Samen met I want to hold your hand mijn favoriete Kurt-liedjes. Toevallig allebei Beatlesliedjes.quote:
Die ook inderdaad!quote:Op woensdag 16 maart 2011 23:31 schreef Steve het volgende:
[..]
Samen met I want to hold your hand mij favoriete Kurt-liedjes. Toevallig allebei Beatlesliedjes..
Ik vermoed dat of ze weggepest worden van die school omdat ze een koppel zijn en samen naar McKinley komen, of dat het heel nasty uit gaat en Kurt alleen terug komtquote:Op woensdag 16 maart 2011 12:33 schreef AlwaysHappy het volgende:
Toffe afleveringKurt en Blaine eindelijk een koppel
Om heel eerlijk te zijn had ik het een beetje opgegeven of ze wel een koppel zouden worden...
Rachel Berry, wat een stem en mooie muziekQuinn, dikke b i t c h
Nummer van Mercedes vond ik ook erg tof eigenlijk
En de Warblers ...tja jammer dat ze er uit liggen eigenlijk. Hoe gaan ze Kurt en Blaine nu mee laten doen bij nationals?
Ik vind Kurt's stem echt vreselijk, en beide liedjes ook. Dus dat was echt niet mijn hoogtepunt van de afleveringquote:Op woensdag 16 maart 2011 23:31 schreef Steve het volgende:
[..]
Samen met I want to hold your hand mijn favoriete Kurt-liedjes. Toevallig allebei Beatlesliedjes..
Ik wil haarquote:Op donderdag 17 maart 2011 14:55 schreef MrEarcheese het volgende:
Oh, en bitchmode-Quinn is angstaanjagend.
Bitchmode Quinn had gewoon gelijk, want Finn is ook samen met haar. Jammer voor Rachel.quote:Op donderdag 17 maart 2011 14:55 schreef MrEarcheese het volgende:
Oh, en bitchmode-Quinn is angstaanjagend.
Waarom een jodenster bij Jesus is my best friend? Behoorlijke misser was dat zegquote:Op woensdag 16 maart 2011 21:43 schreef Melochan het volgende:
Kurt tijdens die 'Raise your glass' performance, bij 30:40, hoe hij dat zogenaamde glas omhoog houdt![]()
Die Jesus is my best friend vond ik ook wel leuk, zeker hoe ze die ster vormden op het eind
Jezus was toch een Jood?quote:Op donderdag 17 maart 2011 21:12 schreef Seam het volgende:
[..]
Waarom een jodenster bij Jesus is my best friend? Behoorlijke misser was dat zeg
Het jury overleg was briljant trouwens, oldskool Glee zoals ik het het liefst zie. Verder een goede aflevering, hoewel na weken nutteloze afleveringen zonder enige vorderingen binnen een kwartier bijna alle verhaallijnen worden verholpen/opgelost.
Het jodendom in het algemeen beschouwt Jezus niet echt als zijn beste vriendquote:
Jezus wat overdrevenquote:
Bij die eerste werd al gefilmt voor ze langs Glee zapten dus dat lijkt me gewoon toeval. Die tweede ziet er wel fake uit ja.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 08:19 schreef Ang3l het volgende:
Wat ik me afvraag: Waarom film je jezelf als je naar Glee kijkt?
Zo van: Nou wie weet ga ik wel gillen, laten we het maar vast filmen zodat het eventueel op youtube kan!
Of is het gewoon fake?
Aandacht, I guess.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 08:19 schreef Ang3l het volgende:
Wat ik me afvraag: Waarom film je jezelf als je naar Glee kijkt?
Zo van: Nou wie weet ga ik wel gillen, laten we het maar vast filmen zodat het eventueel op youtube kan!
Of is het gewoon fake?
Echt of nep, wat een ontzettend schattige gozer is die tweede !quote:
Niet alle Amerikanen, maar homoseksuele kussen enzo komen niet door de mainstream censuur heen.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 00:30 schreef Seam het volgende:
[..]
Jezus wat overdrevenVerschrikkelijk
Die comment:
This was one of the most important moments in e American television, and you guys celebrate it in the best way possible. There is hope for real freedom and liberty in this country.Holy shit, hoe kkbekrompen zijn Amerikanen wel niet
Die is nog 100 keer meer WTH.quote:
Nou, als ik het aan het kijken ben lopen al mn mannelijke huisgenoten weg. Soms kijken ze even een stukje mee, maar dan is het toch al snel weer over.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 13:02 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik heb laatst voor me vriendin seizoen 2 tot afl 12 gedownload.
Uiteraard moest ik verplicht mee kijken. Maar die serie valt voor een vrouwen serie best mee.
Toffe personages ook vooral leuk gedaan .
Ja, zo dacht mijn vriend er ook over.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 13:02 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik heb laatst voor me vriendin seizoen 2 tot afl 12 gedownload.
Uiteraard moest ik verplicht mee kijken. Maar die serie valt voor een vrouwen serie best mee.
Toffe personages ook vooral leuk gedaan .
Sue is dit seizoen een beetje saai ja. Veel van dezelfde humor bij haar personage en dat word nogal flauw vind ik.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 13:11 schreef Jabberwocky het volgende:
Wat ik me afvraag, als die filmpjes echt zijn, welke idioot zet in godsnaam een camera op zichzelf terwijl ie tv kijkt?![]()
Ik ben ook aan Glee begonnen omdat een vriendin me zei dat ik het perse moest kijken, maar sindsdien volg ik het zelf ook gewoon. Hoewel ik seizoen 1 wel veel beter kan waarderen dat het nieuwe seizoen, Sue was daar meer op dreef ofzo denk ik.
Nee die dikke is juist leuk hoe ze die Santana als een hulk rondslingerdequote:Op vrijdag 18 maart 2011 13:46 schreef Jabberwocky het volgende:
Jammer dat dat Chinese meisje niet meer in de serie zit trouwens, leek me wel een aanwinst. Ze had er beter bij kunnen zitten dan die walvis van Puck.
Die mensen zijn gewoon raar.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 14:54 schreef Paaskonijn het volgende:
Die filmpjes what the... en die reacties eronder.. wtf.
Jep, nu nog steeds. Volgens Santana is het geen vreemdgaan want "the plumbing is different"quote:Op vrijdag 18 maart 2011 23:08 schreef Dr.Mikey het volgende:
In deze serie hoe zit dat nu met die Britney en Santana , Ik zag dat ze seks met elkaar hadden maar ook nu die Britney met rolstoel boy gaat ?
Liever Quinn dan Finn, hij is een van de leads, maar zingen? Nee.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 00:42 schreef Seam het volgende:
Quinn zingt echt niet beter hoorDe autotune druipt daar vanaf.
Die andere blonde die domme bedoel ik Britany , Britneyquote:Op zaterdag 19 maart 2011 00:42 schreef Seam het volgende:
Quinn zingt echt niet beter hoorDe autotune druipt daar vanaf.
Brittany beter zingen dan Rachel??quote:Op zaterdag 19 maart 2011 01:07 schreef Dr.Mikey het volgende:
Die andere blonde die domme bedoel ik Britany , Britney
Ik heb haar uberhauft nog nooit horen zingenquote:Op zaterdag 19 maart 2011 01:26 schreef Steve het volgende:
[..]
Brittany beter zingen dan Rachel??.
In de Britney Spears aflevering zong ze. En in de alchohol-aflevering (Tik Tok). Maar bij beide kun je toch wel horen dat de computer daar stevig overheen is gegaan.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 12:48 schreef RaymanNL het volgende:
Ik heb haar uberhauft nog nooit horen zingenAlleen een tweede stem in een duet, en vraag me af of zij het zelf was die het zong.
Maar bij dat nummer van Ke-dollar-sign-ha hoorde dat ook natuurlijk!quote:Op zaterdag 19 maart 2011 12:55 schreef Steve het volgende:
[..]
In de Britney Spears aflevering zong ze. En in de alchohol-aflevering (Tik Tok). Maar bij beide kun je toch wel horen dat de computer daar stevig overheen is gegaan..
Ik vind Rachel meestal ook strontvervelend, maar ook al mag ik haar of niet, ze is gewoon de beste zangeresquote:Op zaterdag 19 maart 2011 00:31 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik heb net met me vriendin afl 16 gezien en vraag me nu af waarom mag die kut rachel alles zingen in de competitie als ze zoveel goeie dan wel niet betere vrouwelijke zangeressen hebben ?
Die dikke negerin en die blonde cheerleader zingen bijvoorbeeld veel beter.
Volgens mij heeft die kerel schijt aan alles.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 20:23 schreef Gleekert het volgende:
Hij produceert een hele erge leuke serie maar zijn uitstraling, ook in interviews en bij prijsuitreikingen bevalt mij persoonlijk niet echt. Don't ask me why
Het blijft grappigquote:Op zaterdag 19 maart 2011 13:03 schreef Merel het volgende:
[..]
Maar bij dat nummer van Ke-dollar-sign-ha hoorde dat ook natuurlijk!
Ze kunnen niet zingen..quote:Op maandag 21 maart 2011 04:10 schreef Dale. het volgende:
Ze kunnen allemaal niet zingen, Rachel is nog aan te horen maar de rest...
Heather Morris was oorspronkelijk alleen aangenomen om Chris Colfer het single ladies dansje aan te leren, maar ze is dus blijven hangen.quote:Op maandag 21 maart 2011 22:56 schreef clumsy_clown het volgende:
Ze kunnen prima zingen, het is onzin om het tegendeel te beweren. Er zitten hoogvliegers tussen (Rachel, Mercedes) en absolute laagvliegers als Mike en Brittany. Maar goed, die laatste zijn dan ook aangenomen op hun danstalenten. Heather Morris is niet voor niets danseres in de crew van Beyoncé geweest.
Cool.quote:Op maandag 21 maart 2011 23:37 schreef dollce het volgende:
[..]
Heather Morris was oorspronkelijk alleen aangenomen om Chris Colfer het single ladies dansje aan te leren, maar ze is dus blijven hangen.
Ik dacht even: "Toch een nieuwe aflevering vandaagquote:Op woensdag 23 maart 2011 11:06 schreef pumpkinsoup het volgende:
Ik heb gister I am number four gezien, ik vond Dianna zo leuk
Sorryquote:Op woensdag 23 maart 2011 11:12 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Ik dacht even: "Toch een nieuwe aflevering vandaag![]()
!!!!" door jou post, maar helaas, toch nog 2 weken wachten
Komt de nieuwe aflevering 12 of 19 april? Ik lees steeds wat anders overalquote:Op woensdag 23 maart 2011 11:12 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Ik dacht even: "Toch een nieuwe aflevering vandaag![]()
!!!!" door jou post, maar helaas, toch nog 2 weken wachten
12quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:39 schreef dollce het volgende:
[..]
Komt de nieuwe aflevering 12 of 19 april? Ik lees steeds wat anders overal
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 00:01 schreef Steve het volgende:
Voor Chord Overstreet-fans, misschien vinden jullie het moment vanaf ongeveer 2 minuten interessant..
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 00:01 schreef Steve het volgende:
Voor Chord Overstreet-fans, misschien vinden jullie het moment vanaf ongeveer 2 minuten interessant..
als will of als matthew?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 12:52 schreef Seam het volgende:
Volgens mij is Chord net zo hetero als Will
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 12:52 schreef Seam het volgende:
Volgens mij is Chord net zo hetero als Will
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |