Klopt, tot vervelens toe.quote:Op maandag 5 november 2012 20:52 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja, die aflevering waren er alleen maar scenes over die verhaallijnen
Gaatjes prikken in een condoom was niet voldoende?quote:Op maandag 5 november 2012 20:53 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Moet een manier zijn qua script om Mike in een strategische positie te brengen om de boel te belazeren.
Je moet nooit op één paard wedden.quote:Op maandag 5 november 2012 20:56 schreef Clemanyana het volgende:
[..]
Gaatjes prikken in een condoom was niet voldoende?
wij allemaal, gnagnagna...quote:Op maandag 5 november 2012 21:09 schreef LaLouchi het volgende:
Ik denk dat Mike binnekort zijn borst nat mag maken voor schoonpapa Ludodat hoop ik althans.
Mike belt Sjors... , krijgt de voicemail, en zegt: eigenlijk mag ik je niet bellen...quote:Op maandag 5 november 2012 21:28 schreef Clemanyana het volgende:
Anton's stem op haar voicemail? Heb ik iets gemist?
Wat mij betreft mogen ze compleet uit de serie verdwijnen. Net als de familie Huygens voegt ook deze familie totaal niks toe aan de serie.quote:Op maandag 5 november 2012 21:00 schreef ThunderBitch het volgende:
Zou de familie Bouwhuis er tijdelijk uit gaan? Dat gezeur over een trip om de relaties onderling te verbeteren; ik moet zeggen dat het wel een hele dure manier is.
Nouja, ik heb best wel van ze genoten op momenten. Vond het wel een leuke aanvulling.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:07 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Wat mij betreft mogen ze compleet uit de serie verdwijnen. Net als de familie Huygens voegt ook deze familie totaal niks toe aan de serie.
Dat vond ik in het begin van de familie Huygens ook. Maar het begint allemaal zo langdradig en voorspelbaar te worden.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:44 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Nouja, ik heb best wel van ze genoten op momenten. Vond het wel een leuke aanvulling.
Dat vind ik ook. Begint een beetje 'oud' te worden.quote:Op dinsdag 6 november 2012 16:37 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat vond ik in het begin van de familie Huygens ook. Maar het begint allemaal zo langdradig en voorspelbaar te worden.
Wordt een tijd dat Mike eens goed bij zijn kladden gepakt wordt. Wat een zak.quote:Op maandag 5 november 2012 21:09 schreef LaLouchi het volgende:
Ik denk dat Mike binnekort zijn borst nat mag maken voor schoonpapa Ludodat hoop ik althans.
Ja hoop echt dat het de evil Ludo weer tevoorschijn tovertquote:Op dinsdag 6 november 2012 19:56 schreef vencodark het volgende:
[..]
Wordt een tijd dat Mike eens goed bij zijn kladden gepakt wordt. Wat een zak.
Is Lorena nu de vriendin van Jack?quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:08 schreef Scarface88 het volgende:
Lekker hoor Lorena met die roze bikini
Niet lang meer. Jack gaat op wereldreisquote:Op dinsdag 6 november 2012 20:10 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Is Lorena nu de vriendin van Jack?
Al bijna 2 jaar.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:10 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Is Lorena nu de vriendin van Jack?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |