Klopt, deze heb ik ook een keer aan gort gereden. De station schijnt hier geen last van te hebben....quote:Op maandag 28 februari 2011 15:15 schreef Benelli het volgende:
Let bij een Baleno op de versnellingsbak (als het om de 1.6 versie gaat)veel voorkomend probleempje. Heb zelf een Baleno station 1.6, voor de rest heerlijke auto!
De station heeft er wel degelijk last van, precies zelfde bak als het goed is. Heb in mijn 1.6 nu ook een gereviseerde versnellingsbak hangen. Verschil zit m in de uitvoering van de motor, 1.6 of 1.8. Wat ik heb begrepen hebben de 1.8 versies sterkere bakken.quote:Op maandag 28 februari 2011 15:33 schreef attamottamotta het volgende:
[..]
Klopt, deze heb ik ook een keer aan gort gereden. De station schijnt hier geen last van te hebben....
Bak geart idd een beetje, deze is een keer door een monteur uit elkaar gehaald.quote:Op maandag 28 februari 2011 15:15 schreef Benelli het volgende:
Let bij een Baleno op de versnellingsbak (als het om de 1.6 versie gaat)veel voorkomend probleempje. Heb zelf een Baleno station 1.6, voor de rest heerlijke auto!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |