Ik wel. Ondanks dat hij stukken beter is dan Vista loop ik huilend terug naar OSX.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:56 schreef das_phantom het volgende:
Heb jij uberhaupt ooit met win7 gewerkt?
Een jaar lang. Het is best te doen hoor, maar sinds augustus weet ik dat het nog zoveel beter kanquote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:56 schreef das_phantom het volgende:
Heb jij uberhaupt ooit met win7 gewerkt?
Dat lijkt me waarschijnlijker.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 16:47 schreef Wootism het volgende:
maar geniet gewoon van het perfectionisme simplisme van het systeem.
oe, dan zal je wel in een verschrikkelijke lelijke woning wonen, ergens in een achterbuurt met plastic tuinstoelen als meubels...quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:01 schreef bijdehand het volgende:
Als je voor design wil betalen moet je dat doen, ik doe dat nooit
Ja en als je mazzel hebt kun je 'm over een maand of drie hier in Nederland gaan kopen dusquote:Op woensdag 2 maart 2011 10:50 schreef Sealnova het volgende:
Wat een faalbaas vandaag wordt de nieuwe iPad geïntroduceerd
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 16:47 schreef Wootism het volgende:
[..]
maar geniet gewoon van het perfectionisme Simplisme van het systeem.
Het simplisme komt voort uit het perfectionisme. Apple laat zien dat een OS er in eerste instantie doodsimpel uit kan zien, maar toch doeltreffend is. En dat Apple's gemaakt zijn voor mensen die niet veel eisen van hun computer is natuurlijk bullshit.... Onderbouw dat maar eensquote:Op woensdag 2 maart 2011 08:49 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Dat lijkt me waarschijnlijker.
Apple is handig als je niet veel gaat eisen van je computer en je een stabiel systeempje wil hebben waar alles voorgebakken in zit. Dat is wel waar ik hem voor heb want ik wil thuis niet bezig zijn met updates en weet ik veel. Voor het werk toch liever een pc.
Dat een oplader voor de macbook tachtig euro kost vind ik al bijna schandalig.
Daarmee bedoelde ik dat 'het moet werken en verder niks', er zijn ook mensen die echt elk puntje van hun computer willen kunnen aanpassen en modificeren, sommige mensen zoeken dat niet en die voelen zich thuis op een mac.quote:Op woensdag 2 maart 2011 12:23 schreef Wootism het volgende:
[..]
[..]
Het simplisme komt voort uit het perfectionisme. Apple laat zien dat een OS er in eerste instantie doodsimpel uit kan zien, maar toch doeltreffend is. En dat Apple's gemaakt zijn voor mensen die niet veel eisen van hun computer is natuurlijk bullshit.... Onderbouw dat maar eens
Ik heb al mijn Windows-pc's zelf gebouwd omdat ik ook alles zelf in de hand wilde hebben. Maar aangezien Apple's gewoon goede hardware hebben kan ik mij niks beters wensen eigenlijk.quote:Op woensdag 2 maart 2011 12:24 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Daarmee bedoelde ik dat 'het moet werken en verder niks', er zijn ook mensen die echt elk puntje van hun computer willen kunnen aanpassen en modificeren, sommige mensen zoeken dat niet en die voelen zich thuis op een mac.
Die ligt ook zeker niet in ieders handbereik. En wat jij zegt is voor mij ook de reden dat ik thuis een macbook gebruik, ik heb in mijn vrije tijd geen zin om bezig te zijn met het onderhoud van mijn computer.quote:Op woensdag 2 maart 2011 12:32 schreef Wootism het volgende:
[..]
Ik heb al mijn Windows-pc's zelf gebouwd omdat ik ook alles zelf in de hand wilde hebben. Maar aangezien Apple's gewoon goede hardware hebben kan ik mij niks beters wensen eigenlijk.
En als je echt dingen wil aanpassen heb je altijd nog de Mac Pro.
Maar waarvoor gebruik je een Pc dan?quote:Op woensdag 2 maart 2011 12:34 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Die ligt ook zeker niet in ieders handbereik. En wat jij zegt is voor mij ook de reden dat ik thuis een macbook gebruik, ik heb in mijn vrije tijd geen zin om bezig te zijn met het onderhoud van mijn computer.
De software die ik nodig heb is er alleen voor Windows, en ik weet dat ik met Bootcamp en Q ook Windows-software kan draaien op een mac maar het was voordeliger om het op een pc te doen, iets waar ik achteraf heel blij mee ben omdat ik door dat vele Windows-gebruik handig ben met beide systemen. En mijn laptop is al op leeftijd dus veel programma's tegelijk draaien ging niet echt soepel meer.quote:Op woensdag 2 maart 2011 12:35 schreef Wootism het volgende:
[..]
Maar waarvoor gebruik je een Pc dan?
quote:Op zondag 17 januari 2010 09:47 schreef kadeya het volgende:
Ik begrijp niet dat hier nog Apple gebruikers zichzelf verdedigen.
Stel je rijdt rond in een Porsche en er komt bij het stoplicht een opgevoerde Suzuki Alto naast je staan met wat accessoires, zoals spoiler, chrome wieldoppen, flex kleurtje en neon verlichting. Het raampje gaat open en het petgozertje roept: "HEE MIJN AUTO IS BETER". Dan ga je toch ook niet het raampje open doen en een discussie aan. Nee dan kijk je zo:
Je eerste twee zinnen waren correct; daarna ga je de fout in. Toch jammer dat je je innerlijke haat voor Apple niet kan onderdrukken.quote:Op woensdag 2 maart 2011 15:12 schreef pipojansen het volgende:
dat heen en weer gezeik altijd over apples en pc's en shit en meuk en zo en zus. gebruik lekker wat je graag wenst te gebruiken en klaar. laatst zat ik te zoeken naar wat kabeltjes in zo'n grote zaak waar ik even de naam niet van wens te noemen, opeens kom je op zo'n leuk in mekaar geknutselde omgeving waar alleen apples stonden. ik was met iemand en die wees naar een stand met kabels en ik zei nee das alleen voor apple-paupers. er stonden daar wat jongetjes achter een ipad of ipod of whatever die meuk heet te stuntelen. en ze keken echt alsof je in een kerk vloekte. als blikken konden doden, dan was het daar wel gebeurd. flikker toch op met je meuk man. alsof het mij wat boeit wat iets is.
Als ik daar zou staan en er komt 1 of andere stoere homo langs die mij een 'apple pauper' noemt dan had ik je ook wel even twijfelend aangekeken ja.quote:Op woensdag 2 maart 2011 15:12 schreef pipojansen het volgende:
ik zei nee das alleen voor apple-paupers
quote:Op woensdag 2 maart 2011 16:15 schreef pipojansen het volgende:
innerlijke haat voor apple
die heb ik niet.
wel heb ik een hekel aan mensen zodra ze zich kost wat het kost in een hokje wensen te plaatsen.
daarnaast, de gast met wie ik was heeft ook een apple. was meer een grap naar hem toe.
ik weet dat het allemaal heel gevoelig ligt. als ik een ferrari zou hebben en daar flink voor betaald heb en er komt zo'n pc-pauper met dittes en dattes stoer doen dan zou ik 'm ook willen wurgen. is logisch, is menselijk. mensen met een apple hebben ook gevoel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |