Ok dus gewoon de plaat waar de toeter als het ware achter zit ? En wat zou ik hieraan moeten doen toch even langs een garage ..? Heb geen verstand verder van autos dus vandaarquote:Op zondag 27 februari 2011 23:46 schreef Sounddragon het volgende:
Waarschijnlijk de schakelaar in je stuur. morgen even de stekkertjes van de claxon lostrekken, die zit meestal net achter je grille, dan kun je iig gewoon rijden, en dan hoef je niet elke keer je accu los te gooien
Nee was echt de toeter die afging, het was geen regelmatig geluid maar het ene moment heel lang de toeter en dan 5 seconden niks dan heel snel achter elkaar maar heel onvoorspelbaar geen patroon oid.quote:Op zondag 27 februari 2011 23:49 schreef Erasmo het volgende:
Is dat niet gewoon het alarm wat afging?
Je kunt hem even lostrekken, kijk wel uit met airbags, die kun je soms niet zomaar lostrekken en het doet au als hij afgaatquote:Op zondag 27 februari 2011 23:56 schreef Vixxen het volgende:
[..]
Ok dus gewoon de plaat waar de toeter als het ware achter zit ? En wat zou ik hieraan moeten doen toch even langs een garage ..? Heb geen verstand verder van autos dus vandaar
geen idee .... Ik laat ze er morgen in de garage gewoon naar kijken vrees dat ik t zelf niet kanquote:Op maandag 28 februari 2011 00:20 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Misschien kapotte schakelaar? Die in je stuur.
Als je de accu weer aansluit hoor je toch vanzelf waar het ding zich bevindt ??quote:Op maandag 28 februari 2011 00:53 schreef Vixxen het volgende:
hmm kan zo snel niet vinden waar ik dat ding zou moeten vinden misschien in mn auto boekje...? Betreft een Jeep cherokee mocht dat helpenZit t achter het stuur of achter de grille voorop de auto ?
YW, succes ermeequote:
of relaiquote:Op maandag 28 februari 2011 00:20 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Misschien kapotte schakelaar? Die in je stuur.
In Italië zijn ook alle claxons permanent doorgelust geloof ik.. daar drukken ze op het stuur om even op te houden met toeteren als ze naar elkaar schreeuwen vanuit het raampjequote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |