Ik denk dat ze sowieso de schaamte al voorbij zijn. Het enige dat telt is de centjesquote:Op maandag 21 februari 2011 21:29 schreef Copycat het volgende:
[..]
En zichzelf als makers zo te kakken zetten? Geloof ik niet.
Precies, de streamlock maakt 't panisch. Verder hoeft er niet veel aan de hand te zijn. Er is niet voor niks al zo vaak gedrukt voor Sofia's geheim. Iedereen dacht 't.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:35 schreef Susi het volgende:
Wat een kansloze actie van die Alphons zeg. Als het zo was geweest als wat hij beweert, had je dat niet nodig gehad om dat via twitter bekend te maken en had Cynthia al lang met haar hoofd op het hakblok gelegen.
Moeilijk he alphons, een DM berichtje sturenquote:
dat zeg ik steeds, ook in stream verslag had ik dat neergezetquote:Op maandag 21 februari 2011 21:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
In de live-uitzending hebben ze 't er toch over gehad?
Omdat we het toch al hadden gehoord.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:33 schreef boarn het volgende:
Waarom mogen wij dit zien eigenlijk? Ze helpen hier nu toch hun hele programma mee omzeep. Verbaast me echt dat ze dit niet locken.
en dan wil ie zeker de missie om te gaan vertellen dat ze de stekker eruit trekken? En dat er helemaal niemand op Schiphol stond te wachtenquote:Op maandag 21 februari 2011 21:35 schreef itsme het volgende:
Ha Jurien wilde er in met een missie., Nou gaat nu niet meer gebeuren Jurien. Ze hebben jou gewoon de schuld gegeven.Stelletje schoften ook.
Guido vertelde gister dat hij weleens een film van haar heeft gezien, en maakte excuses aan zn moederquote:Op maandag 21 februari 2011 21:35 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik heb Jurien ook al een keer tegen Sofia zelf horen zeggen dat hij haar kent, dat hij haar een keer bij Spuiten&Slikken heeft gezien.
quote:Op maandag 21 februari 2011 21:36 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Moeilijk he alphons, een DM berichtje sturen.
maar waarom dan die streamlockquote:Op maandag 21 februari 2011 21:36 schreef Toverheks het volgende:
[..]
dat zeg ik steeds, ook in stream verslag had ik dat neergezet
Ja, maar het hele verhaal was net anders en nu wordt imo Jurien er met de niet aanwezige haren bijgesleept. Gemakkelijke zondebok want weg.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
In de live-uitzending hebben ze 't er toch over gehad?
ER Was een stroomstoringquote:Op maandag 21 februari 2011 21:36 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
maar waarom dan die streamlock
quote:Op maandag 21 februari 2011 21:36 schreef Darklight het volgende:
[..]
Guido vertelde gister dat hij weleens een film van haar heeft gezien, en maakte excuses aan zn moeder
denk eerder dat Gerard te loslippig was en over begeleider etc.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:36 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
maar waarom dan die streamlock
Hier kun je Valerio twitterenquote:
Omdat Sofietje uit haar plaat ging en het een kutprogramma noemde en dat ze leugens verspreidden.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:36 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
maar waarom dan die streamlock
quote:
LOLquote:Op maandag 21 februari 2011 21:37 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Kan ie beter voor iets anders excuses maken, als hij dat al een goede reden vindt.
Yep, klopt. Hij vroeg zelf rechtstreeks of ze pornoster was. En ze ontkende keihard. En ik geloof best dat Jurien het doorgegevev heeft aan Cynthia.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:35 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik heb Jurien ook al een keer tegen Sofia zelf horen zeggen dat hij haar kent, dat hij haar een keer bij Spuiten&Slikken heeft gezien.
Welke centjes? Niemand dokt voor de streams en heeft een hekel aan reclames.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:35 schreef Pearlbitch het volgende:
Ik denk dat ze sowieso de schaamte al voorbij zijn. Het enige dat telt is de centjes
Wou net zeggen, als ik daar had gezeten had ik haar ook 100% herkend.quote:Op maandag 21 februari 2011 21:37 schreef Chanel5 het volgende:
Jurien heeft geen schuld, Gerard heeft geen schuld!
Dat Jurien Sofia kende is toch niet zo gek? Pornoactrice en ook in Spuiten en Slikken geweest?
Gewoon toeval.
Die begeleider heeft schuld klaar.
Ze ontkende toch dat dat haar geheim was? En dat klopt dan wel...quote:Op maandag 21 februari 2011 21:38 schreef Day het volgende:
[..]
Yep, klopt. Hij vroeg zelf rechtstreeks of ze pornoster was. En ze ontkende keihard. En ik geloof best dat Jurien hetbdoorgegeven heeft aan Cynthia.
Het is me het stelletje welquote:Op maandag 21 februari 2011 21:35 schreef itsme het volgende:
Ha Jurien wilde er in met een missie., Nou gaat nu niet meer gebeuren Jurien. Ze hebben jou gewoon de schuld gegeven.Stelletje schoften ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |