Die verhoging, bedoel je daar een drempel mee? dat is om te zorgen dat het water niet zomaar uit je badkamer de rest van het huis inloopt. Of bedoel je dat de hele badkamervloer een stukje hoger ligt? Ook dat is vrij normaal en dan zul je inderdaad de rest ook op moeten hogen als je dat erbij wilt trekken.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:10 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ja, TM heeft er veel meer werk aan en ik vind het reuze knap dat hij dat allemaal zo weet te maken.Ik heb er de ballen verstand van.
Bijvoorbeeld, de douche heeft een verhoging, maar ik wil daar een stukje hal en het toilet bij trekken. Er moeten dus muren en deuren uit, maar net kwam ik er ook achter dat de vloer niet gelijk loopt op die manier. En ik heb dus geen flauw idee of ik die verhoging er wel uit kan halen of dat dan het huis instort (bij wijze van).
Ja, de badkamervloer ligt dus hoger.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:17 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Die verhoging, bedoel je daar een drempel mee? dat is om te zorgen dat het water niet zomaar uit je badkamer de rest van het huis inloopt. Of bedoel je dat de hele badkamervloer een stukje hoger ligt? Ook dat is vrij normaal en dan zul je inderdaad de rest ook op moeten hogen als je dat erbij wilt trekken.
Bijvoorbeeld, ik heb boven een houten vloer, maar omdat ik in de badkamer wat leidingwerk in de vloer moet wegwerken leg ik daar een cementvloertje in, waardoor je zo 10 com hoger uitkomt dan de vloer op de rest van de verdieping.
ook wel handig als je aan het eind van de avond laveloos naar huis moet, omvallen kan bijna niet met zo'n dingquote:
Als de hele badkamer eruit gaat kun je die vloer er dus best uitslopen, en dan weer een nieuw vloertje storten, maar dan komt toch die kango weer om de hoek kijkenquote:
Ik heb zo'n vermoeden dat je die kango erg graag gebruikt.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:21 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Als de hele badkamer eruit gaat kun je die vloer er dus best uitslopen, en dan weer een nieuw vloertje storten, maar dan komt toch die kango weer om de hoek kijken
Die kango is dan ook heel leuk om mee te werkenquote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:27 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik heb zo'n vermoeden dat je die kango erg graag gebruikt.![]()
Wat mij betreft mogen de mannen zich uitleven op de muurtjes, vloer en schouw.
Ah, ik heb een oplossing:quote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:26 schreef MadMaster het volgende:
Soempie, doseren!!
Jullie gaan veel te hard hier...
Mja, met een steenbeitel en hamer gaat het ook niet lekker kan ik je vertellenquote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:29 schreef TradeMarkie het volgende:
Zo leuk is het ook weer niet, ik heb dat ding op de warmste dag van 2010 moeten gebruiken, toen liep het zweet langs de binnenkant van m'n veiligheidsbril naar beneden, waardoor ik niks meer zag
Voor de finishing touch wel, maar inderdaad, kango en boorhamer doen het beterquote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:30 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Mja, met een steenbeitel en hamer gaat het ook niet lekker kan ik je vertellen
quote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:17 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ja en naar de fotolocaties en receptie.
Ahhw, je laat de Sint toch niet fietsen.quote:
Ik woon nu op een ruime bovenwoning in een leuke straatquote:
duidelijkquote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:50 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ik woon nu op een ruime bovenwoning in een leuke straatHet nadeel: het is huur dus het is het niet echt waard om goed op te knappen, en er is maar 1 heel klein balkon op het noorden...
Een nieuw huis moet dus beter zijn, en ik zou wel heel graag een benedenwoning met tuin hebben, maar die moet dan wel net zoveel ruimte hebben, óf een bovenwoning met een groot balkon.
Ohja en ik wil niet in een bloemkoolwijk wonen... dat beperkt ook nogal
als in veel kinderen? nee dank jequote:
Al even toch?quote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:51 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
duidelijkbloemkoolwijken, dat zijn toch wijken uit de jaren 70/80?
Oh, en het huis van mijn buren staat te koop
een week of 5 a 6 geloof ik, maar dat is geen bovenwoning en heeft een tuinquote:
Jaquote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:51 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
duidelijkbloemkoolwijken, dat zijn toch wijken uit de jaren 70/80?
Maar is ook niet in Groningen hequote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:53 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
een week of 5 a 6 geloof ik, maar dat is geen bovenwoning en heeft een tuin
Nee, het ligt net iets uit de richting van Groningen, maar west friesland klinkt nog best dichtbijquote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:54 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Maar is ook niet in Groningen he
Vriendje heeft hier nu werk en bovendien een goeie vervolgbaan in de planning.... dus wij zitten nog wel even in Groningen. Daarom ook dat ik wel een beetje rondkijk naar een koophuis. Beetje investeren ofzo.
Je vriendje platknuffelen.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 17:07 schreef LadyBlack het volgende:
Hier wordt het een heerlijk rustig weekend; beetje aanrommelen in huis, morgen 1 afspraak met een vriendin, en verder helemaal niks......
Oh ja! Ik had daarover nog een mededeling aan je vader gepaint.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 15:59 schreef Nembrionic het volgende:
Ja
Ik had ze mooi wit gemaakt. En toen ik een weekje weg was, waren ze opeens blauw
dat kan ik me dan weer niet herinnerenquote:Op vrijdag 4 maart 2011 20:08 schreef wyccie het volgende:
[..]
Oh ja! Ik had daarover nog een mededeling aan je vader gepaint.
quote:Op vrijdag 4 maart 2011 20:26 schreef Nembrionic het volgende:
dat kan ik me dan weer niet herinneren
sven en soempie toch?quote:
ssssst, niet vertellen. Ik was net onder de indruk van je paint skills. Op internet ben je een superheldquote:Op vrijdag 4 maart 2011 22:46 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ho ho, die tekening van Soempie en Wiebel is een kleurplaat!
ben ik wel eens geweest. Mooie winkel (tevens wordt hier een gebouw zinvol gebruikt)quote:
Vorig jaar door The Guardian uitgeroepen tot mooiste boekwinkel.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 23:24 schreef Its-Jojo-4you het volgende: ben ik wel eens geweest. Mooie winkel (tevens wordt hier een gebouw zinvol gebruikt)
Want te duur? Dan zal ik ook maar geen heel goed tapasrestaurantje aanradenquote:
Valt volgens mij nog mee: http://www.tapasymas.nl/quote:Op vrijdag 4 maart 2011 23:39 schreef wyccie het volgende:
Te duur, geen geld, nog boeken zat. You name it.
Duur restaurant?
Ik hoop het voor jequote:Op vrijdag 4 maart 2011 23:46 schreef wyccie het volgende:
Valt inderdaad mee.
Ik zie wel, eten moet ik toch. Wie weet vind ik morgen wel heel veel geld op straat of zo.
quote:
Ik ga het proberen te onthoudenquote:Op vrijdag 4 maart 2011 23:52 schreef wyccie het volgende:
Turkse tapas (mezze) in Nijmegen: de Serre.
http://www.eetcafedeserre.nl/index.php
Zelfs nog iets duurder, maar ook erg lekker.
ben wel eens bij de Ontmoeting wezen eten, was wel aardigquote:Op vrijdag 4 maart 2011 23:52 schreef wyccie het volgende:
Turkse tapas (mezze) in Nijmegen: de Serre.
http://www.eetcafedeserre.nl/index.php
Zelfs nog iets duurder, maar ook erg lekker.
Altijd.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:05 schreef wyccie het volgende:
C4, heb je een ingepakte koffer klaarstaan?
Fiets ik vaak langs, maar het is net buiten het centrum. Dan komt het niet zo gauw in me op om daar te eten.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:02 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
ben wel eens bij de Ontmoeting wezen eten, was wel aardig
Cool, moet ik ook doen. Een rampenkoffer.quote:
Moet jij niet zo gaan slapen? Want Maastricht is niet naast de deurquote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:09 schreef wyccie het volgende:
[..]
Fiets ik vaak langs, maar het is net buiten het centrum. Dan komt het niet zo gauw in me op om daar te eten.
[..]
Cool, moet ik ook doen. Een rampenkoffer.
Is dat die uit 2005, 2010 of bedoel je The Sweet Hereafter?quote:Op vrijdag 4 maart 2011 23:50 schreef Nembrionic het volgende:
Ik ben maar aan de film Hereafter begonnen.
Wil jij vrouwen altijd zo snel in bed hebben?quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:10 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Moet jij niet zo gaan slapen? Want Maastricht is niet naast de deur
Ik heb er twee. Eén op het werk en één thuis. Maar in beide zit het zelfde aan spullen.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:09 schreef wyccie het volgende:
Cool, moet ik ook doen. Een rampenkoffer.
Ach ja, slapen. Dat is zo'n haatliefdeverhouding, net zoals eten (ik heb me 3 uur kunnen inhouden, maar heb toch voor de 3e keer opgeschept).quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:10 schreef Nembrionic het volgende:
Moet jij niet zo gaan slapen? Want Maastricht is niet naast de deur
2010, http://www.imdb.com/title/tt1212419/quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:10 schreef wyccie het volgende:
[..]
Is dat die uit 2005, 2010 of bedoel je The Sweet Hereafter?
Meestal wat sneller. Sowieso voor twaalvenquote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:10 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Wil jij vrouwen altijd zo snel in bed hebben?
Ik zag ooit wat interviews tijdens 1 of ander item met een paar van die "noodboeren" zeg maar. Die dus dat soort spul verkopen. Die liepen in hun handen te wrijven over hoe verdomde goed het verdientquote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:24 schreef Cobra4 het volgende:
Illinois.
Zo'n pakket moet je niet kant en klaar kopen. Maar gewoon zelf samenstellen. Dat scheelt flink in centen.
Die rot pompoen ook altijd. Waarom moet dat ding om middernacht altijd veranderen.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:24 schreef Nembrionic het volgende:
Meestal wat sneller. Sowieso voor twaalven
quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:31 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Die rot pompoen ook altijd. Waarom moet dat ding om middernacht altijd veranderen.
Heb ik ook vaak. Laatst wilde ik een film kijken, had alleen niet door dat het een stomme film was (had ik natuurlijk kunnen weten, uit 1929) en het was al na twaalven. Dat was geen succes, ben na een kwartier maar gaan slapen.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:24 schreef Nembrionic het volgende:
The Sweet Hereafter ben ik ooit aan begonnen maar kwam ik niet doorheen. Die moet ik blijkbaar eens zien als ik in de stemming ben.
Nee, ik was ook niet van plan om het te kopen. Zelf samenstellen is beter, want dan kan ik erin gooien wat ik zelf denk nodig te hebben.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:24 schreef Cobra4 het volgende:
Zo'n pakket moet je niet kant en klaar kopen. Maar gewoon zelf samenstellen. Dat scheelt flink in centen.
quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:36 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Zie je, de schrijver van dat verhaal is gewoon een pervert
Daar zit bij veel mensen het probleem. Die gaan pas zoeken als het te laat is.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:44 schreef wyccie het volgende:
Ik heb geen zakmes, warmhouddeken, fluitje of opwindradio.
Verder is het eigenlijk gewoon een kwestie van eens een keer de spullen bij elkaar zoeken.
Trustequote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:55 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
morgen misschien weer verder (of eigenlijk vandaag)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |