abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_92876273
Natuurlijk gaat het niet over een fiets, maar ik denk dat je het een fetish noemt?
Ik heb een vriending gehad die het geweldig vond me aftetrekken (we neukten ook wel) maar heeeeeeel wat avondjes lag ik op de bank en kreeg ik een lekkere geile handjob, waar zij duidelijk ook van genoot (het was echt niet om er maar van af te wezen en niet te hoeven neuken want ze was super geil).
Het is al jaren uit met haar maar sinds die tijd heb ik altijd maar zin dat een vrouw me lekker aftrekt maar dan wordt je aangekeken of je gek bent.
Nou vraag ik me af, zijn er meer mannen die daar naar verlangen en vooral hoe denken vrouwen erover.

Ja, prachtig topic om rare commentaren op te geven, maar beheers je, dit is echt een serieuze vraag.
pi_92876593
ik zeg DOEN
pi_92876841
Ik zou m er niet af laten trekken...
Ik chill in de rimboe, ergens in een dal in het berggebied van Sichuan. Als ik niet op een stuk bamboe knauw, troll ik op Fok!
  woensdag 16 februari 2011 @ 18:37:08 #4
104871 remlof
Europees federalist
pi_92877275
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 18:32 schreef Robert_B het volgende:
Kom mensen, dit is gewoon een vraag hoor
Waarom toch kinderachtige antwoorden
Ligt misschien aan je topic titel, denk je ook niet?

Normale TT en bagger weggemikt.
pi_92878201
Een goeie handjob kan meer dan lekker zijn :)
Quinn Dexter
  woensdag 16 februari 2011 @ 19:35:25 #6
302269 noksala
Nare mensen moeten dood!
pi_92880565
TS weet je wat hoeren zijn?
Vecht voor je recht, fysiek en Mentaal. Laat je niet breken door mensen die denken dat ze iets van jou kunnen bepalen, laat je geluk niet wegnemen, laat je niet beinvloeden, Houd je eigen mening. Leven is overleven, overleven is vechten.
pi_92880599
pi_92881927
Ik weet niet waarom, maar dit klinkt niet als een fetish.. :P
Always live your life with full happiness and laughter ;)
pi_92882009
Aftrekken kan ik zelf ook, zuigen bitch!
† The 3 Kings †
pi_92884663
zelden dames die het echt kunnen, maar als je ze vind zijn ze erg.. handig..

kvind t ook wel lekker hoor als een vrouw t echt kan :P
pi_92885244
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 20:35 schreef Nieluss het volgende:
zelden dames die het echt kunnen, maar als je ze vind zijn ze erg.. handig..

kvind t ook wel lekker hoor als een vrouw t echt kan :P
Een vrouw moet gewoon aanvoelen welke handelingen jij lekker vind.
---- wie weet hier iets leuks, liefs neer te zetten, ik ben inspiratieloos ;( ---
pi_92885522
Ik had hetzelfde maar dan met gepijpt worden. Van altijd tot nooit :(
-
pi_92885750
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 20:42 schreef GeelSuperKuiken het volgende:

[..]

Een vrouw moet gewoon aanvoelen welke handelingen jij lekker vind.
ja dat is zo, meesten beginnen er gewoon domweg aan te trekken en het gek vinden dat je na 3 uur nog niet komt (bij wijze van :P)
pi_92890944
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 20:49 schreef Nieluss het volgende:

[..]

ja dat is zo, meesten beginnen er gewoon domweg aan te trekken en het gek vinden dat je na 3 uur nog niet komt (bij wijze van :P)
hahah _O-
ja :')
---- wie weet hier iets leuks, liefs neer te zetten, ik ben inspiratieloos ;( ---
pi_92891349
Ik vind het wel relaxt als ik gewoon op de bank zit, filmpie aan (niet eens porno) en lekker afgebeerd wordt door mn wijf.
pi_92893151
Mijn voormalige vriend vond het ook erg lekker en ik mocht er graag mee spelen.
Ik vind er niets vreemds aan?
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_92894699
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 22:27 schreef ondeugend het volgende:
Mijn voormalige vriend vond het ook erg lekker en ik mocht er graag mee spelen.
Ik vind er niets vreemds aan?
dat klinkt zo lief ''ik mocht er graag mee spelen.'' :P
pi_92903704
Een goede handjob is werelds..
Zeker met veel teasen ertussendoor zoals een beetje pijpen of met een beetje glijmiddel.. :9
pi_92904446
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 20:49 schreef Nieluss het volgende:

[..]

ja dat is zo, meesten beginnen er gewoon domweg aan te trekken en het gek vinden dat je na 3 uur nog niet komt (bij wijze van :P)
Misschien kun je dan ook aangeven wat je wel wil dat ze doet :P?
pi_92904705
hay robert,
het is heel normaal hoor dat je het tof vindt en dat je verlangens hebt om je te laten aftrekken ,
niets is zo zalig , maar je mag beslist ook de hand aan jezelf leggen ,daar is totaal helemaal niets mis mee...........doen zou ik zeggen !
grtjes uit leuven.
pi_92904719
Prima als afwisseling of als we te moe zijn om te neuken hoor. Scheelt ook dat mijn vriendin het goed kan :Y

[ Bericht 53% gewijzigd door Metro2005 op 17-02-2011 09:32:14 ]
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
  donderdag 17 februari 2011 @ 10:11:49 #22
100593 Catch_me
Donateur Asielactie 2009
pi_92905931
Veel vrouwen kunnen het ook niet :( Had er laatst zo een die trok er zo hard/snel aan alsof ze haast had ofzo :N
Op elke fokker past een bril.
pi_92906520
quote:
1s.gif Op donderdag 17 februari 2011 10:11 schreef Catch_me het volgende:
Veel vrouwen kunnen het ook niet :( Had er laatst zo een die trok er zo hard/snel aan alsof ze haast had ofzo :N
Het is bij de ene man anders als bij de andere, sommige mannen vinden als het wat harder en sneller is wel lekker.
Je kan moeilijk zeggen dat zij het niet kan als jij niet aangeeft hoe jij het lekker vindt, dat als hetzelfde als bij de dames mbt. vingeren en beffen.
Vrouwen zeggen dan ook heel snel hij kan er niks van zonder te beseffen dat vaak aan hun zelf ligt, sex wordt pas echt lekker bij goede communicatie en een stukje acceptatie!
pi_92906997
Het heeft overigens niks te maken met een fetish. Dat betekend namelijk dat je opgewonden wordt van niet seksuele handelingen of objecten. Aftrekken valt daar niet echt onder :P
pi_92932504
Ik vind het heerlijk als mijn vriendin me aftrekt :Y Ze gebruikt er ook altijd lekker veel spuug bij zodat het lekker glibbert O+
"Our rights are not granted by governments. They are inherent to our nature. But it's entirely the opposite for governments: their privileges are precisely equal to only that which we suffer them to enjoy." - Edward Snowden
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')