Die plaatjes vond ik af en toe nog wel grappig en het klopt ook wel dat de huidige GTST niet veel soeps is, maar ergerde me wel enorm aan het eeuwige gelul over de dvd-boxen en de vroegere verhaallijnen. 11 van de 13 pagina's gaan daar over.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 17:22 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Inderdaad, met hun ge-ni-a-le [ afbeelding ] - plaatjes.
Not. Niet grappig.
Postte daarom daar ook niet mee, iedereen daar vindt de huidige GTST maar verdomd slecht allemaal, maar toch blijven ze kijken en zeiken.
Precies, er werd tijdens de uitzendingen op tv nog amper in dat topic gepost en weinig van het huidige verhaal besproken waardoor je twee kampen in een topic krijgt, zonde.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:37 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Die plaatjes vond ik af en toe nog wel grappig en het klopt ook wel dat de huidige GTST niet veel soeps is, maar ergerde me wel enorm aan het eeuwige gelul over de dvd-boxen en de vroegere verhaallijnen. 11 van de 13 pagina's gaan daar over.
Dit moet gewoon een lekker actueel "live" topic worden. Een verwijzing naar "vroegah" is echt niet erg, maar het moet niet de overhand krijgen.
Het topic is nu al bijna vol. Hoezo provoceren?quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:37 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Die plaatjes vond ik af en toe nog wel grappig en het klopt ook wel dat de huidige GTST niet veel soeps is, maar ergerde me wel enorm aan het eeuwige gelul over de dvd-boxen en de vroegere verhaallijnen. 11 van de 13 pagina's gaan daar over.
Dit moet gewoon een lekker actueel "live" topic worden. Een verwijzing naar "vroegah" is echt niet erg, maar het moet niet de overhand krijgen.
Lekker laten gaan. Heb liever een leuke actuele reeks i.p.v. het 48736ste deel van de dvd-boxen Oude Tijden Goede Tijden.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:54 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Het topic is nu al bijna vol. Hoezo provoceren?
Ja die van seizoen 5 was beterquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:02 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Wat een kutleader tegenwoordig he...
![]()
Jack gaat binnenkort weg. Sjors en Lorena huisgenootjes ... lijkt me niet zo'n goed idee.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:08 schreef LaLouchi het volgende:
Is het nou de bedoeling dat Sjors bij Jack en Lorena blijft wonen..?
Zozo..... die Lorena op de playboy-tour.quote:
Heerlijkquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:10 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Zozo..... die Lorena op de playboy-tour.
Lorena heeft hem niet meer nodig. Naar het schijnt heeft ze nu zelf poen zat.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:05 schreef Scarface88 het volgende:
Lorena en Jack pas een dag samen en nu alweer ruzie
Nee precies. Dat wordt nooit watquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:10 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Jack gaat binnenkort weg. Sjors en Lorena huisgenootjes ... lijkt me niet zo'n goed idee.
Bouwhuisperikelen...quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:21 schreef PicoMMP het volgende:
Ludo al gesignaleerd of nog steeds het Bouwhuis-gezeik?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |