Wat dacht je van de was?quote:
Annemarie is een schattige boerentrien, een beetje autistisch, die geboren is om knijterhard te werken. Knijterhard te werken. En knijterhard te werken. Ze is getrouwd met haar bedrijf. Haar man is haar knecht; tenminste, zo kiest ze hem uit. In werkelijkheid (in haar stoutste dromen) heeft ze iemand nodig die 'r lachend bij de lurven pakt en tederruw neemt in het hooi. Ik krijg vlekken van die vent, zegt ze dan zacht in zichzelf, orgasmerend als een jachtgodin.quote:
De nieuwe Radiohead?quote:Op maandag 14 februari 2011 12:16 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb de nieuwe Radiohead zojuist besteld.
Komen die dit jaar ook al met een nieuw album?quote:Op maandag 14 februari 2011 12:16 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb de nieuwe Radiohead zojuist besteld.
Kom op, dat wist ik zelfs.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:28 schreef DO2 het volgende:
[..]
Komen die dit jaar ook al met een nieuw album?
Jezus,
het lijkt wel alsof iedereen dit jaar met een nieuw album komt.
Totdat ze op de wc gepakt wordt en met haar hoofd tegen de achterwand stoot.quote:
19 februari!quote:Op maandag 14 februari 2011 12:28 schreef DO2 het volgende:
[..]
Komen die dit jaar ook al met een nieuw album?
quote:Op maandag 14 februari 2011 12:22 schreef Ringo het volgende:
In werkelijkheid (in haar stoutste dromen) heeft ze iemand nodig die 'r lachend bij de lurven pakt en tederruw neemt in het hooi.
O, zit dat zó met die vrouwen? Dat is goed om te weten.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:32 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Totdat ze op de wc gepakt wordt en met haar hoofd tegen de achterwand stoot.
Hé dat is goed nieuws!!! Ik zit vandaag op twee telefoontjes te wachten. Ze mogen weleens opschieten!quote:Op maandag 14 februari 2011 14:19 schreef Ringo het volgende:
Ha, ja, mensen, ik heb van hier riant zicht op een vaste baan. Het moest nu ook maar es uit zijn met het oeverloos gelummel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |