Wat is er mee gedaan dan?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 18:49 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik, als ze die Arkham City versie niet zo verkut hadden.
Dit. inderdaad kan daar niet tegenquote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:40 schreef Tim86 het volgende:
Net al even gespeeld, straks na het voetbal en eten wel weer verder. Vechten voelt nog precies hetzelfde aan, gliden door de stad is vet en het ziet er gewoon echt tof uit allemaal..ben benieuwd of ik een beetje om kan gaan met de chaos van die gigantische stad verder...ik erger me al dood als ik in een museum ben waar ik 2 kanten op kan, laat staan een game met een mega grote open wereld![]()
Het is geen vereiste, maar ik zou het zeker wel doen. Niet alleen omdat je dan wat meer info hebt, maar ook omdat het gewoon een hele vette game isquote:Op woensdag 19 oktober 2011 18:05 schreef Ierse_Strijder het volgende:
Raden jullie aan om deze te spelen als je de eerste niet gespeeld hebt?
Design-wise ziet hij er gewoon kut uit, en daarnaast is het ook helemaal geen Tim Drake mee zoals we die kennen uit de comics.quote:
Officieel moet je ze in de winkel kopenquote:Op woensdag 19 oktober 2011 21:50 schreef CoExist het volgende:
Waar kan je die comics vinden!? Of moet ik die in de winkel kopen?
Fucking irritant is dat ja..ik zit nu ff vast bij die training waarbij je eerst een drop moet doen en daarna door ringen achter je heen moet...snap niet hoe ik dat moet doen...halve looping naar achteren zegmaar..quote:Op woensdag 19 oktober 2011 14:19 schreef OMG het volgende:
Gisteravond eventjes gespeeld. Vind 't tot nu toe erg tof. Zelfs met Catwoman spelen vind ik tof. Al wat halfslachtig een paar side missions gestart.
Ik denk dat ik nog wel eens gefrustreerd ga raken met die Augmented Reality training zooi. De eerste 4 gehaald, maar toen ik aan de 2e serie begon vloog ik al ergens tegen een gebouw aan.
http://game.downloadatoz.(...)quirement-of-pc.htmlquote:Op woensdag 19 oktober 2011 14:05 schreef Brammie1 het volgende:
ik kan nog steeds nergens de minimale PC specificaties vinden voor de PC versie. Op veel sites kan ik dit vinden:
[..]
maar dat lijken mij meer de aanbevolen specificaties. Iemand een idee?
Ik denk dat die niet kloppen, aangezien ze exact hetzelfde zijn als Arkham Asylum:quote:Op donderdag 20 oktober 2011 02:08 schreef Tim86 het volgende:
[..]
http://game.downloadatoz.(...)quirement-of-pc.html
Ik deed er ergens eentje in de stad. Vanaf waar je begint moet je meteen een dive bomb doen en dan een metro station in fladderen... vlieg ik keer op keer tegen 1 of andere balk op.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 02:04 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Fucking irritant is dat ja..ik zit nu ff vast bij die training waarbij je eerst een drop moet doen en daarna door ringen achter je heen moet...snap niet hoe ik dat moet doen...halve looping naar achteren zegmaar..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |