Te koop, omdat ik een Peugeot 106 GTI aan ga schaffen. Een Suzuki Swift 1.3i uit 1993.
![uRusq.jpg]()
![ZQpnx.jpg]()
Het rode beestje heeft me nog nooit in de steek gelaten. In de zomer van 2009 een roadtrip door Europa mee gemaakt, 6500 kilometer in een week of 3 tijd. Heeft nooit tegengestribbeld. Heb een band met dit karretje gekregen, maar een auto is net als een vrouw: Als je je jeugdliefde tegenkomt, ga je daarvoor. Mijn jeugdliefde is een 106je GTI, dus daar ga ik voor. De stickers die de auto tijdens deze roadtrip heeft opgedaan, wil ik uiteraard na het sluiten van een deal verwijderen.
Auto heeft zo’n 141.000 kilometer gelopen, maar rijdt nog dagelijks rond dus de kilometerstand loopt op (zo’n 500 km per week). Blok van de auto is nog in prima staat, maar auto heeft wel onderhoud nodig.
Punten van onderhoud zijn:
- Uitlaat moet van voor tot achter vervangen worden (zo lek als een mandje)
- Remschijven of remblokken voor moeten vervangen worden (indicator op dashboard brandt)
- Raam bestuurders kant zit klem, wil niet open. Moet even rechtgezet worden.
- Hendel van raam passagierskant is afgebroken
- Sigarettenaansteker doet het niet meer, kwestie van een zekeringetje volgens mij
- Olie moet ververst worden
In april 2010 heeft de kar een nieuwe distributieriem gekregen, evenals twee nieuwe achterbanden. Hij heeft nog apk tot (uit mijn hoofd) 13 april 2011. Met nieuwe uitlaat en remdingen gaat ie rustig nog een jaartje (of wat) door. Paar kleine roestplekje op achterschermen, maar niet op dragende delen.
De 1.3i is een leuk fel karretje, maar belangrijker: uiterst betrouwbaar.
Auto staat ’s avonds en ’s weekends in Zwolle, overdag in Raalte. Is daar te testen/bekijken.
Richtprijs is 750 euro, veel lager bieden heeft geen zin.
[ Bericht 3% gewijzigd door rudedeltadude op 09-02-2011 00:30:28 ]
Op dinsdag 13 maart 2007 15:37 schreef Tha-CheF het volgende:rudedeltadude, wie heeft nou zo'n nickname !
Op vrijdag 6 maart 2009 00:34 schreef Gabbylicious het volgende:Rudedeltatoedeloe :W