Ik en mijn boi ragboer (BAAS

) besloten rond 8 uur te meeten op Utrecht Centraal. Vanaf daar gingen wij richting het Neude waar wij een biertje gingen knallen, even later gingen wij nog een biertje knallen in een ander cafétje.
Rond 9 uur gingen wij richting de Stairway (kuttent

) waar de autisten al buiten stonden te genieten van de sigaret. (Er waren maar 2 of 3 mensen die niet rookten, waarvan 1 neger).
Buiten stonden daar verschillende mensen, waaronder 2 chickies, waar er nog 2 bijkwamen.
Dragems ging rond een uur of half 10 alweer weg, hij moest de volgende ochtend gaan larpen.
Even later kwam Jamai een optreden geven. Hij zong onder andere zijn klassieker "Step Right Up", maar helaas moest hij na een kwartier een belletje maken met ONZ Radio. Daarna was hij niet meer teruggevonden. Hopelijk leeft hij nog.
Het bier werd alsmaar door getankt, ik heb 2 biertjes weten te hosselen. Ik heb geen idee wie ze betaald had. Ha.
Rond een uur of 00:00 ging ik richting me osso. Ik moet mijn straatreputatie hoog houden.
Ik vond het erg leuk omdat er erg veel verschillende onderwerpen aan bod kwamen. Graseter had bijvoorbeeld net een nieuwe knikkerbaan, dragems had het vaak over larpen en Monopoly had het vaak over zijn zeer zeldzame vorm van autisme. Verder hadden we allemaal een gezamenlijke interesse in cijfers en dergelijke.
De vrouwen hadden het ook over het uiterlijk van driepink, de tepels van Mono en het volwassen lichaam van Robdriessen.
Huppelmuts moest om de 10 minuten met haar zoontje bellen, hij miste haar verschrikkelijk. Knetter moest af en toe naar de kapper omdat haar korte en pittige kapsel snel aangroeide.
Dat was het wel.