoe de was droogt. Morgen geloof ik nog zo'n dag. :P
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 15:37
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:30 schreef Coos het volgende:
Zit al een tijd zonder jas in de tuin te kijken hoe de was droogt. Morgen geloof ik nog zo'n dag. :P
Yep, maar de dag dáárna de was maar snel binnenhalen Coos. ;)
Coosmaandag 7 maart 2011 @ 15:42
Toch wel een goeie router. Zit helemaal achter in de tuin en dat ding trek dat makkelijk.
spuitjemaandag 7 maart 2011 @ 15:50
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 14:52 schreef Gert het volgende:
Ik zit op de foon nog even de resultaten te bekijken van het lopen vanmiddag. Daar zit ook een routekaart bij.

Groetjes,
Gert van Nazareth. 8-)

[ afbeelding ]
Je hebt ruim 3 km door de zee gebanjerd. Zijn je onderdaantjes in ieder geval lekker fris :)
De_Kardinaalmaandag 7 maart 2011 @ 15:51
Twitter: Op het balkon! Te betalen of ik in bloeddiamanten of in slaven-goud mijn studieschuld ga aflossen!
Lavenderrmaandag 7 maart 2011 @ 15:54
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:50 schreef spuitje het volgende:

[..]

Je hebt ruim 3 km door de zee gebanjerd. Zijn je onderdaantjes in ieder geval lekker fris :)
Hij liep óver het water, like Jezus O~)
spuitjemaandag 7 maart 2011 @ 16:00
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:54 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Hij liep óver het water, like Jezus O~)
De wonderen zijn dus echt de wereld nog niet uit!! Gert, maak je wel een goeie wijn van dat water? Als je toch bezig bent kun je het net zo goed heel erg goed doen! :)
hondjesmaandag 7 maart 2011 @ 16:02
Omdat het lekker weer is, auto gewassen.

Nu is hij weer zwart, hij was helemaal groen van mos ofzo. :D
Laysamaandag 7 maart 2011 @ 16:07
Ook even de zon in geweest.
Dementormaandag 7 maart 2011 @ 16:26
Gert heeft een boot.
Toverheksmaandag 7 maart 2011 @ 16:41
Zonnetje schijnt weer in Amsterdam
Juud79maandag 7 maart 2011 @ 16:47
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 16:41 schreef Toverheks het volgende:
Zonnetje schijnt weer in Amsterdam
Hier de hele dag al! *O*
Echt heel lekker warm is het vandaag in de zon er moet alleen nog net iets minder wind staan.
De hele week wordt het volgens mij fijn voorjaarsweer, dat wakkert de nesteldrang nog even fijn aan. :)
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 16:52
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 16:26 schreef Dementor het volgende:
Gert heeft een boot.
:+ Dat zou ook nog kunnen.

Maar wonderen kunnen verrichten is toch leuker!

Red-Wine-Bath-008.jpg
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 16:54
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 16:47 schreef Juud79 het volgende:

De hele week wordt het volgens mij fijn voorjaarsweer, dat wakkert de nesteldrang nog even fijn aan. :)
Morgen wordt nog mooi, daarna veel bewolkter en natter (de wind komt dan weer vanaf de oceaan)
Laysamaandag 7 maart 2011 @ 17:20
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 16:54 schreef Gert het volgende:

[..]

Morgen wordt nog mooi, daarna veel bewolkter en natter (de wind komt dan weer vanaf de oceaan)
kun je die niet ff leeg jezussen?
De_Kardinaalmaandag 7 maart 2011 @ 17:37
Zo, de coax kabel door de leiding getrokken! Dat kreeg de klusjesman niet voor elkaar. Poging 2 met trekdraad was succesvoller dan poging 1 met flosdraad. *O*
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 17:38
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2011 17:20 schreef Laysa het volgende:

[..]

kun je die niet ff leeg jezussen?
Effe een Rode Zee stunt uithalen met die Atlantische fucker. 8-)

-edit- kut, da's de truc van Mozes. Kan ik niet. }:|
De_Kardinaalmaandag 7 maart 2011 @ 17:41
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2011 17:38 schreef Gert het volgende:

[..]

Effe een Rode Zee stunt uithalen met die Atlantische fucker. 8-)

-edit- kut, da's de truc van Mozes. Kan ik niet. }:|
Je moet ook eerst weer een drankje drinken om je tover-voorraad aan te vullen! Djeejs! :')
Laysamaandag 7 maart 2011 @ 17:41
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2011 17:38 schreef Gert het volgende:

[..]

Effe een Rode Zee stunt uithalen met die Atlantische fucker. 8-)

-edit- kut, da's de truc van Mozes. Kan ik niet. }:|
''Kan ik niet'' ligt op het Kerkhof en ''Wil ik niet'' ligt dr naast :{w
De_Kardinaalmaandag 7 maart 2011 @ 17:43
quote:
16s.gif Op maandag 7 maart 2011 17:41 schreef Laysa het volgende:

[..]

''Kan ik niet'' ligt op het Kerkhof en ''Wil ik niet'' ligt dr naast :{w
"Kan prima met de stroom erop" ligt daar weer naast, daarnaast ligt weer "Als je op zebrapad staat remmen ze toch wel"! -O-
Copycatmaandag 7 maart 2011 @ 17:50
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 17:37 schreef De_Kardinaal het volgende:
Zo, de coax kabel door de leiding getrokken! Dat kreeg de klusjesman niet voor elkaar. Poging 2 met trekdraad was succesvoller dan poging 1 met flosdraad. *O*
De aanhouder wint!
Wat is eigenlijk trekdraad?
mootiemaandag 7 maart 2011 @ 18:15
quote:
14s.gif Op maandag 7 maart 2011 17:50 schreef Copycat het volgende:

[..]

De aanhouder wint!
Wat is eigenlijk trekdraad?
Het broertje van duwdraad. :Y
willem-jozefmaandag 7 maart 2011 @ 18:24
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:15 schreef mootie het volgende:

[..]

Het broertje van duwdraad. :Y
:Y penis-anatomy.jpg

fijn he, dat we elkaar hier altijd helpen met van die moeilijke vragen en de bijna nergens te vinden antwoorden.. *; :r
haha, de laatste tijd veel gebruikt hier, dah kotsmenneke :D

eet ze!
Sourymaandag 7 maart 2011 @ 18:32
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:24 schreef willem-jozef het volgende:

[..]

:Y [ afbeelding ]

fijn he, dat we elkaar hier altijd helpen met van die moeilijke vragen en de bijna nergens te vinden antwoorden.. *; :r
haha, de laatste tijd veel gebruikt hier, dah kotsmenneke :D

eet ze!
En wat eet jij vandaag :P
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 18:52
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 17:43 schreef De_Kardinaal het volgende:

[..]

"Kan prima met de stroom erop" ligt daar weer naast, daarnaast ligt weer "Als je op zebrapad staat remmen ze toch wel"! -O-
En daarnaast: "als ze je aan een kruis spijkeren en kapot laten gaan, dan kruip je een paar dagen later gewoon je graf weer uit."
O nee, die ligt er niét! 8-)
willem-jozefmaandag 7 maart 2011 @ 18:59
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:32 schreef Soury het volgende:

[..]

En wat eet jij vandaag :P
labia majora met peertjes en 'n gepoft piepertje met creme fraiche en bieslook :Y)
FANNvanhetlaatsteuurmaandag 7 maart 2011 @ 19:07
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:59 schreef willem-jozef het volgende:

[..]

labia majora met peertjes en 'n gepoft piepertje met creme fraiche en bieslook :Y)
:D Klootzak ! _O-

Ik weer googelen met mijn stomme kop ...

Kut met peren :')

en ik zit ook te eten :( :r :r :r :r :r :r :r :r
Dementormaandag 7 maart 2011 @ 19:07
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 16:52 schreef Gert het volgende:

[..]

:+ Dat zou ook nog kunnen.

Maar wonderen kunnen verrichten is toch leuker!

[ afbeelding ]
Als je maar niet met de tien plagen komt.
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 19:09
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:07 schreef Dementor het volgende:

[..]

Als je maar niet met de tien plagen komt.
Dat is in Egypte hè. Da's als zo'n rotzooitje daar, geen eer meer aan te behalen. :{w
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 19:10
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:07 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

:D Klootzak ! _O-

Ik weer googelen met mijn stomme kop ...
:')
FANNvanhetlaatsteuurmaandag 7 maart 2011 @ 19:11
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:10 schreef Gert het volgende:

[..]

:')
wat jij zegt :')
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 19:12
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:11 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

wat jij zegt :')
Zeker ook meteen een heel ranzig en harig plaatje..

* ook googlen gaat :+
Dementormaandag 7 maart 2011 @ 19:12
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:09 schreef Gert het volgende:

[..]

Dat is in Egypte hè. Da's als zo'n rotzooitje daar, geen eer meer aan te behalen. :{w
Gewoon wederom door de woestijn heen trappen..
Dementormaandag 7 maart 2011 @ 19:12
FANNvanhetlaatsteuurmaandag 7 maart 2011 @ 19:13
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:12 schreef Gert het volgende:

[..]

Zeker ook meteen een heel ranzig en harig plaatje..

* ook googlen gaat :+
de eerste valt wel mee...

maar daarna.. _O-
Marrijemaandag 7 maart 2011 @ 19:15
Disana (waar ben je eigenlijk?), jij kijkt ook naar topchef toch? Ik val er net pas in, was vorig seizoen een fanatieke kijker, maar t ziet er wel weer leuk uit.
Gertmaandag 7 maart 2011 @ 19:17
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:13 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

de eerste valt wel mee...

maar daarna.. _O-
En dat dus met peertjes! :Y)
Toverheksmaandag 7 maart 2011 @ 19:18
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 17:37 schreef De_Kardinaal het volgende:
Zo, de coax kabel door de leiding getrokken! Dat kreeg de klusjesman niet voor elkaar. Poging 2 met trekdraad was succesvoller dan poging 1 met flosdraad. *O*
Ben trots op je ^O^
FANNvanhetlaatsteuurmaandag 7 maart 2011 @ 19:20
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:17 schreef Gert het volgende:

[..]

En dat dus met peertjes! :Y)
en niet te vergeten de creme fraiche en bieslook :D

nah... ik gaat mijn bordje maar effe afwassen...

effe wachten met het toetje :')
De_Kardinaalmaandag 7 maart 2011 @ 20:10
quote:
14s.gif Op maandag 7 maart 2011 17:50 schreef Copycat het volgende:

[..]

De aanhouder wint!
Wat is eigenlijk trekdraad?
De draad achter een (universele) trekveer!
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 00:14
Gertdinsdag 8 maart 2011 @ 00:26
52579824.GreenFlashAnimation_web.gif
Gertdinsdag 8 maart 2011 @ 10:46
Morning c_/

Procentje of 20 meer kijkers voor Secret Story gisteren, jeuuu. w/

En de olieprijs gaat ook omlaag, want de sjeiks hebben besloten de kraan weer wat meer open te draaien.
_O_ Sjeiks! _O_
Lavenderrdinsdag 8 maart 2011 @ 10:49
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 10:46 schreef Gert het volgende:
Morning c_/

Procentje of 20 meer kijkers voor Secret Story gisteren, jeuuu. w/

En de olieprijs gaat ook omlaag, want de sjeiks hebben besloten de kraan weer wat meer open te draaien.
_O_ Sjeiks! _O_
Das mooi, want tering, wat is de benzine duur :o
Gertdinsdag 8 maart 2011 @ 10:53
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 10:49 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Das mooi, want tering, wat is de benzine duur :o
Ik had gewoon gas moeten blijven rijden. }:|
_O_ Gas _O_

Ojee, markvanrinsumsynsdroom. :P
Copycatdinsdag 8 maart 2011 @ 11:47
Ik werd er gistten op geattendeerd dat ik een jubileum in het verschiet heb:

quote:
aantal posts: 99964
liesje1979dinsdag 8 maart 2011 @ 11:49
quote:
11s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 11:47 schreef Copycat het volgende:
Ik werd er gistten op geattendeerd dat ik een jubileum in het verschiet heb:

[..]

Nog 36 *O*
PietjePuk007dinsdag 8 maart 2011 @ 12:02
quote:
11s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 11:47 schreef Copycat het volgende:
Ik werd er gistten op geattendeerd dat ik een jubileum in het verschiet heb:

[..]

Waar o waar gaat 't gebeuren :o?

mogguh c_/
hondjesdinsdag 8 maart 2011 @ 12:18
Ga ik snel even posten , misschien haal ik je nog in. :D
Copycatdinsdag 8 maart 2011 @ 12:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 12:18 schreef hondjes het volgende:
Ga ik snel even posten , misschien haal ik je nog in. :D
Flink je best doen. Mezelf kennende zal ik het wel vergeten tot post 100.033.
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 12:29
Hoi! Het is volgens de thermometer zeven graden! :P

[ Bericht 2% gewijzigd door De_Kardinaal op 08-03-2011 12:45:05 ]
Lavenderrdinsdag 8 maart 2011 @ 13:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 12:29 schreef De_Kardinaal het volgende:
Hoi! Het is volgens de thermometer zeven graden! :P
Rectaal?
Hup, naar de dokter :P
PietjePuk007dinsdag 8 maart 2011 @ 16:04
Wedstrijd van 't seizoen, nu al _O_.
PietjePuk007dinsdag 8 maart 2011 @ 16:22
Vorig jaar :D.

* alvast voorbeschouwen
mootiedinsdag 8 maart 2011 @ 16:24
Dit is al de derde dag op pagina 4 >:O
Copycatdinsdag 8 maart 2011 @ 16:25
Ik zit al dagen op pagina 2.
spuitjedinsdag 8 maart 2011 @ 16:32
quote:
9s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 16:25 schreef Copycat het volgende:
Ik zit al dagen op pagina 2.
Nog 28 te gaan voor jou. Schiet es wat op. Kunnen we de vlaggen uithangen en de champagnekurken laten knallen! :+
PietjePuk007dinsdag 8 maart 2011 @ 16:33
Iedereen kijkt SST toch, het is zo spannend.
spuitjedinsdag 8 maart 2011 @ 16:34
quote:
6s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 16:33 schreef PietjePuk007 het volgende:
Iedereen kijkt SST toch, het is zo spannend.
Mag ik niet kijken he, benieuwd of Hondjes het nu wel kijkt.
Copycatdinsdag 8 maart 2011 @ 16:35
quote:
6s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 16:33 schreef PietjePuk007 het volgende:
Iedereen kijkt SST toch, het is zo spannend.
Jij bent niet iedereen, Piet!
mootiedinsdag 8 maart 2011 @ 16:44
quote:
6s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 16:35 schreef Copycat het volgende:

[..]

Jij bent niet iedereen, Piet!
Maar is iedereen wel Piet? :%
Copycatdinsdag 8 maart 2011 @ 16:46
Cryptisch!

Verdomme, mijn mail kan niet omgaan met grote bestanden. Moet ik alles in stukken hakken en deels via Gmail versturen.
Wat ben ik blij dat ik technisch ben :') .
Gertdinsdag 8 maart 2011 @ 16:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 16:24 schreef mootie het volgende:
Dit is al de derde dag op pagina 4 >:O
Ian heeft vast besaid weer opengegooid. ;)
Copycatdinsdag 8 maart 2011 @ 16:58
Wat was dat ook weer? Was dat nu een forum van gebande of van bozige users?

Ik verban mezelf even naar de supermarkt.
Gertdinsdag 8 maart 2011 @ 17:03
quote:
11s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 16:58 schreef Copycat het volgende:
Wat was dat ook weer? Was dat nu een forum van gebande of van bozige users?

Ik verban mezelf even naar de supermarkt.
Ja zoiets, alleen zijn de kaarten nu wat anders verdeeld. ;)
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 17:22
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 13:31 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Rectaal?
Hup, naar de dokter :P
Waarom? Ze ligt al drie dagen in de koelkast dus ik mag hopen dat ze dood is ja! :+
O, ja! Als ze vragen waar ik was, dan was ik met Remlof naar een bijeenkomst van de rode Tulpen om de man met de grote oren en de kleine stembanden te eren. :@
hondjesdinsdag 8 maart 2011 @ 17:22
Hier is ook geen hond te zien, waar is iedereen.
Niet zo slim allemaal, k.an wel weer terug naar Spanje, gezellig is anders.

ik kijk geen streams Spuitje, soms even in de COS
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 17:24
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 17:22 schreef hondjes het volgende:
Hier is ook geen hond te zien, waar is iedereen.
Niet zo slim allemaal, k.an wel weer terug naar Spanje, gezellig is anders.

ik kijk geen streams Spuitje, soms even in de COS
Hier! :W
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 17:24
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 17:22 schreef hondjes het volgende:
Hier is ook geen hond te zien, waar is iedereen.
Niet zo slim allemaal, k.an wel weer terug naar Spanje, gezellig is anders.

ik kijk geen streams Spuitje, soms even in de COS
Ik zie ook geen hond!
Wat is er aan de hond, hondjes?
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 17:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 16:24 schreef mootie het volgende:
Dit is al de derde dag op pagina 4 >:O
Dat bevalt prima! Scheelt weer in oeverloos gezwets voorbij scrollen! :7
hondjesdinsdag 8 maart 2011 @ 17:26
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 17:24 schreef De_Kardinaal het volgende:

[..]

Ik zie ook geen hond!
Wat is er aan de hond, hondjes?
Hondjesgedrag :P

Ik baal ervan dat de RLS leegloop heeft.
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 17:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 17:26 schreef hondjes het volgende:

[..]

Hondjesgedrag :P

Ik baal ervan dat de RLS leegloop heeft.
Die zitten allemaal in de COS van SST. :P
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 17:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 17:26 schreef hondjes het volgende:

[..]

Hondjesgedrag :P

Ik baal ervan dat de RLS leegloop heeft.
thailand_medische_zorg_diaree_norit.jpg
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 17:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 17:31 schreef Deisyy het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Je kan beter loperamide nemen! Actieve kool gebruik je meer als je teveel uit het gootsteenkastje hebt gesnoept :P
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 17:46
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 17:26 schreef hondjes het volgende:

[..]

Hondjesgedrag :P

Ik baal ervan dat de RLS leegloop heeft.
Mwah valt toch wel mee...afgelopen week is heir heel veel gepost....soms is het een paar daagjes minder....Komt wel weer goed ;)
Copycatdinsdag 8 maart 2011 @ 17:51
En we zitten op pagina drie!
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 18:00
Pagina 5!
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 18:03
Ik zit op 9 :')
Sourydinsdag 8 maart 2011 @ 18:05
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 16:52 schreef Gert het volgende:

[..]

Ian heeft vast besaid weer opengegooid. ;)
_O- Ik ga es kijken !!!!
Sourydinsdag 8 maart 2011 @ 18:08
Volens mij loopt Ian nu in een debiel pak carnaval te vieren bye.gif
hondjesdinsdag 8 maart 2011 @ 18:27
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 18:05 schreef Soury het volgende:

[..]

_O- Ik ga es kijken !!!!
geef eens een link
Sourydinsdag 8 maart 2011 @ 18:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 18:27 schreef hondjes het volgende:

[..]

geef eens een link
Ik ben bang dat het weg is. Ik kan het niet vinden. ;(
hondjesdinsdag 8 maart 2011 @ 18:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 18:29 schreef Soury het volgende:

[..]

Ik ben bang dat het weg is. Ik kan het niet vinden. ;(
jammer :'(
Sourydinsdag 8 maart 2011 @ 18:34
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 18:33 schreef hondjes het volgende:

[..]

jammer :'(
Ja best wel. Was wel grappig ;)
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 18:48
Sinds Remlof hier niet meer post blijven mijn witte hemden stralend wit. *)
PietjePuk007dinsdag 8 maart 2011 @ 19:02
quote:
'Pedojager' Chris Hölsken heeft gesolliciteerd naar de functie van directeur van het kinderdagverblijf het Hofnarretje.

Dat is te lezen op www.stopkinderpornonu.com. Met deze sollicitaie wil Hölksen duidelijk maken dat de gemeente Amsterdam en de directie van het kinderdagverblijf beiden tekort zijn geschoten.

De gemeente Amsterdam heeft nog niet gereageerd op de ludieke sollicitatie.
Hölsken kreeg vorig jaar een boete omdat hij gegevens op internet had geplaatst van de wegens kinderporno veroordeelde Roland S. S. had aangifte tegen Hölsken gedaan.
Die pedojagers zijn net zo gek als de pedo's zelf. "ludiek" ;(
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 19:06
quote:
11s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 19:02 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]

Die pedojagers zijn net zo gek als de pedo's zelf. "ludiek" ;(
Ja, net zo als Nazi-jagers. :{
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 19:45
Ik gooi hem dan zelf maar vol!
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 19:46
Net als bij het tanken.

Vroeger had je daar een heus mannetje voor! Nu kan dat bij bijna geen één benzine-pomp meer. :'(
PietjePuk007dinsdag 8 maart 2011 @ 19:48
Over een paar jaar zal 60% van de pompen onbemand zijn.
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 19:49
En we waren wezen kijken naar een nieuwe auto. Maar ze verkochten tig merken, maar ze leken allemaal op elkaar. :{
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 19:50
Dan maar een keertje op domeinen bieden op een klassieker! :P
Coosdinsdag 8 maart 2011 @ 19:56
Ahhh lekker tukkie gedaan. oO<
Coosdinsdag 8 maart 2011 @ 20:03
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 18:48 schreef De_Kardinaal het volgende:
Sinds Remlof hier niet meer post blijven mijn witte hemden stralend wit. *)
Ik zit meer aan Teun te denken!! Die blafte de topics wel vol. ^O^

FREE TEUN!!! :P
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 20:08
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:03 schreef Coos het volgende:

[..]

Ik zit meer aan Teun te denken!! Die blafte de topics wel vol. ^O^

FREE TEUN!!! :P
Als ik allemaal onzin wil horen dan bel ik de belastingtelefoon wel. :+
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 20:08
freewilly.jpg
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 20:08
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:08 schreef De_Kardinaal het volgende:

[..]

Als ik allemaal onzin wil horen dan bel ik de belastingtelefoon wel. :+
Toets 2 als u een ondernemersvraag heeft :|W
Coosdinsdag 8 maart 2011 @ 20:09
Toets 3 voor direct contact met Teun. *)
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 20:11
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:09 schreef Coos het volgende:
Toets 3 voor direct contact met Teun. *)
Dat vind ik dan weer een beetje ver gaan Coos :D
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 20:11
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:11 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Dat vind ik dan weer een beetje ver gaan Coos :D
Gelukkkig :P
Coosdinsdag 8 maart 2011 @ 20:13
http://www.telegraaf.nl/b(...)ma_niet__.html?p=7,1

Wat een enge lui van de PVV. Het blijkt maar weer dat alleen de PVV-ers het recht op vrije meningsuiting willen hebben. :r

Uit mijn hoofd weet ik het niet meer zo goed maar in 1981 of 1982 met Ybo en nog een paar anderen een beweging in Leiden opgericht die stond voor gelijkheid, verdraagzaamheid en tegen rascisme.

Gewoon een hele goeie gozer dus!! ^O^
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:23
BREAKING NEWS ! :o :o :o

De kat van Wibi is dood !!!!!

http://www.telegraaf.nl/p(...)n_dier__.html?p=31,1

Op de voorpagina ... _O-
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 20:24
quote:
11s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:23 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
BREAKING NEWS ! :o :o :o

De kat van Wibi is dood !!!!!

http://www.telegraaf.nl/p(...)n_dier__.html?p=31,1

Op de voorpagina ... _O-
Het zit Wibi niet mee :N :'(

Wat een groot klein kind is hij ook, al vind ik hem wel aandoenlijk *;
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:24 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Het zit Wibi niet mee :N :'(

Wat een groot klein kind is hij ook, al vind ik hem wel aandoenlijk *;
hij is wel scheetig :') da's wel waar oO<
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 20:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:25 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

hij is wel scheetig :') da's wel waar oO<
En rijk :P
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:30
Ik zal deze nog effe posten in het filmtopic,

Leuke Film !!! :P

Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 20:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:29 schreef Deisyy het volgende:

[..]

En rijk :P
Nee hij heeft juist enorm veel schulden...hij is echt een kind en kan totaal niet met geld om gaan
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:29 schreef Deisyy het volgende:

[..]

En rijk :P
ja maar je moet toch wel een beetje pedogevoelig zijn om hem te geven seg maar :D
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:31
quote:
14s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:30 schreef Laysa het volgende:

[..]

Nee hij heeft juist enorm veel schulden...hij is echt een kind en kan totaal niet met geld om gaan
ow... teveel snoepjes gekocht ? :o
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 20:32
quote:
11s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:31 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

ow... teveel snoepjes gekocht ? :o
Snoepjes?
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:32 schreef Laysa het volgende:

[..]

Snoepjes?
Nah.. ja als ik als kind zakgeld kreeg rende ik gelijk naar de ijsman oO<

dat bedoelde ik eigenlijk :')
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 20:33
quote:
14s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:30 schreef Laysa het volgende:

[..]

Nee hij heeft juist enorm veel schulden...hij is echt een kind en kan totaal niet met geld om gaan
Echt?! Ik dacht hij juist goed in de slappe Disney-was zat -O-
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 20:34
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:33 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Nah.. ja als ik als kind zakgeld kreeg rende ik gelijk naar de ijsman oO<

dat bedoelde ik eigenlijk :')
Oh :+
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:33 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Echt?! Ik dacht hij juist goed in de slappe Disney-was zat -O-
Niets is wat het lijkt :P
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:34
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:33 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Echt?! Ik dacht hij juist goed in de slappe Disney-was zat -O-
Die spaarde hij wel, hij is een soort Nederlandse Michael jackson.. oO<
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 20:34
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:34 schreef Laysa het volgende:

Niets is wat het lijkt :P
Dat is waarheid als een koe ):O
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 20:35
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:34 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Die spaarde hij wel, hij is een soort Nederlandse Michael jackson.. oO<
Alleen is Wibi het kind in dit geval w/
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:35
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:34 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Dat is waarheid als een koe ):O
jij bent eigenlijk geen eend ? -O-
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 20:36
quote:
15s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:35 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

jij bent eigenlijk geen eend ? -O-
Tuurlijk wel oO<
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:36
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:35 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Alleen is Wibi het kind in dit geval w/
_O-

dat bedoelde ik niet ...
MJ was ook zo ''kinderlijk'' bedoelde ik :P
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:36 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Tuurlijk wel oO<
pfffff gelukkig, stond ik toch bijna op het verkeerde been :')
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 20:38
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:36 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

_O-

dat bedoelde ik niet ...
MJ was ook zo ''kinderlijk'' bedoelde ik :P
Dat snapte ik ook wel, in zoverre zijn ze ook hetzelfde.

Maar waar Michael van kindjes hield houdt Wibi van Mickey.
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:38 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Dat snapte ik ook wel, in zoverre zijn ze ook hetzelfde.

Maar waar Michael van kindjes hield houdt Wibi van Mickey.
nah... jah.. is ook niet helemaal zeker heh...

dat jongetje wat toen tegen hem moest getuigen heeft jaren later
bekend dat hij dat verhaal verzonnen had onder druk van zijn ouders.

Die ouders hebben miljoen gekregen toen...

dus ik weet het niet, een beetje wereldvreemd was ie wel..

voor de rest is het voor mij allemaal te vaag, het kan waar zijn
maar voor hetzelfde geld is het niet waar.

Als je zo rijk bent als MJ kunnen mensen je ook wel kunsjes flikken
natuurlijk.

hou ik me effe buiten heur oO<
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 8 maart 2011 @ 20:42
maar affijn

Ik ga effe voetbal kijken :7
Gertdinsdag 8 maart 2011 @ 20:43
Barca - Arsenal c_/

Van Persie speelt dus gewoon.. :+
Coosdinsdag 8 maart 2011 @ 20:44
quote:
19s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:43 schreef Gert het volgende:
Barca - Arsenal c_/

Van Persie speelt dus gewoon.. :+
Kan ik met een gerust hart gaan douchen. :')
Toverheksdinsdag 8 maart 2011 @ 20:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:03 schreef Coos het volgende:

[..]

Ik zit meer aan Teun te denken!! Die blafte de topics wel vol. ^O^

FREE TEUN!!! :P
*O*
BobdeStreamerdinsdag 8 maart 2011 @ 21:22
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:03 schreef Coos het volgende:

Ik zit meer aan Teun te denken!! Die blafte de topics wel vol. ^O^

FREE TEUN!!! :P
angry-dog-173697893.jpg
BobdeStreamerdinsdag 8 maart 2011 @ 21:26
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 20:34 schreef Laysa het volgende:
Niets is wat het lijkt :P
Dsc04065-1x.jpg
PietjePuk007dinsdag 8 maart 2011 @ 21:37
Messi _O_!
Gertdinsdag 8 maart 2011 @ 21:41
quote:
19s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 21:37 schreef PietjePuk007 het volgende:
Messi _O_!
Fabregas. :{w
PietjePuk007dinsdag 8 maart 2011 @ 21:42
Die wil gewoon naar Barca, terecht ook.
Gertdinsdag 8 maart 2011 @ 21:45
quote:
6s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 21:42 schreef PietjePuk007 het volgende:
Die wil gewoon naar Barca, terecht ook.
Vind het jammer dat de goal na zo'n blunder moest vallen, maar het vervolg was schitterend.
Dementordinsdag 8 maart 2011 @ 21:46
Ja ja.
Dementordinsdag 8 maart 2011 @ 21:48
Ik was in een klein rijk dorpje in Brabant, laatste dag van het carnaval toch nog meegekregen.
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 21:49
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 21:48 schreef Dementor het volgende:
Ik was in een klein rijk dorpje in Brabant, laatste dag van het carnaval toch nog meegekregen.
Dweilavond w/
Dementordinsdag 8 maart 2011 @ 21:51
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 21:49 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Dweilavond w/
Die gasten zijn echt super daar, krijg ook altijd goed te eten en lekkere koffie.
+1 Brabant.
Morgen krijg ik niet eens een oude cracker, een klap voor m'n kop kan ik krijgen.
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 21:53
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 21:51 schreef Dementor het volgende:

[..]

Die gasten zijn echt super daar, krijg ook altijd goed te eten en lekkere koffie.
+1 Brabant.
Morgen krijg ik niet eens een oude cracker, een klap voor m'n kop kan ik krijgen.
Waar ga je morgen heen dan?
Dementordinsdag 8 maart 2011 @ 21:54
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 21:53 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Waar ga je morgen heen dan?
Utrecht.
Deisyydinsdag 8 maart 2011 @ 21:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 21:54 schreef Dementor het volgende:

[..]

Utrecht.
Dan zou ik maar een goed gevulde brooddoos mee nemen.

Of misschien kan BQ iets lekkers voor je maken ;)
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 22:22
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 21:56 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Dan zou ik maar een goed gevulde brooddoos mee nemen.

Of misschien kan BQ iets lekkers voor je maken ;)
Die zijn toch niet zo ''dik'' samen ...Dementor of BQ of vergis ik me nu?
Dementordinsdag 8 maart 2011 @ 22:24
quote:
5s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:22 schreef Laysa het volgende:

[..]

Die zijn toch niet zo ''dik'' samen ...Dementor of BQ of vergis ik me nu?
Wat mij betreft wel.
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 22:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:24 schreef Dementor het volgende:

[..]

Wat mij betreft wel.
ok....ik dacht dat jullie in het verleden weleens herrie hadden, maar dat heb ik dus mis...komt omdat iedereen wel met iedereen herrie heeft dan is een vergissing gauw gemaakt
Dementordinsdag 8 maart 2011 @ 22:28
quote:
12s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:25 schreef Laysa het volgende:

[..]

ok....ik dacht dat jullie in het verleden weleens herrie hadden, maar dat heb ik dus mis...komt omdat iedereen wel met iedereen herrie heeft dan is een vergissing gauw gemaakt
Vooral herrie met mij.
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 22:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:28 schreef Dementor het volgende:

[..]

Vooral herrie met mij.
Nah...valt toch best mee.....
mootiedinsdag 8 maart 2011 @ 22:30
quote:
12s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:25 schreef Laysa het volgende:

[..]

ok....ik dacht dat jullie in het verleden weleens herrie hadden, maar dat heb ik dus mis...komt omdat iedereen wel met iedereen herrie heeft dan is een vergissing gauw gemaakt
Ik heb heul geen herrie gemaakt :(
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 22:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:30 schreef mootie het volgende:

[..]

Ik heb heul geen herrie gemaakt :(
Nee jij liep idd op Kousevoetjes :*
hondjesdinsdag 8 maart 2011 @ 22:31
Utrecht is wel mijn geboorteplaats en iedereen krijgt er altijd heerlijke broodjes, koffie en
nog meer rotzooi. :Y
Dementordinsdag 8 maart 2011 @ 22:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:29 schreef Laysa het volgende:

[..]

Nah...valt toch best mee.....
:D
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 22:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:32 schreef Dementor het volgende:

[..]

:D
Niets is wat het lijkt jonguhhh :P
hondjesdinsdag 8 maart 2011 @ 22:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:31 schreef Laysa het volgende:

[..]

Nee jij liep idd op Kousevoetjes :*
Het was meer een olifant door een porseleinkast :D
De_Kardinaaldinsdag 8 maart 2011 @ 22:33
Een lijk is niets!
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 22:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:33 schreef hondjes het volgende:

[..]

Het was meer een olifant door een porseleinkast :D
Zwaaiend met een bos palingen :D
Dementordinsdag 8 maart 2011 @ 22:36
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:32 schreef Laysa het volgende:

[..]

Niets is wat het lijkt jonguhhh :P
Jij kwam hier toch met CBML koekeloeren?
Dementordinsdag 8 maart 2011 @ 22:37
Ik heb Streamlock Story op de achtergrond aan staan, ze houden nu spreekbeurten.
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 22:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:36 schreef Dementor het volgende:

[..]

Jij kwam hier toch met CBML koekeloeren?
Nee hoor ik lurkte allang mee met DGK...heb me pas later aangemeld
Laysadinsdag 8 maart 2011 @ 22:38
Slapen :W
mootiedinsdag 8 maart 2011 @ 22:44
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:33 schreef Laysa het volgende:

[..]

Zwaaiend met een bos palingen :D
Buiten jou heb ik helemaal niemand aangerand met de palingen. :@
Gertdinsdag 8 maart 2011 @ 22:48
Jammer van die 2e gele kaart. In zo'n heksenketel en met al een gele kaart op zak, geef je een speler natuurlijk altijd het voordeel van de eventuele twijfel. :{w
Mede daardoor niet de mooie pot die ik gehoopt had (al was die kans voor Arsenal nog groot! :o )
Het meest attractieve team gaat door, dat wel.
PietjePuk007dinsdag 8 maart 2011 @ 22:49
Zenden ze de kwartfinales wel gewoon allemaal uit of hoe zit dat? Dit was 't namelijk weer voor deze week.
Gertdinsdag 8 maart 2011 @ 22:50
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:44 schreef mootie het volgende:

[..]

Buiten jou heb ik helemaal niemand aangerand met de palingen. :@
Aanranden met palingen. Ik check wel eens wat sites enzo, maar die ben ik nog nooit tegengekomen (gelukkig). ;)

NEE BOB, NIET GAAN ZOEKEN. :{w
Gertdinsdag 8 maart 2011 @ 22:51
quote:
11s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:49 schreef PietjePuk007 het volgende:
Zenden ze de kwartfinales wel gewoon allemaal uit of hoe zit dat? Dit was 't namelijk weer voor deze week.
Weet ik niet. Die kale neus zei zondag dat ze maar één wedstrijd per ronde uit "mochten" zenden, dus ze hebben niet het duurste pakket aangeschaft in ieder geval.
Dementordinsdag 8 maart 2011 @ 23:02
Zit er al schot in de zaak wat betreft het vormen van een regering in Belgie?
BobdeStreamerdinsdag 8 maart 2011 @ 23:07
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 22:50 schreef Gert het volgende:

[..]

Aanranden met palingen. Ik check wel eens wat sites enzo, maar die ben ik nog nooit tegengekomen (gelukkig). ;)

NEE BOB, NIET GAAN ZOEKEN. :{w
Natuurlijk niet want DAT LIJKT NERGENS OP
BobdeStreamerdinsdag 8 maart 2011 @ 23:09
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 23:02 schreef Dementor het volgende:
Zit er al schot in de zaak wat betreft het vormen van een regering in Belgie?
Zijn even druk met iets anders :)

REGERING BELGIË EIST ONDERZOEK HEMA
De Belgische regering eist dat er een onderzoek komt naar de HEMA-vestiging in Genk. Daar werd een medewerkster ontslagen vanwege haar hoofddoekje.

De minister van van Gelijke Kansen, Joëlle Milquet, heeft gevraagd het incident juridisch te onderzoeken. Vooral omdat de HEMA zegt dat de vrouw is ontslagen na klachten van klanten.
Eerder had de HEMA al gezegd dat het concern niets tegen het dragen van een hoofddoek heeft. De keten wil respect tonen voor de Belgische gewoonten. Daar hoort het dragen van een hoofddoekje in het openbaar niet bij.