Als ze het kunnen wel. Maar van dat gepingel wordt je gek!quote:Op maandag 14 februari 2011 01:55 schreef Gert het volgende:
[..]
Met zijn nek door die gitaar ja.![]()
"Mannen die gitaar spelen"... wordt vaak wel leuk gevonden zolang het bij een kwartiertje per dag of zo blijft.
Brianquote:Op maandag 14 februari 2011 01:58 schreef Coos het volgende:
[..]
Als ze het kunnen wel. Maar van dat gepingel wordt je gek!
Allebei een hoop NLPquote:Op maandag 14 februari 2011 01:58 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Heeft Sharon t nu over The Mentalist of Lie To Me? :.)
Volgensmij Lie To Me, met de micro expressionsquote:Op maandag 14 februari 2011 01:58 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Heeft Sharon t nu over The Mentalist of Lie To Me? :.)
je hebt per situatie 1 cam met close -ups en 1 met overzicht. dus 1 keer geluidquote:Op maandag 14 februari 2011 02:00 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Die streams zijn trouwens waardeloos, ik heb nog geen geluid gehoord, niemand horen praten en het beeld gaat met horten en stoten.
Dan wordt het hoogtijd dat je kabel naar die krottenwijk laat trekken.quote:Op maandag 14 februari 2011 02:00 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Die streams zijn trouwens waardeloos, ik heb nog geen geluid gehoord, niemand horen praten en het beeld gaat met horten en stoten.
Brian en Nena.... ook zo'n leuk koppel.quote:Op maandag 14 februari 2011 02:00 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Brian speelde toch best aardig gitaar hoor. Als je het vergelijkt met zijn zang :x
Neuh, dat lijkt mij zo'n type die dat nooit door krijgt, zich compleet onbegrepen gaat voelen en treurig gaat zitten doen. Hij moet al extra's doen om zich te positioneren (denkt ie) met z'n oranje broek aan en muts op.quote:Op maandag 14 februari 2011 01:54 schreef -Strawberry- het volgende:
Karim moet zelf ook wel doorhebben dat mensen op een gegeven moment helemaal gek worden van dat ding.
Maar dat is digitaal toch?quote:Op maandag 14 februari 2011 02:01 schreef Coos het volgende:
[..]
Dan wordt het hoogtijd dat je kabel naar die krottenwijk laat trekken.
Ziggo goed beeld en geluid.
Alleen is dat maar 1 stream.quote:
SST is alleen digitaal ja. Dat geldt voor alle kabel-aanbieders trouwensquote:
treurig?? misschien wordt ie wel net zo woest als shaggie van de Bus.. (ja, daar heb ik een paar afleveringen van gezien maar kon niet boeien!)quote:Op maandag 14 februari 2011 02:02 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Neuh, dat lijkt mij zo'n type die dat nooit door krijgt, zich compleet onbegrepen gaat voelen en treurig gaat zitten doen. Hij moet al extra's doen om zit te positioneren (denkt ie) met z'n oranje broek aan en muts op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |