Marktplaatsquote:Op zondag 20 februari 2011 16:33 schreef PeuRac het volgende:
Heeft iemand trouwens enig idee waar je goedkoop verhuis/opberg dozen kan kopen?
Bus valt mee, afdekplastic gesloopt van interieurverlichting..quote:
Ik las official Porno videoquote:
quote:
Epic is epicquote:
quote:
Ik heb ruim 15 jaar die "busreisjes" gemaakt. Trek je dat gezeik niet aan,de bestuurder is sowieso altijd de lul. Of het nu goed of slecht gaatquote:Op zondag 20 februari 2011 16:53 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Bus valt mee, afdekplastic gesloopt van interieurverlichting..
Maar ik trek me al dat geroep en geschreeuw teveel aan..
Ik was een schele dwerg die niet kon remmen, en ook niet wist waar het gaspedaal zat
Dat was nog de minst erge..
Ik kan er ook niets aan doen dat we in colonne moesten en onder politiebegeleiding, dan gaan we nou eenmaal geen 100..
Ik was lomp en onbeschoftquote:Op zondag 20 februari 2011 16:57 schreef YipYip het volgende:
[..]
Ik heb ruim 15 jaar die "busreisjes" gemaakt. Trek je dat gezeik niet aan,de bestuurder is sowieso altijd de lul. Of het nu goed of slecht gaat
Neuh, ik heb een stukje mee zitten kijken, hoera voor Digitenne in de bus met Eredivisie Livequote:Op zondag 20 februari 2011 17:00 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Je hebt toch niet gevraagd of ze het leuk gehad hebben he?
quote:
Ik bén scheef!quote:Op zondag 20 februari 2011 17:02 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Zeg, jij gaat de laatste tijd veel te vaak over de scheef met je posts.
Het zijn maar woordenquote:
In nog best lastigquote:
quote:Op zondag 20 februari 2011 17:03 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Ik bén scheef!
Jij bedoelde vast schreef?
En dat valt reuze mee![]()
Ze hadden gelijkquote:
Was je vergeten dat ABO faantje in z'n bus te hangen?quote:Op zondag 20 februari 2011 17:03 schreef YipYip het volgende:
[..]
Het zijn maar woordenWees blij dat ze je verder met rust hebben gelaten
Ja, ik moest daar wel om lachen, al zou ik het willen kan ik nog nieteens onbeschoft zijnquote:Op zondag 20 februari 2011 17:03 schreef YipYip het volgende:
[..]
Het zijn maar woordenWees blij dat ze je verder met rust hebben gelaten
Valt mee, de bus die ik het meeste heb kunnen de stoelen helemaal plat bijnaquote:
Bij de NS zetten ze de kachels expres hoog...worden ze slaperig vanquote:Op zondag 20 februari 2011 17:04 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Ja, ik moest daar wel om lachen, al zou ik het willen kan ik nog nieteens onbeschoft zijn![]()
Tjah, als ze 3 keer zeiken dat de kachel niet goed staat kun je het vergeten, dan blijft ie in de laatste stand staan..
Ik dus ookquote:Op zondag 20 februari 2011 17:05 schreef YipYip het volgende:
[..]
Bij de NS zetten ze de kachels expres hoog...worden ze slaperig van
Brievenbusquote:Op zondag 20 februari 2011 17:04 schreef xFriendx het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wil deze, heb je er toevallig nog 1tje staan Peu?
Dan was hij nu niet online geweestquote:Op zondag 20 februari 2011 17:04 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Was je vergeten dat ABO faantje in z'n bus te hangen?
Pas maar op, volgende keer krijg je een schep sambalquote:
Dat jaquote:Op zondag 20 februari 2011 17:06 schreef YipYip het volgende:
[..]
Dan was hij nu niet online geweest
Dat past bij dat pittige imago natuurlijkquote:Op zondag 20 februari 2011 17:06 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Pas maar op, volgende keer krijg je een schep sambal
Drie deurs auto's zijn makkelijker, beide stoelen voorover geklapt en naar voren geschoven, dan heb je een zee van ruimte achtering. De Star(s)let van mn ex was ook handiger dan mn 155quote:Op zondag 20 februari 2011 17:04 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Als het op de achterbank van een civic coupe lukt, lukt een bus ook wel.
quote:Op zondag 20 februari 2011 17:06 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Pas maar op, volgende keer krijg je een schep sambal
Rond z'n anus of eikelquote:Op zondag 20 februari 2011 17:06 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Pas maar op, volgende keer krijg je een schep sambal
quote:
Zeg, ik heb geen nekvel genoeg daarvoor hoorquote:Op zondag 20 februari 2011 17:08 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Alsof ik daar in de buurt kom. Hou 'm aan zijn nek omhoog en schuif een lepel sambal in zijn mond, dat zal 'm leren.
Nou zee van ruimte zou ik het nou niet willen noemen in een civic coupe.quote:Op zondag 20 februari 2011 17:07 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Drie deurs auto's zijn makkelijker, beide stoelen voorover geklapt en naar voren geschoven, dan heb je een zee van ruimte achtering. De Star(s)let van mn ex was ook handiger dan mn 155
Maar je hebt wel een grote kofferbak voor al je reserve-onderdelenquote:Op zondag 20 februari 2011 17:07 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Drie deurs auto's zijn makkelijker, beide stoelen voorover geklapt en naar voren geschoven, dan heb je een zee van ruimte achtering. De Star(s)let van mn ex was ook handiger dan mn 155
Verre van, al dat hardcore tuig, 't leek wel een uitje naar Thunderdomequote:Op zondag 20 februari 2011 17:09 schreef YipYip het volgende:
[..]
Mja,echt lieverdjes zijn het niet natuurlijk
T mooiste was toch wel een busje van een promotie toer waar veel spullen in dekens ingepakt waren tijdens t transportquote:Op zondag 20 februari 2011 17:09 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Nou zee van ruimte zou ik het nou niet willen noemen in een civic coupe.
Maar het gaat wel.
525 liter, groter dan een huidge BMW 5-seriequote:Op zondag 20 februari 2011 17:10 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Maar je hebt wel een grote kofferbak voor al je reserve-onderdelen
quote:Op zondag 20 februari 2011 17:10 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Verre van, al dat hardcore tuig, 't leek wel een uitje naar Thunderdome
Toyota starsletquote:Op zondag 20 februari 2011 17:07 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Drie deurs auto's zijn makkelijker, beide stoelen voorover geklapt en naar voren geschoven, dan heb je een zee van ruimte achtering. De Star(s)let van mn ex was ook handiger dan mn 155
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |