Ja kloptquote:Op zaterdag 26 februari 2011 23:52 schreef deadly_kiss het volgende:
is dat deze wii active?
[ afbeelding ]
Nee hoor ik heb al een bod van 215 euro voor 220 euro plus de verzendkosten van 5 euro via DHL is die verkocht.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 23:56 schreef PetervdK het volgende:
Gaan we weer. Volgens mij is 200 het hoogste bod en wel van mij, zie 3 posts hierboven....
Zie daarna geen ander bod, dus.....
Njah, het hoogste bod in dit topic was misschien wel van jou maar dat is ook niet alleszeggend natuurlijk... Ik bied zelf ook dingen op meerdere plekken aan en dan heb je nog de priveberichtjes.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 23:56 schreef PetervdK het volgende:
Gaan we weer. Volgens mij is 200 het hoogste bod en wel van mij, zie 3 posts hierboven....
Zie daarna geen ander bod, dus.....
Nee hoor ik kreeg dergelijk een PM-bericht iemand bied nu al 220 euro.quote:Op woensdag 2 maart 2011 13:05 schreef deadly_kiss het volgende:
Misschien verzint hij die prijs wel in de hoop dat iemand meer geeft :p veel te hoge prijs als je het mij vraagt voor 2e hands met vervallen garantie.
225 euro inclusief verzendkosten en het is verkocht.quote:Op woensdag 2 maart 2011 22:35 schreef PetervdK het volgende:
Tja, heb het al vaker aangegeven: op oncontroleerbare boden ga ik niet overbieden. Er klagen steeds meer mensen over dat spookbiedingen via PM gruwelijk irritant zijn en eigenlijk zou moeten worden uitgebannen. Wat is er op tegen om je bod gewoon in het topic te zetten?
Veel succes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |