Zij onthoudt jouw digID?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:34 schreef Gellius het volgende:
De teerbeminde onthoudt altijd dat soort gegevens.
Stel een geheime vraag in, dan is het zo gepiept.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:38 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
digID is zo vervelend. Als ik het nodig heb weet ik hem niet en kost het me teveel tijd een nieuwe aan te vragen.
Sinds wanneer kan dat?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:43 schreef Z het volgende:
[..]
Stel een geheime vraag in, dan is het zo gepiept.
Sinds een jaar of zo.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:44 schreef Frollo het volgende:
[..]
Sinds wanneer kan dat?
Dat kon vroeger niet. Hoe vaak ik geen nieuwe heb aangevraagd.
Aha, dat verklaart. Twee jaar geleden heb ik mijn zoveelste DigID toch maar opgeschreven. Werkt als een trein!quote:
Heb ik ook gedaan.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:01 schreef Frollo het volgende:
[..]
Aha, dat verklaart. Twee jaar geleden heb ik mijn zoveelste DigID toch maar opgeschreven. Werkt als een trein!
Lower Dens bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:12 schreef Gellius het volgende:
Bestaan er nog nerderige bandjes tegenwoordig, eigenlijk?
Dat gaat natuurlijk helemaal voorbij aan het wachtwoordenidee.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:12 schreef Frollo het volgende:
[..]
We hebben zelfs een wachtwoordenboekje.
Klopt, en nu?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:21 schreef Z het volgende:
[..]
Dat gaat natuurlijk helemaal voorbij aan het wachtwoordenidee.
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:12 schreef Gellius het volgende:
Bestaan er nog nerderige bandjes tegenwoordig, eigenlijk?
Zo ben ik wel eens het Postbank-account van een volslagen vreemde opgekropen. Niet dat ik daar veel mee kon, want je hebt ook een TAN-code nodig om geld over te schrijven. Ik heb die meneer toch even gemaild en gezegd dat ie beter moest oppassen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:30 schreef Z het volgende:
Met Limewire kon/kan je goed zoeken op typen document. Een query 'password.doc' leverde massa's documenten op met werkende wachtwoorden.
Serieus? Mensen noemen hun overzicht dan password?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:30 schreef Z het volgende:
Met Limewire kon/kan je goed zoeken op typen document. Een query 'password.doc' leverde massa's documenten op met werkende wachtwoorden.
En zetten dat (zonder enig benul) in hun gedeelde map.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:37 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Serieus? Mensen noemen hun overzicht dan password?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |