abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 19 februari 2011 @ 21:57:40 #1
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93029585


_O-.

Slank # 1352 - Help, een nieuw topic!

De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.
Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.
Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!


Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Niet meer actief op Fok!
pi_93029604
*O* FIIIIIIPO
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  zaterdag 19 februari 2011 @ 21:58:04 #3
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93029605
Ik zoek nog even naar een plaatje voor in de OP :9.
Niet meer actief op Fok!
pi_93029617
Ik heb heul heen j6 poten dus ik ben geen tor! En zulks!!!!!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_93029628
Wijn! Drambuie! Cointreau! 43! Enzovoorts!
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  zaterdag 19 februari 2011 @ 21:58:38 #6
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_93029637
quote:
Op zaterdag 19 februari 2011 21:54 schreef Viking84 het volgende: [..] Is ze niet bij jou dan? :o.
Ze hangt naast me op de bank.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_93029638
_O- Hahahahaa
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_93029649
Even een post doen in dit potentieel legendarische topic. :+
pi_93029685
O+ Duvel en XM O+
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_93029696
quote:
10s.gif Op zaterdag 19 februari 2011 21:58 schreef conleche het volgende:
Even een post doen in dit potentieel legendarische topic. :+
Zou het?
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_93029721
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 februari 2011 21:59 schreef Merel het volgende:
O+ Duvel en XM O+
  zaterdag 19 februari 2011 @ 21:59:59 #12
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93029724
quote:
11s.gif Op zaterdag 19 februari 2011 21:59 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Zou het?
Ik denk dat het gaat tegenvallen ;(.
Niet meer actief op Fok!
  zaterdag 19 februari 2011 @ 22:00:29 #13
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_93029756
Anders gaan we vannacht simultaanzuipen en posten O+
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_93029767
Drambuie en 43 zijn heerlijk inderdaad

Ik zit aan de aperol :9
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
pi_93029813
Ik mocht de fles 43 die ik van m'n oma kreeg met Kerst niet in m'n eentje opzuipen, maar jullie zijn toch bij me? O-)
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  zaterdag 19 februari 2011 @ 22:01:58 #16
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_93029848
Apedrol is viezzz. Het smaakt naar medicijn!!!!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  zaterdag 19 februari 2011 @ 22:02:11 #17
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_93029864
43 is een van de weinige drankjes die ik volgens mij nog nooit heb gedronken. Wat is het?
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  zaterdag 19 februari 2011 @ 22:02:22 #18
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93029874
Meh, weer een afwijzing binnen (op zaterdagavond :')). Maar ze vragen me wel hen in de gaten te houden door bijv af en toe een e-mailtje te sturen, omdat ze een bedrijf in beweging zijn en er dus zomaar weer een vacature kan zijn. Schrijven ze zoiets aan iedereen of alleen aan mensen in wie ze wel iets zien? :@.
Niet meer actief op Fok!
pi_93029883
Heerlijke likeur :9 Smijt het overal in O+
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  zaterdag 19 februari 2011 @ 22:03:04 #20
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93029916
Ik heb geen alcohol in huis, dus ik stel mij hierbij beschikbaar om eea vast te leggen voor het nageslacht ^O^.
Niet meer actief op Fok!
pi_93029917
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 februari 2011 22:01 schreef XcUZ_Me het volgende:
Apedrol is viezzz. Het smaakt naar medicijn!!!!
snap wel dat je dat vindt!
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
  zaterdag 19 februari 2011 @ 22:06:46 #22
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_93030143
Gelukkig! :P
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_93031151
Hoi, ik ben er ook bij. Met wijn.

Chico, wat fijn dat het weer wat beter gaat! Het klinkt echt heel naar & eng, huuu.
Venus in pocketformaat
© loveli
  zaterdag 19 februari 2011 @ 22:25:02 #24
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_93031212
Nou tot nu toe valt het tegen hier ;(.
Niet meer actief op Fok!
pi_93031385
TS begint hè.
Venus in pocketformaat
© loveli
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')