Ik zou als ik jou was de gegevens even goed censureren, ik kan alles zo opnoemen.quote:
Ja van mij mag je , hij heeft mij opgelicht dusjaquote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:33 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Ik zou als ik jou was de gegevens even goed censureren, ik kan alles zo opnoemen.
Waarom geen aangifte doen?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:05 schreef Maart85 het volgende:
Is er een mogelijkheid (of iemand?) die mij hiermee kan helpen om zijn officiele (NAW)gegevens te achterhalen?
Dat heb ik de afgelopen jaren al honderden keren gedaan en dat is altijd goed gegaan. Zowel opsturen en daarna geld ontvangen, als geld storten en dan een pakket ontvangen. Het lijkt ook alleen mis te gaan met telefoons, mp3-spelers en andere (kleine) electronica.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:21 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Tja, het is onvoorstelbaar dan er anno 2011 nog steeds mensen zomaar geld naar een wildvreemde sturen.
Je hebt gelijk.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:31 schreef Swindler het volgende:
[..]
Heb je bewijs dat het niet zo is?
Niet als het daadwerkelijk om oplichting gaat inderdaad!quote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:41 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Je hebt gelijk.
In feite hoeft er ook niet zo spastisch gedaan te worden over zulke gegevens natuurlijk.
Anders ook niet.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:45 schreef Swindler het volgende:
[..]
Niet als het daadwerkelijk om oplichting gaat inderdaad!
Welke bank is dat als ik vragen mag?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 16:48 schreef Maart85 het volgende:
Zojuist contact gehad met de bank. Over 3 weken heb ik de gegevens per post! Zal ik hem eens eens een stevig bezoekje gaan brengen!
Dan weet je dat nu. Volgens Nederlandse banken is dat technisch ondoenlijk. Dat terwijl de Postbank het wel kan en andere landen dit en ook aanverwante zaken m.b.t. automatische incasso veel beter dichtgetimmerd hebben.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:28 schreef Maart85 het volgende:
Wat ik overigens ook raar vind, dat de voor/achternaam helemaal niet hoeft overeen te komen met het rekeningnummer. Was altijd in de veronderstelling dat dit moest kloppen, maar dat is dus helemaal niet zo.
Je kan gewoon piet frits karel naar een willekeurig geldig rekeningnummer overmaken, en dat werkt blijkbaar. Nooit geweten!
quote:Op vrijdag 25 februari 2011 17:34 schreef Inverted_World het volgende:
TVP voor het stevige bezoekje.
Kattenvanger met bijstandsuitkering schat ik...quote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:05 schreef Maart85 het volgende:
Ik ben in het bezit van een ABN AMRO rekeningnummer en (fictieve?) naam van de oplichter.
Het is nu al bijna 2 weken geleden en geen telefoon en geen geld terug
18C zo te zienquote:Op vrijdag 25 februari 2011 19:08 schreef Sessy het volgende:
(Overigens zou ik de gegevens even wat beter uitvegen Swindler, ik kan het adres (zonder huisnummer) namelijk lezen. (R'dam, feyenoord, waar anders.)
Terugvorderen is niet zo'n probleemquote:
Eh? Ik doe het wel vaker en heb er nooit problemen mee.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 20:27 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Terugvorderen is niet zo'n probleem
Het terug krijgen wel.
En hoe doe je dit dan? Met een vriendelijke brief? Via de rechter?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 20:31 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Eh? Ik doe het wel vaker en heb er nooit problemen mee.
Terugvorderen is niet gelijk aan terug krijgen.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 20:31 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Eh? Ik doe het wel vaker en heb er nooit problemen mee.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |