Ik denk dat ze ook zonder werknemers als jij kunnen inderdaad.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 16:49 schreef Red_85 het volgende:
Belachelijke regeling. Vrij is vrij. Als je chef echt zo is zou ik wat anders zoeken.
Waarom? Ik heb toch gewoon afgesproken om op bepaalde tijden te gaan werken? Dat zij een vergadering plannen búiten deze uren is niet mijn probleem, lijkt me. Ik neem aan dat dit gewoon uitbetaald wordt als overuren?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:26 schreef karr-1 het volgende:
Ja het kan volgens mij wel, mits met mate. Een wekelijkse verplichte vergadering zou te ver gaan, maar bv maandelijks kan wel.
Ligt maar net aan de CAO, bij ons is opgenomen dat de werkgever 2 of 3 vergaderingen per jaar buiten werktijden om mag plannen die hij niet hoeft uit te betalen.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:31 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Waarom? Ik heb toch gewoon afgesproken om op bepaalde tijden te gaan werken? Dat zij een vergadering plannen búiten deze uren is niet mijn probleem, lijkt me. Ik neem aan dat dit gewoon uitbetaald wordt als overuren?
Wel eens in je opgekomen dat sommige bedrijven nogal lastig om onder werktijd een vergadering te plannen?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:56 schreef BeffJeck het volgende:
bullshit, dat is gewoon belangrijk doen om het belangrijk doen. kortom een slechte manager. Hij weet niet te plannen.
vergadering is werktijd! Dit hoort bij de werkzaamheden. Wanneer een bedrijf dit niet snapt dan heeft het vergaderen weinig waarde.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:57 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Wel eens in je opgekomen dat sommige bedrijven nogal lastig om onder werktijd een vergadering te plannen?
Maar natuurlijk, dat is wel een voorwaarde. Ik wil best komen werken buiten normale kantooruren als dat nodig is, maar dan schrijf ik daar wel de overuren voor.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:31 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Waarom? Ik heb toch gewoon afgesproken om op bepaalde tijden te gaan werken? Dat zij een vergadering plannen búiten deze uren is niet mijn probleem, lijkt me. Ik neem aan dat dit gewoon uitbetaald wordt als overuren?
Sommige winkels kunnen moeilijk hun deuren dichtgooien zodat ze even kunnen gaan vergaderen. Werkzaamheden kunnen ook doorgaan na 5 uur hoor.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 19:22 schreef BeffJeck het volgende:
[..]
vergadering is werktijd! Dit hoort bij de werkzaamheden. Wanneer een bedrijf dit niet snapt dan heeft het vergaderen weinig waarde.
kleine winkels, met 4 man personeel ofzo vergaderen niet. Grote winkels vergaderen gewoon overdag. Ze laten een partimers opdraven om de werkzaamheden over te nemen.Of mensen van een andere afdeling nemen het even over.quote:Op zondag 27 februari 2011 01:02 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Sommige winkels kunnen moeilijk hun deuren dichtgooien zodat ze even kunnen gaan vergaderen. Werkzaamheden kunnen ook doorgaan na 5 uur hoor.
Artikel B2.1 Definitie arbeidsduurquote:Op zaterdag 26 februari 2011 16:20 schreef wc-eend het volgende:
Hoi allemaal,
Ik zat laatst met mijn teamleider te praten en die gaf aan dat ze verplicht naar vergaderingen moest komen op vrije dagen en zelfs vakantiedagen...
Volgens mij mag een werkgever dit toch niet zomaar? Of wel? Volgens mij zat er een beperking in het aantal verplichte bijeenkomsten per jaar en wat als je vakantie hebt?
Ik kan het in onze CAO niet terugvinden (kan zijn dat ik verkeerd kijk), misschien dat andere mensen iets ervan af weten?
Momenteel gebruiken we de CAO VVT 2008-2010 (Gezondheidszorg)
Ben ook wel benieuwd hoe zoiets zou aflopen. Een tegemoetkoming in de kosten vind ik best reeël.quote:Op zondag 27 februari 2011 10:02 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Mensen met twee parttime banen kunnen nooit worden verplicht bij hun ene baan vrij te nemen om voor de andere te kunnen vergaderen. Ik ken ook iemand die met haar werkgever in de clinch ligt om precies dit soort verplichte vergaderingen. Werknemer stelt zich op het standpunt dat de wergever de kosten voor extra kinderopvang moet betalen als zij op haar vrije dag verplicht wordt te vergaderen. Haar werkgever is het daar niet mee eens. Ik ben heel benieuwd hoe dat af gaat lopen.
Even vanaf je wintersport naar huis vliegen om een vergadering bij te wonen?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 16:20 schreef wc-eend het volgende:
Hoi allemaal,
Ik zat laatst met mijn teamleider te praten en die gaf aan dat ze verplicht naar vergaderingen moest komen op vrije dagen en zelfs vakantiedagen...
Met de kippenhokken in de gezondheidszorg gaat dat alleen moeilijk op om niets te zeggen.quote:Op zondag 27 februari 2011 12:01 schreef BeffJeck het volgende:
je zou maar op je vrije dag moeten vergaderen. Ik zou gewoon mijn mond houden en hopen dat alles zo snel mogelijk voorbij was. Dus de werkgever heeft niets aan mij!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |