Deze post draag ik op aan al mijn matties van ONZ-radio, jullie weten wie jullie zijn, de rest weet wie ik bedoel, aanbied, houd van, tieten, geniet, nooit genoeg, ga door, WEEKEND !
Wij vormen tezamen gezellig een schaar. Sportief zijn wij allen en voor elkaar. Ons doel en ons streven is vriendschap en vree Aan ons de victorie aan RKC!
[b] Op vrijdag 11 maart 2011 22:52 schreef Klinkerbotsing het volgende:[/b] Voor Goudvisje zal ik mezelf ombouwen en dan gaan we samen verliefd zijn en trouwen en verkering krijgen en kindjes nemen en voor altijd samen zijn!
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat? [b]AirwiN schreef [/b] De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.