FOK!forum / Vraag & Aanbod / [TK] H&M-sweater maat 146/152 | Spiksplinternieuw
#ANONIEMzaterdag 5 februari 2011 @ 15:45
Helleuw!

Ik ontving vandaag mijn H&M-bestelling, en tot mijn verrassing zat daar een kindersweater bij die ik niet besteld had. De sweater staat ook niet op de aankoopbon; ik heb er dus niks voor betaald, dus hij is denk ik per ongeluk in mijn pakket beland! :') Ik stuur 'm dus niet terug, dat begrijpen jullie wel. ;)

Aangezien ik geen kinderen heb en ik de sweater zelf niet pas, bied ik hem hier aan. De nieuwprijs is ¤ 17,95 en de verzendkosten zijn bij de H&M-site ¤ 4,90. Van mij mag je hem echter voor ¤ 17,95 hebben - en dan betaal ik de verzendkosten. ^O^ Goede deal?

Wie wil deze sweater voor zijn zoon/dochter hebben? Het is officieel een jongenstrui, maar hij kan natuurlijk ook voor een meisje! Het is maat 146/152 en de stof is heel zacht; echte joggingstof!

Sweater02.jpg

Sweater01.jpg

Wie wil!?! w/
boem-dikkiezaterdag 5 februari 2011 @ 15:46
Of je kijkt of er hier: FOK!kers helpen FOK!kers mensen zijn die het misschien kunnen gebruiken zonder dat jij er geld aan verdient.
pfefferkatzezaterdag 5 februari 2011 @ 15:52
quote:
7s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 15:46 schreef boem-dikkie het volgende:
Of je kijkt of er hier: FOK!kers helpen FOK!kers mensen zijn die het misschien kunnen gebruiken zonder dat jij er geld aan verdient.
Moet dit nou in de helft van de V&A topics?

Dat mensen hun ego willen strelen door dingen weg te geven oke, maar om het om te dringen op anderen, nee. Als iemand iets wilt verkopen, laat ze dat dan ook doen.
#ANONIEMzaterdag 5 februari 2011 @ 15:55
:') Daar ben ik bekend hoor boem-dikkie.. Pas nog een aantal boeken gratis opgestuurd.. Maar zo'n helemaal nieuwe trui, daar mag je toch best wat voor vragen (ookal heb ik 'm voor niks gekregen!)..

En offtopic: Daarbij heb ik niet het idee dat in bovenstaande rubriek alleen maar mensen reageren die er geen geld voor hebben of het goed kunnen gebruiken.. Ik vind het prima dat ik laatst vier boeken gratis heb opgestuurd, maar daarna krijg je van de meesten niet eens een bedankje (of reageren ze niet als je netjes vraagt of ze de verzendkosten willen delen), en zie je ze daarna in een ander forum praten over hun nieuwe appartement.. God, wat hadden ze het hard nodig, denk ik dan.. :W
boem-dikkiezaterdag 5 februari 2011 @ 15:57
quote:
14s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 15:52 schreef RacerDKB het volgende:

[..]

Moet dit nou in de helft van de V&A topics?

Dat mensen hun ego willen strelen door dingen weg te geven oke, maar om het om te dringen op anderen, nee. Als iemand iets wilt verkopen, laat ze dat dan ook doen.
Mensen die gewoon dingen willen verkopen oké, maar als je gratis spul opgestuurd krijgt, daar niet achteraan gaat en vervolgens de boel gaat verkopen op FOK!. Wellicht kun je er dan iemand anders blij mee maken.
#ANONIEMzaterdag 5 februari 2011 @ 16:04
Ja, en als ik dat extra geld nou ook kan gebruiken? Jeetje zeg, dan niet.
boem-dikkiezaterdag 5 februari 2011 @ 16:07
Was maar een suggestie. Succes met je verkoop.
Tamashiizondag 6 februari 2011 @ 01:01
Helemaal gelijk boem-dikkie!
Dizerzondag 6 februari 2011 @ 14:14
Goed discussie gesloten daarover. Graag weer verder met het verkopen van de sweater.
yvonnezondag 6 februari 2011 @ 20:00
Leuk voor je, maar doe maar niet op FOK!
Slotje